Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha beleszeretnétek egy anyanyelvi lektorba az egyetemen?

Figyelt kérdés

Velem ez történt. Amerikai férfi az illető. Már a legelején sem volt közömbös. Nem tudom, hogy én tetszettem-e neki, mindenesetre az egyik órán véletlenül észrevettem, hogy néz. Pár másodpercre egymás szemébe néztünk, látszott rajta, hogy nem számított rá. Aztán elfordult, elég kínos volt a dolog. Pedig nem szemezni akartam vele, hanem csak meglepetésemben lefagytam. :-) Ezek után nem akart rámnézni, illetve amikor köszönni akartam neki, akkor egyszerűen figyelmen kívül hagyott. Aztán ezután egy alkalommal, mikor be kellett mennem hozzá, nagyon kedvesen, és már feltűnően hosszan és szélesen mosolygott rám. Később már köszönt néha, meg kacsintott, néha megeresztett egy mosolyt. Meg egyszer felkapta a fejét, amikor véletlenül meglátott az utcán.


Na mindegy, a lényeg, hogy én közben eléggé beleestem... De nem közeledtem hozzá. És most elment. Már nem tanít itt.


Tudom, el kell felejteni. De azért kíváncsi lennék, hogy más mit tett volna a helyemben. Próbált volna közelebb kerülni hozzá? Vagy ugyanígy hagyta volna a fenébe az egészet?


2010. szept. 22. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
főznék egy jó zöldbablevest
2010. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen,a torna tanár akkoriban volt nállunk a menö.Mindenkinek tettszett,mert irtó jó pasi volt,de egyikünk se kezdett vele.Talán mert tudtuk,hogy értelmetlen.A te helyzetedbe meg talán jobb is,hisz már nemis tanit,ahogy irtad.Nemsokára elfelejted és majd nevetni fogsz ezen.:)
2010. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :-) De azért ez nem olyan, mint egy tornatanár az általánosban vagy a gimiben... Bár tényleg lehet, hogy csak azért érdekesebb, mert külföldi...
2010. szept. 22. 23:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki még hozzáfűzne valamit, azt megköszönném.
2010. szept. 22. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, hozzáfűzöm, hogy egy infantilis kis liba vagy! Egyéb?:)
2010. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? Mással talán soha nem fordult elő, hogy beleszeretett valakibe?
2010. szept. 23. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem vonzalom. A szerelem kialakulásának alapfeltétele, hogy ismerd a másikat...
2010. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aha. Vannak ilyen kategóriák? Hogy ha valakit úgy szeretek, hogy nem ismerem, akkor az csak vonzalom, de ha úgy, hogy ismerem is, az már szerelem? Ha ismerem, és szeretem, de ő nem szeret viszont, az akkor szerelemnek tekinthető? Vagy csak vonzalomnak?


És ha mondjuk valakit nagyon szeretsz, barátok vagytok, de nincs közöttetek semmi, de el tudnád képzelni, az vonzalom? Vagy szerelem? Vagy barátság? Vagy szeretet? Vagy mi?


Ha szerelmes vagy, akkor nem vonzódsz? Ha szeretsz, akkor pedig nem vonzódsz?

2010. okt. 1. 17:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Na az utolsó mondat így akart lenni: Ha vonzódsz, akkor nem vagy szerelmes, ha szerelmes vagy, akkor nem vonzódsz?
2010. okt. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!