Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a 30+ éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30+ éves nők, akiknek az élete nem ott tart, ahol szerették volna párkapcsolat terén, beismerik hol választottak rossz utat?

Figyelt kérdés

Sok nőt látok, akik szétmennek az élettársukkal, aztán egyedül kell nevelniük gyermeket, illetve akár gyerek nélkül is, de hasonlóan rossz helyzetbe kerülnek, a párjuk például cserben hagyta egy fiatalabb csinosabb lánykáért, vagy éppenséggel még mindig az igazit keresik...


És hát idősödve, főleg gyerekkel, egyre rosszabbak a kilátások jó társat találni.


Meglátásom szerint a rossz élethelyzetben kikötött nők túlnyomó többségének ott ment félre, ott választottak rossz utat, amikor a (most erősen tipizálva) rosszfiúkat választották a rendes, kedves, normális férfiak helyett, vagy legalábbis olyan tulajdonságok alapján szűrték maguknak a társkeresést (pl rosszabb esetben az anyagiak), ami nem olyan társhoz vezetett, aki hűséges marad hozzájuk. De olyan is van, hogy valakinek egyszerűen csak semmi sem jó, irreális elvárásai voltak azért cserébe, amit ő tud nyújtani.


Az ilyen nagyon gyakorian látott 35+ éves, gyereket egyedül nevelő szingli anyukák, vagy igazit még soha meg nem találó, még mindig 20 évesnek öltöző de már nem annak kinéző nők esetleg visszagondolhatnának a múltra, hogy hol sikerült rossz döntéseket hozni, de szinte soha nem hallok erre példát, hogy szembe néznének vele és belátnák, hogy ezt vagy azt nem kellett volna, rossz párt sikerült választani, és hasonlók. A többség ahogy látom elfogadja hogy így kellett lennie, meg a múlton amúgy sem lehet változtatni, és eljátssza hogy ő boldog most is, így is, közben pedig aki egy kicsit is átlát a másikon, látja, hogy sír a lelke.


Az egy dolog, hogy másoknak nem igazán ismerik be, de maguknak sem? Nem néznek szembe a rossz döntésekkel, hogy esetleg tanulni lehessen belőle?



2022. aug. 3. 22:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként számomra elképesztő, hogy van még ember 2022-ben, akinek nem evidens, hogy a szexuális vonzalom, vágy is nélkülözhetetlen alap, és hogy annak megléte vagy hiánya nem döntés kérdése. Köszi, 25-ös, hogy ezt így leírtad, összefoglaltad! Nekem már az agyamra megy, hogy minden párkapcsolati probléma vagy társkeresési nehézség esetén ezzel jönnek (a való életben is, nem csak itt!), hogy ja, kérem, talán meg kellene elégedni azzal, aki nem vonz, és mindjárt nem lenne semmi gond.
2022. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

21


Jaja, meg amikor azt hazudják, hogy a társkeresés a női részről úgy működik, hogy választani kell, hogy VAGY vonzódsz a társadhoz és akár még orgazmusod is merészel lenni szexnél, de mellé megcsal/megver/nem köteleződik el, VAGY lesz egy csodálatos párod, akinek aranyból van a szíve, szinte tökéletes lény, kivéve, hogy egy molekulányi nedvesedést sem tud rá produkálni az ember lánya. Ergo, ha olyat mersz választani, akihez tudsz vonzódni, akkor egyenes út vezet oda, hogy alantas, felszínes vagy, mellé kiszolgáltatod, lealacsonyítod, akár megvereted magad, csak mert nem tudsz ellenállni a szívtiprónak.

2022. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
(31, bocsi)
2022. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ilyen fekete-fehér, de azért a többségre nagyrészt igaz, bármennyire is nem akarjátok belátni...


Egyébként valaki írta, hogy kapcsolatban is lehet boldogtalan a nő, ha az rossz de mégsem lép ki belőle. Ők is idetartoznak a kérdésbe. Aki viszont egyedülállóként tényleg boldog, ők nem.


Továbbá pedig valóban van sok frusztrált incel, akik rosszak lennének és hűtlenek csak még lehetőségük sincs rá. Egyetértek hogy ilyen is van.

De azt is meg kell érteni, hogy sok sikertelen férfi aki rendesnek indult, attól a frusztráltságból válik rossz emberré (válik azzá, akiket ti annyira nem szerettek), mert ezek az élettapasztalatok tették ilyenné, a nők, akik inkább a bunkó parasztot választották, a nagyszájút aki mellette titokban csalta ami aztán kiderült, és az ezermillió hasonló történet alapján.

2022. aug. 4. 08:18
 35/45 anonim ***** válasza:
90%

"a többségre nagyrészt igaz, bármennyire is nem akarjátok belátni..."


