Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban normális???

Figyelt kérdés

A férjem (1év házasság) karácsonykor lebukott, hogy a "vidékilányok.hu" prostituált hirdető oldalt nézegeti. Mindenre megesküdött, hogy sosem menne el hozzájuk de valamiért megszokta nézi de már látja , hogy ez nekem mennyire fáj ezért befejezi. Elnéztem neki, hisz nagyon jó kapcsolatunk van ezért is lepődtem meg.

Tegnap megnéztem a telefonját és láttam, hogy kb 2 hét kihagyás után megint heti rendszerességgel nézi a "k.rvákat" sőt rá keres külön városokra is.

Mindent de tényleg mindent megkap itthon így egyszerűen nem értem és nem tud ő sem magyarázatot adni csak, hogy rossz szokás.

Egyszerűen nem tudom, hogy miért lehet ez, mit tehetnék. Válás lesz a vége?


2022. aug. 2. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
11 XD ok. Besavanyodtál mint a koviubi.
2022. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szép pár vagytok, férjed -legalább gondolatban- eljár másokhoz, te meg meg karácsonykor is a telefonjában kutakodsz. Egyik sem normális.

Rátok férne egy alapos, mély beszélgetés, bár a bizalmat nehéz visszaállítani.

2022. aug. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem kutakodtam karácsonykor csak valamit mutatni szeretett volna és mikor megnyitotta a böngészőt hirtelen ez az oldal jött be. Azóta nem is érdekelt a téma de hirtelen rossz érzésem támadt így megnéztem és hihetetlenül rosszul esett. Próbálom megérteni de ő állítja, hogy ez csak egy rossz szokás hisz hosszú évekig egyedül volt bár akkor is csak nézte. 🙄
2022. aug. 3. 06:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem menne el hozzájuk?!

Már szerintem túl van rajta.

2022. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked arra kell koncentralni,hogy utanad fusson. Hogy te erdekeld. Magadra koncentralj,magaddal torodj. Jarj el baratnokkel baratokkal szorakozni,enni,tarsasozni stb. Legyen eleted nelkule. Nem megcsalas,hanem hobbi sport barati kor.
2022. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek alázod magad egy ilyen undormánnyal aki kurvázik? Legyen már egy csepp önbecsülésed. Úgy vágnám ki mint macskát szarni.
2022. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött. Pedig a szexuális életünkkel nem volt gond. Elsőnek az tünt fel, hogy ha bemegyek a szobába rögtön bezárja az adott oldalakat. Azt még kimagyarázta. Utána a telefonja ragadt hozzá. Ott ismét gyanakodtam, de mivel mindig nála volt esélyem nem volt megnézni. Akkor jött a mentőötlet. Mivel az előfizu az én nevemen volt, kikértem rá egy hívásrészletezőt. Lesokkolodtam. A legtöbb szám prostié volt akikkel beszélt.

Nálunk az volt a gond, hogy én fiatal voltam 25 éves. Ő meg az 50 60 éves nőkre bukott, plusz volt biszex hajlama. Ezeket én nem tudtam megadni neki.

2022. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Imádom amikor felnőtt emberek lemennek tinibe. 😂
2022. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg csak kiváncsiságból nézegeti, lehet hogy fantáziál, lehet hogy van ennél több is a háttérben.

Én a helyedben, nem szólnék, hanem csendben figyelném őt. 🙂

2022. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!