Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a 30+ éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30+ éves nők, akiknek az élete nem ott tart, ahol szerették volna párkapcsolat terén, beismerik hol választottak rossz utat?

Figyelt kérdés

Sok nőt látok, akik szétmennek az élettársukkal, aztán egyedül kell nevelniük gyermeket, illetve akár gyerek nélkül is, de hasonlóan rossz helyzetbe kerülnek, a párjuk például cserben hagyta egy fiatalabb csinosabb lánykáért, vagy éppenséggel még mindig az igazit keresik...


És hát idősödve, főleg gyerekkel, egyre rosszabbak a kilátások jó társat találni.


Meglátásom szerint a rossz élethelyzetben kikötött nők túlnyomó többségének ott ment félre, ott választottak rossz utat, amikor a (most erősen tipizálva) rosszfiúkat választották a rendes, kedves, normális férfiak helyett, vagy legalábbis olyan tulajdonságok alapján szűrték maguknak a társkeresést (pl rosszabb esetben az anyagiak), ami nem olyan társhoz vezetett, aki hűséges marad hozzájuk. De olyan is van, hogy valakinek egyszerűen csak semmi sem jó, irreális elvárásai voltak azért cserébe, amit ő tud nyújtani.


Az ilyen nagyon gyakorian látott 35+ éves, gyereket egyedül nevelő szingli anyukák, vagy igazit még soha meg nem találó, még mindig 20 évesnek öltöző de már nem annak kinéző nők esetleg visszagondolhatnának a múltra, hogy hol sikerült rossz döntéseket hozni, de szinte soha nem hallok erre példát, hogy szembe néznének vele és belátnák, hogy ezt vagy azt nem kellett volna, rossz párt sikerült választani, és hasonlók. A többség ahogy látom elfogadja hogy így kellett lennie, meg a múlton amúgy sem lehet változtatni, és eljátssza hogy ő boldog most is, így is, közben pedig aki egy kicsit is átlát a másikon, látja, hogy sír a lelke.


Az egy dolog, hogy másoknak nem igazán ismerik be, de maguknak sem? Nem néznek szembe a rossz döntésekkel, hogy esetleg tanulni lehessen belőle?



2022. aug. 3. 22:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig érdekes, amikor valaki barátnak nagyon jó (emberileg sokra tartja), de aztán mégsem jön vele össze. Kimondatlan indok lehet, hogy nem üti meg azt a szintet, amit ő elképzelt. Itt megint a társadalmi elvárások lépnek élőtérbe, amik felülírják az emberi természetet. "


Nagy lófszt.

Pont, hogy NINCS felülírva az "emberi természet" ilyen esetben, ugyanis nem az általad felvázolt dühös kis kitaláció az oka ilyenkor annak, hogy nem jön össze vele, hanem az, hogy NEM.VONZÓDIK.HOZZÁ.SZEXUÁLISAN. Ennyi és nem több.

2022. aug. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Én pont olyan vagyok, akiről írtál, nekem semmi sem jó:) És pont azért, mert én is látom a sok "hibás" döntést, de szerintem az sem jelzi a kapcsolat sikerét, hogy együtt maradnak. Sokszor a hűség, a megbecsülés hiányzik, hiába maradnak együtt, az sokszor kényszer, külső, belső, anyagi, vagy ilyen olyan mérgező kapcsolat, társadalmi nyomás, stb..


Ehhez képest én 30asként egyedül vagyok a gyerekemmel, párkapcsolati problémáktól mentesen, és lehet, hogy nincs olyan sok szép drága dolgom, vagy nincs senki, aki azt mondja minden rendben lesz, segítek, de azt sem kell hallgatnom, hogy szrul csinálom és mindenről én tehetek:)


Szóval én is vágynék a tökéletesre, de olyan nincs. Amúgy a tökéleteshez érzelmek is kellenek, azt meg nem tudatosan lehet előhívni. Az én környezetemben egyébként mindkettő félremegy, akár érzelmi, akár logikai alapon választanak párt.. akár vegyesen. Az emberek változnak különböző hatásokra, nem egy irányba, nem is tudok elképezelni sírig, de 10 évig tartó boldog kapcsolatot sem, olyan soktényezős a dolog. Példát sem látok rá. Az, hogy együtt vannak, az nem boldog kapcsolat, sőt, a legtöbb esetben minél tovább vannak együtt, annál rosszabb, mérgezőbb a kapcsolat..


31 éves vagyok, van haspólóm meg ilyen "divatos" gatyám, néha 20 évesnek szoktak nézni, pedig szerintem nem kellene, a lehetőségeim még mindig szinte korlátlanok, ahogy régen sem kaphattam meg mindenkit, most sem, de jó sokan vannak azért:) Nyilván nem látod rajtam a friss szerelmesek rózsaszínfelhős boldogságát, de azért egész jó az életem a lehetőségekhez képest, és tudom, hogy sokan rossz kapcsolatban is ezt érzik. Az elégedettség fontos, de azért az elég jónál mindenki picikét többet szeretne.