Bármennyire is vergődsz, te nem akarod belátni, hogy nem igaz a többségre.


"De azt is meg kell érteni, hogy sok sikertelen férfi aki rendesnek indult, attól a frusztráltságból válik rossz emberré"


Még ha így lenne, akkor sem érdekelne.

Mégis mit tudok vele kezdeni? Ha nem vonzódom hozzá, nem fogok vele összejönni.


"mert ezek az élettapasztalatok tették ilyenné, a nők, akik inkább a bunkó parasztot választották"


Ha személyesen felém intézne valaki ilyen vádakat, és elkezdene ilyeneket osztani, örülhetne, ha csak a retkes kva anyjába küldöm el, és nem kap pofont is.


Sokszor leírtam amúgy már, de az a helyzet, hogy ez a hányinger fajta "férfi" bármiből képes kihozni, hogy a nő "rosszul választott".

Pl. kolléga hallgatózott, ahogy egy kolléganőmmel beszéltem, és megemlítettem, hogy a párom nem vette észre, hogy befestettem a hajam egy kicsivel sötétebb barnára (a kolléganő pedig igen), vagy kémkedett a fb-on, és be akarta mesélni, hogy a párom bunkó kommenteket írt (holott csak viccelt, a kolléga pedig notóriusan képtelen volt bármiféle humorra, az irodában is megfigyeltük), aztán ment a szitkozódás, hogy mennyire leszerepeltem, hogy én normális pasi helyett egy ilyen fsszal vagyok együtt, aki annyira leszr, hogy rám sem néz (mert ha figyelne, akkor észrevette volna a hajam, MINT AHOGY Ő), nyilván csal is. Olyan is volt, hogy neten megismert pasi, aki puncsolt nekem, aztán nem voltam vevő rá, és meglátta, hogy kitettem, hogy kapcsolatban vagyok, akkor elkezdett dühöngeni, hogy miért nem szóltam, mielőtt kiraknám (soha egy randink sem volt), és persze, hogy a bunkót választom helyette (SEMMIT nem tudott a páromról).

Vagy amikor mondtam reggel szintén kolléganőnek, hogy nem indult túl jól a napom, mert összekaptam a párommal, erre a hallgatózó fszkalap később bepróbálkozik és visszautasításkor közli, hogy ő nem veszekedne velem, dehát ha nekem ez kell, akkor egészségemre.

Az ilyen esetek után egy büdös szavatokat nem hiszem el arról, hogy egy nő "rosszul választott", ameddig nem győződtem meg róla saját magam is.

A párom mint írtam, soha nem volt hűtlen, semmi jele nem volt, soha nem is flörtölt másokkal, nem követ social media-n sem lányokat, első pillanattól kezdve elköteleződött, és soha nem bántott, és nemcsak velem, hanem másokkal sem bunkó. Mégis megkaptam a szánalmas szövegeket.


Másik téma:

A vonzalom hiányát miért nem tudja felfogni a sok incifinci?

Attól, hogy nekünk nincs farkunk, ami vagy feláll vagy nem, és akkor is sikeres lehet az aktus, ha nem izgulunk fel, normáliséknál pont olyan alapvető, hogy felizguljon a nő, mint az, hogy a pasasnak álljon fel.

Ha nem izgulok fel, akkor rosszabb esetben fáj a szex, jobb esetben "csak" érdektelen, unalmas, csak egy fizikai érzet, hogy ki-be jár valami. Egy idő után pedig taszító, gusztustalan. Onnan tudom, hogy sajnos voltam ilyen kapcsolatban, mert tiniként elhittem a meséteket, hogy a ronda szerencsétlenek között vannak az aranyszívű fiúk, akik megbecsülnék a barátnőjüket (ha végre lenne).

Akinek nincs probléma azzal, amit leírtam, hogy milyen érzés a vonzalommentes szex, jóízűen dugnosná a farkát így is, és "esélyt" követel, az egy nem jófiú, hanem egy undorító ember, és tökéletesen egy szinten van erkölcsileg a megcsaló nőverőkkel.

Ha valakihez SENKI nem vonzódik (mindegy, hogy állítása szerint a külseje az oka, vagy az, hogy nem "nagydumás"), olyan NINCS, hogy az ÖSSZES nőben van a hiba, ez teljes nonszensz.

2022. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
90%

#32: És milyen könnyű ezzel megbillenteni azt, akinek épp nem alakult jól vagy nem jön össze... 😔 Destruktív szemétség. Abban a helyzetben hajlamos elhinni az ember, mert akkor pont ezt tapasztalja a saját bőrén is, hogy vagy ez, vagy az, a kettő együtt nem megy, nem lehet. Aztán ha sokáig van így, ezt tapasztalva, akkor hajlamos megmaradni/belemenni valami félszar kapcsolatba(n), mert hát úgysem lehet más...

