Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért radaroznak folyton mint valami commandos hogy uristen egy nő es azt lesni KELL?es miert tapadnak rá egyre erőszakkal, ha úgyis van 100 másik?

Figyelt kérdés

Egy rakat problémám van a pasikkal.

Ismerkedés, kapcsolat kialakulásának kezdete vagy első honapok, vagy első félév 1 évben is amik mennek.


Engem zavar hogy állandoan nyugtalankodnak radaroznak mint valami testőrök pl akik figyelik a népet van e köztük gyilkos. Csak ők azt figyelik van e nő.


Pl ülünk egy parkban. Jön arra gyerek nénik bácsik aztán lányok/nők is. Ha az utobbiak megjelennek, mindenképpen kenyszeresen szentelnek nekik figyelmet. Muszáj megnézni

Vagy villamos busz tomegközlekedesen. Mindenki bambul les ki a fejéből de ha uristen felszáll egy csaj egyből dobolnak az ujjukkal minden figyelmük egyből ott van

Vagy strand. Ülnek a taták mamák, játszanak a gyerekek, de ha megjelenik csak egyetlen nő is, aztaaa lesni kell egyből.


[link]


És ha van nők terén egy szerencsés pasi, vagy aki nőzős nőcsábász, vagy akire tapadnak egyébként is, az miért tapad rá egy elutasító "hisztis" nőre, aki szabadulni akar tőle, nem egyszerű fűzni, allandóan elutasíto nyavajgós, pofavágós, miért azzal "erőszakoskodik", vagy szenved akár egy-két hónapon is át naponta éjjel nappal, rengeteg energiát beleadva, hogy megkapja, ahelyett hogy loholna mások után akik visszaszemeznek, vagy akárhogyan is de nyitottak vevők rá?



#erőszak #nőcsábászok #egy áldozat
2022. aug. 1. 10:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
*Ha megkérdezek őket hogy miért nem arra megy rá aki "visszakacsintgat" vagy helyből "lemegy tőle hídba", jönnek a kam szövegelések, te vagy a no1, csak te érdekelsz, stb. Még érdemben sem lehet velük beszélni erről.
2022. aug. 1. 10:36
 2/51 A kérdező kommentje:
És hogy rázzak le egy ilyet? Habtiltom akkor meg rámtapad személyesen.
2022. aug. 1. 10:45
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi a valódi problémád?
2022. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek pontosan mi is az értelme, mire is vagy kíváncsi? Egy öncélú őrjöngésnek hat az egész, nincsenek felépített érvek, kimaradnak fontos szemek a logikai láncolatból, sok fogalom kerül összemosásra.


Valahol félúton van az incel nyavalygások és az Egyesült Államokból jól ismert ún. "Karen" viselkedés között.


Illusztrációnak ezt tudnám elképzelni a kérdéshez, amennyiben nő írta ki. Mondjuk, ha férfi, akkor is... ( [link]

2022. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Strandon ma pl elfigyelgettem az úszómester fiút is. Elvan unatkozik telozik. De ha megjelenik egy csaj akkor meg állandoan odapillantgat, figyelgeti egész strandolás alatt.


A kérdésem lényege hogy lassan hányok a pasiktól. Szeretném megérteni hátva van vmi olyan érv erre, amitöl nem örjöngök, es nem leszek pasigyűlölő. Mert nagyon afelé tendálok..

2022. aug. 1. 10:56
 6/51 A kérdező kommentje:
*hátha
2022. aug. 1. 10:57
 7/51 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán értelek...

A férfiak közül sokan így működnek, és ezzel semmi gond nincs. Ha megjelenik a látóterülben egy szép arc, egy kerek fenék vagy egy merész dekoltázs, arra vetnek egy pillantást, de nem vettem észre, hogy a többségük átlépné a határt.


Nem is értem, hogy lehet egy teljesen természetes, ösztönös és legális viselkedést ilyen stílusban számonkérni. Mert oké, a feltűnő bámulás, a catcalling, a zaklatás és az erőszak undorító/büntetendő, de nehogymár azt is megszabjuk a férfiaknak, hogy mi iránt érdeklődjenek.


Az utolsó mondatodat meg szerintem gondolt át még egyszer. :))))

2022. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Szóval akkor az a gond, hogy hiába bámulod az úszómestert, ő más csajokra figyel?
2022. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
62%
Akkor vonulj be apácának. Ez a világ nem neked való.
2022. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Tokmindegy kit néz az uszomester.

A lenyege hogy pasi es ő is radarozik.

Ekozben fűzi az agyam egy másik, akinek kozben kiesik a szeme egy másikra az is radarozik.

Vagy jön velem szembe egy pár, a pasi engem les mint aki még nem látott nőt soha.

Aki fűzi az agyam radarozós, mint rendszerint az ilyeneket elhajtom magamtol messzire. Erre mégjobban tapadnak rám. Tegnap ejszaka már lementem ketségbeesésembe alpáriba is. Ami nem én vagyok. De a dögölj meg és ilyenek is elhangzottak már tőlem. Ő is lement alpáriba a k.vázás mindent ment. Es tapad akkor rám.(máshogy nem tudott már, igy személyesen tisztelt meg a társaságával ezek után is, es folytatja a fűzést)

2022. aug. 1. 11:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!