A megfelelő partnerhez érzelmek fűznek, ezt ti folyton kihagyjátok, nem tudom miből gondoljátok, hogy az érzelmeknek ki kellene alakulnia, mert a szükségletek(hűség, odafigyelés, stb) teljesülnek.


Szerintem egy sértett kiöregedő kisfiú vagy, aki irigy, kicsit több önismeret kellene, és nem beszélnél ilyen sok butaságot. Legalább mondjuk hiszel magadban, ezt irigylem, én nem gondolom, hogy "tökéletes" társa lennék valakinek, csak máshogy rossz, mint mások:)

2022. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Szóval a konklúzió az, hogy azt nem tudjátok irányítani, ki felé fog fűződni érzelem, szexuális vágy, de az pedig rendszeresen rossz döntésekhez vezet... hmmm....


Nem mindenki esetében, tisztelet a kivételnek, de egy nagy többség így jár.

2022. aug. 4. 06:57
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a dögunalmat, amit leírtál, sem a válaszokat, de a konklúzió az, hogy minden nőnek incellel kell járnia, mert ők a legjobb társak az életben, a normális pasik meg gonosz rohadékok.
2022. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

" azt nem tudjátok irányítani, ki felé fog fűződni érzelem, szexuális vágy"


Ezt SENKI nem tudja irányítani. De értelmes ember AZOK KÖZÜL választ NORMÁLIS párt, akikhez alapból vonzódik. Nem az vezet rossz döntésekhez, ha valakinek erre megvan az alapvető (!) igénye, hanem az, ha nincs emberismerete és tapasztalata, nem gondolkodik. Nekem is volt 1-2 mellényúlásom fiatal, naiv lányként (2 rossz párkapcsolat + sok olyan, ami már ismerkedéskor félresiklott), de aztán 21 évesen megtaláltam életem párját.

Az nem lenne megoldás, ha összejönnénk azokkal szerencsétlen, nagyon nem vonzó "jófiúkkal", akikről folyton beszéltek, nincs közöttük több rendes férfi, csak ti hiszitek őket nagyon jó választásnak.

2022. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Okkal alakult ki ez a sztereotípia. Ha nem lenne alapja, nem létezne a kifejezés, csak már nagyon elcsépelt lett.


És igen, rendesebb férfiak, mint akik mellett végül kiköt a nő többsége.


Én személyes esetemben még csak nem is az van, hogy ne tartanának vonzónak, bőven előfordul, hogy érzelmileg vagy szexuálisan vonzódik hozzám valaki, egy átlag férfinál jóval gyakrabban. Mégis ezek a nők végül inkább másnál kötnek ki, mert a másik férfi rámenősebb volt, vagy akármi miatt. Ha valaki ez alapján mellőz egy olyan férfit, aki például lassabban nyílik meg, lassabban oldódik fel mert túlgondolja (legalább van mivel, ellentétben sok primitív férfival), és aztán ezért köt ki olyannál, aki lazább, nagyobb dumás, aztán pedig jól megcsalja, verni fogja, vagy csak nem nyújt érzelmileg annyit, vagy akármi miatt aztán nem működik, aztán lehet csodálkozni, miért ment a nő zsákutcába. Csak mert a másik férfi nem volt annyira határozottan rámenős az ismerkedés egy nagyon kezdeti fázisában - az tökmindegy hogy utána millió indok szólt volna inkább mellette, már nem éri meg. Na ilyenek miatt... gratulálok is hozzá.

2022. aug. 4. 07:51
 27/45 anonim ***** válasza:
91%

"És igen, rendesebb férfiak, mint akik mellett végül kiköt a nő többsége."


Szerintem meg nem. Ez ilyen. :)


Szerintem sokkal nagyobb eséllyel veri a nőjét a te gusztustalan fajtád, már bocsi.

2022. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írod le szociális szorongást és egyéb mentális problémákat mintha pozitív dolgok lennének, a rendesen szocializált, nyitott, társasági ember férfiakat meg leszólod és primitívnek, nőverőnek nevezed. Van baj nálad, nem kevés.
2022. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Az Adopt an Incel jótékonysági program újabb passzív-agresszív kampányát olvashattuk :D


Amúgy mióta a nővérem életét tönkretette egy hozzád hasonló lúzer, aki férjnek és apának is teljesen alkalmatlan volt, azóta tudom, hogy az inceleket messziről kerülni kell.

2022. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy aki minimálisan is értelmesebb, annál csak olyan férfi jöhet szóba, aki azért hűséges, mert szereti, és mert vannak elvei, nem pedig azért, mert egy akkora szerencsétlen, hogy nem is lenne kivel, és örül, hogy végre leáll vele egy nő. Az utóbbi kategóriába esők közül pont ugyanúgy hűtlen lenne sok pali, ha nem lenne béna és gyáva nőt szerezni.


Az pedig nem "jófiú", aki lépten-nyomon, látatlanban, általánosan és valódi ok nélkül kötekszik a nők választásával, onnan már csak egy lépés az, hogy ráerőltesse magát a másikra, bosszúszomjas legyen, vagy akár a szabad akarat korlátozásán ábrándozzon. Láttam már sok ilyet.

2022. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!