Ó, ha lehetne, addig ütném, amíg mozog azt, aki így próbálja lehúzni a másik embert ahelyett, hogy biztatná, erősítené vagy inkább csendben maradna.

2022. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
89%

36


Igen, én is átéltem ezt. Belementem már alapból félszarnak induló kapcsolatba, mert elhittem a meséket, és totál leépültem lelkileg.

Elhittem, hogy a szerencsétlen, depressziós, 20+-os szűz srác, nők által számkivetett srác tényleg belsőre egy angyal, és végre majd ő megbecsül.

Hát, a szex vagy érdektelen volt, vagy undorító vele.

Az meg egy külön adalék, hogy nem is maradt "félszar" a kapcsolat, hanem végül bántalmazóvá vált, és alig tudtam tőle megszabadulni.

2022. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, annyiban tudok igazat adni, hogy kezdeni kell valamit a helyzettel, a család nyilvánvalóan képtelen rá, hogy szociális skilleket adjon át a fiúknak/lányoknak, ezeket állami szinten kellene oktatni annak, aki rászorul. Illetve a rossz/hibás megküzdési stratégia, ami pszichés probléma is ellátását igényelne, de amíg ilyen szr az oktatás, mentális egészség(meg bármilyen egészségügy) az országban addig ez a "legkisebb" probléma.


A bármilyen hátránnyal élőket lehúzza az ország, pedig valamilyen mindenkinek van, neked és a hozzád hasonlóknak pl szociális, másnak nem ép a teste, másnak tanulási zavarai vannak, mindenkinek van valami problémája, és magára van hagyva vele.


Szerintem közösségi ház/szociális munkások is szervezhetnének(néha szoktak is) ilyen ismerkedős-önismereti-szociális kapcsolatok tréningeket, hatalmas lenne rá az érdeklődés. Tiniknél van ilyen(fizetős, pénzért), és egyet láttam fiatal felnőtteknek is, 18-29 éves korig, ha érdekel megpróbálom előkeresni, "tábor" volt, szociális munkával kiegészítve.


Felnőttként még úgy tudnád megoldani a problémát, hogy pénzt szánsz rá, felfogadsz egy stylistot, megfogadod amit mond, meg pszichológust kérsz meg terápiára, de vannak ezek a pua táborok is.. De szerintem fiatal lányok is szívesen faragnának "jó pasit", abból, aki megkéri őket rá, esetleg minimális pénzért.


Szóval igen, vannak a gyenge szociális érzékkel rendelkezők is, és igen, segíteni kell rajtok, mert segítség nélkül beszippantja őket a spirál, de ebben az országban súlyosabb problémával rendelkezőknek sem tudnak segíteni, így a felnőtt férfiak aprócska részének aprócska problémája igazán eltörpül minden más mellett, ezt gondolom te is belátod. Szívás, hogy nem élsz boldog szerelmi kapcsolatban(ami ugye a vágy), de maroknyian élnek ebben az országban, sőt, a világon. Kb minden tízezeredik ember. A többieknek "csak" kapcsolata van kisebb nagyobb problémákkal, de őszintén az se gond, ha nincs, mert akkor is van problémája, csak legalább másjellegű.

2022. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: Azok a 30+ éves nők, akiknek az élete nem ott tart, ahol szerették volna párkapcsolat terén, beismerik hol választottak rossz utat?

"36 Igen, én is átéltem ezt. Belementem már alapból félszarnak induló kapcsolatba, mert elhittem a meséket, és totál leépültem lelkileg. Elhittem,..."


Az üzenet szövege:

Szia, én alkalmi szexre keresek partnert, érdekelne esetleg? Teljes diszkréció mellett...Gordon33"


Csak mutatom, hogy ilyen félkegyelműek tanyáznak, akiknek ez jut eszükbe, hogy ilyen üzenettel reagáljanak egy olyan válaszomra, amiben leírom, hogy voltam leépítve lelkileg, és hogyan mentem bele egy bántalmazó kapcsolatba, amiben borzasztóan éltem meg a szexualitást is.

2022. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a megnyilatkozásaid alapján te lenézed a nőket, minden bajodért őket hibáztatod, a véleményüket félresöpröd. Miből gondolod, hogy ha összejönne veled egy nő, akkor nem ugyanilyen toxikus, kontrolláló viselkedést produkálnál, hanem finom úriemberként a tenyereden hordoznád? Ha tényleg visszatérő élményed, hogy elunják melletted magukat a nők, annak nem a jófiúsághoz van köze. A szociális szorongást, a szexuális kudarctól való félelmet nem adottságként kell felfogni, ezek leküzdhetők.
2022. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!