Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem szeretném felvenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem szeretném felvenni a babaváró hitelt, a párom pedig igen? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnénk kisbabát. Azt már megbeszéltük, hogy legkorábban akkor mennénk be a bankba, ha a 12. hetet betöltöttem kismamaként a kamatmentesség miatt. A párom simán felvenné a 10 milliót is befektetni, engem egy ft-ja sem érdekel ennek a hitelnek... Aztán megegyeztünk ha marad, akkor felveszünk 2 millió Ft-ot befektetni... Úgy voltam vele, hogy egyedül úgyis sokkal több hitelt kellene felvennem, meg úgy voltam vele, úgysem hosszabbítjàk meg, hát tévedtem -.-

Egyébként van már lakáshitelünk, nem hiába nem szeretnék már több hitelt felvenni...



#Babáváró hitel
2022. júl. 30. 17:25
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%
mi is felvettük, nagyon jól jártunk vele
2022. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hát én azt mondom nyugtával a napot...
2022. aug. 1. 13:26
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
A mostani gazdasági helyzetben hiába volt eddig megbízható az állampapír , én személy szerint nem merném abba se tenni - amilyen gyors és kidolgozatlan intézkedések vannak, hipp hopp bármikor megjelenhet a közlönyben egy rendelet az állampapír változásról , vagy egy kormanyinfo ahol percek alatt életbe lép a döntés . Akkor mit tudsz csinálni ? Semmit , csak a fejed fogni . Pénz pedig SOS kell az államkasszába, mert az üres . Lassan már mindegy honnan kell elvenni .
2022. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar ebben sem tudtok megegyezni jobb ha óvatos vagy és nem veszed föl mert több ellentét is lehet köztetek, a büntetőkamat meg nagyon magas.
2022. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
25%

Amikor a lakàshitelt felvettted nem gondoltad ezt?

Pedig azok ettöl sz.rabb konstrukciòk. Abba elötörleszteni esetleg szintén felhasznàlhatò pl.

2022. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

A mi lakáshitelünk 100-szor jobb konstrukció, mint a babaváró hitel :)

Kezdjük ott (és most bocsánat, ha bárkit is megbántok vele, akinek nem inge ne vegye magára), de nem kell tenyészkancának lenni, akkor szülöm meg a kisbabámat, amikor csak szeretném. Ha nem lesz baba, akkor sincsen semmi, a mostani lakás drágulások mellett már így is csak pluszban vagyunk, annyit emelkedett a lakásunk értéke.

Szóval ez merőben más, mint a babaváró, az előtte lévő két hozzászólóval egyet kell értsek valamilyen szinten, bár azért azt nem gondolnám, hogy a kormány azt megteheti, hogy úgymond beolvasztja az emberek állampapírjait... Azért abból hatalmas felháborodás lenne. Ugyanis sokaknak ennél sokkal több pénze leledzik állampapírokban.

2022. aug. 2. 14:24
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek megélhetése miatt venné fel, azzal már most legyél tisztában.
2022. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Igen, ebben nagy az ellentét és nem tudom ezt hogyan tudnánk megoldani, mert egyébként már nagyon régóta együtt vagyunk, együtt terveztük a családot, stb, egy ilyen miatt nem szívesen mennék szét, főleg, hogyha egyedül kellene ingatlant vásárolnom, akkor egyedül is jóval többet kellene felvennem, mint amit ketten együtt felvettünk...

Albérletbe pedig már nem szeretnék menni, kidobott pénz az ablakon, tudom sokaknak nincs más választása... :/

Ráadásul és ami a legfontosabb, hogy nagyon szeretem a páromat, de amikor ilyen döntés elé állít azért elgondolkodom...

2022. aug. 2. 14:27
 29/38 A kérdező kommentje:
Hát dehogyisnem -.- azt a pénzt a gyereknek szánja, ez biztos. :)
2022. aug. 2. 14:27
 30/38 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen neked mi is a kérdésed? Mert azonkívül, hogy fújod a magadét, nincs értelme veled beszélgetni. Csak szidni jöttél és hirdetni a pénzérnemleszektenyészkanca igét, vagy van valami egyéb is amiben mások tudnak neked segíteni? Ezt a férjeddel kellene megbeszélni szerintem.
2022. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!