Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a 30+ éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30+ éves nők, akiknek az élete nem ott tart, ahol szerették volna párkapcsolat terén, beismerik hol választottak rossz utat?

Figyelt kérdés

Sok nőt látok, akik szétmennek az élettársukkal, aztán egyedül kell nevelniük gyermeket, illetve akár gyerek nélkül is, de hasonlóan rossz helyzetbe kerülnek, a párjuk például cserben hagyta egy fiatalabb csinosabb lánykáért, vagy éppenséggel még mindig az igazit keresik...


És hát idősödve, főleg gyerekkel, egyre rosszabbak a kilátások jó társat találni.


Meglátásom szerint a rossz élethelyzetben kikötött nők túlnyomó többségének ott ment félre, ott választottak rossz utat, amikor a (most erősen tipizálva) rosszfiúkat választották a rendes, kedves, normális férfiak helyett, vagy legalábbis olyan tulajdonságok alapján szűrték maguknak a társkeresést (pl rosszabb esetben az anyagiak), ami nem olyan társhoz vezetett, aki hűséges marad hozzájuk. De olyan is van, hogy valakinek egyszerűen csak semmi sem jó, irreális elvárásai voltak azért cserébe, amit ő tud nyújtani.


Az ilyen nagyon gyakorian látott 35+ éves, gyereket egyedül nevelő szingli anyukák, vagy igazit még soha meg nem találó, még mindig 20 évesnek öltöző de már nem annak kinéző nők esetleg visszagondolhatnának a múltra, hogy hol sikerült rossz döntéseket hozni, de szinte soha nem hallok erre példát, hogy szembe néznének vele és belátnák, hogy ezt vagy azt nem kellett volna, rossz párt sikerült választani, és hasonlók. A többség ahogy látom elfogadja hogy így kellett lennie, meg a múlton amúgy sem lehet változtatni, és eljátssza hogy ő boldog most is, így is, közben pedig aki egy kicsit is átlát a másikon, látja, hogy sír a lelke.


Az egy dolog, hogy másoknak nem igazán ismerik be, de maguknak sem? Nem néznek szembe a rossz döntésekkel, hogy esetleg tanulni lehessen belőle?



2022. aug. 3. 22:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
93%

Fölösleges veled vitázni, mert olyan, mintha egy született vaknak beszélnék a színekről.

Ha összejövök valakivel, akivel szerinted nem kellett volna, akkor abba az emberbe én szerelmes vagyok. Később lehet, hogy rájövök, hogy nem olyan kedves-rendes, mint hittem, de addigra már volt X boldog évem! Ha gyerekem is születik tőle, még jobb. Teljesült az, amire vágytam. Úgy éltem le az életem, hogy voltam boldog, volt gyerekem, attól, akit akartam.

Ha összejövök valakivel, akivel szerinted kéne, de én nem akarok, akkor soha, egy pillanatra se leszek boldog. Mivel pedig egy életem van, bocs, de a saját boldogságom jobban érdekel, mint egy frusztrált incel p@csé. Egy pillanatig se fogom bánni, hogy a nem örökké tartó boldogságot választottam a soha nem létező helyett.

2022. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
#39! Ez a csávó engem is megtalált privátban egy másik kérdésnél. A kérdésem konkrét személyről szólt, akibe szerelmes vagyok. Plusz tartalmazza azokat az információkat, hogy MáS pasikra bőven van lehetőségem, akik viszont nem érdekelnek. Erre érkezett az az üzi, mint neked, azzal megfejelve, hogy nekem pénzt is ajánlott 🤦🏽‍♀️ Egy szerelmi kérdésből neki azt sikerült leszűrnie, hogy egy k@rva vagyok, aki nem talál kuncsaftot, de ő majd nagylelkűen segít😂 Nem hiába, ilyenek a kedves-rendes fiúk. Mi vagyunk a hülyék, hogy nem velük jövünk össze, hanem normális férfiakkal 🤣
2022. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Gordon engem is megtalált már, de nem csak ő! És nekem is teljesen oda nem illő helyzetben írt:) Le kell tiltani szegényt, beteg(és/vagy direkt ír, mert azt hiszi megalázó nekünk, hogy volt már rossz kapcsolatunk mással, és innen csak ki akarnak használni a férfiak szexre..):D


Jó nagyon téved Gondonka(meg a többi)

2022. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%

Mucuka, hatalmas tévedés, hogy az inci fincik lennének a jó választás.


Mellesleg lehetne most azon hisztizned itt, hogy a férfiak hogyan választanak párt, ugyanis ha egy kapcsolatban két fél van. Ha az egyiknek tönkremegy, akkor a másiknak is.

2022. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
75%

Monnd kérdező, szerinted nekünk mi üzlet lenne abban, hogy örökre a nyakunkon marad egy ronda, csóró, szociális analfabéta, uanalmas pasi?

Mert ha nem ilyen lennél, akkor lenne párod. Ilyen pasinál meg a semmi is jobb.

2022. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!