Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráreagáltam, erre megsértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráreagáltam, erre megsértődött. Mit tegyek? Még menthető?

Figyelt kérdés

Két hete ismerem kb. Tinderről a lányt, 22 éves, én 23 vagyok. Csók volt már a második randin. Tegnap volt a hatodik randink. Átjött az albimba és majdnem lefeküdtünk, csak ő túl sokáig verte nekem így idő előtt elélveztem, na rég voltam nővel... Csak az a baj hogy ráreagáltam és a nadrág még rajta volt, szóval telibe oda élveztem. Ez láthatóan nem tetszett neki, utána még kínosan együtt voltunk egy órát, majd hirtelen távozott. Azóta nem írt, én még ma reggel megkérdeztem, hogy van.


Menthető ez valahogy?


23/F


2022. aug. 9. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hajlott arra, hogy én is csináljak neki valamit. Pedig csináltam volna."


Mi van?

1. AKkor miért csinálta?

2. Milyen előjátékról beszélsz?

2022. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az az előjáték, hogy ő még ruhában van, és veled foglalkozik, aztán még el is sülsz a ruhájára... Szerintem ásd el magad, mert elég ciki. Nem hiszem, hogy menthető a helyzet, azért ennél több kell egy nőnek.
2022. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 21. század romantikája nyomingeréknél.
2022. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
22 éves ány vagyok én is, de ez nem előjáték, főleg nem első alkalommal.
2022. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem. Te már csak alsóban voltál ő nem?
2022. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Felül már nem volt rajta semmi. Túl hamar mentem el, utoljára 20 évesen szexeltem, nem csoda
2022. aug. 9. 18:22
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Fuu elég kiábrándító. Miért nem verted ki randi előtt? És te meg hátradőlve hagyod pihengetsz? Ilyen egy hosszútávú kapcsolatba fér bele, hogy néha-néha önzetlenül kielégítjük a másikat, nem egy frissen alakuló dologba, ahol elvileg le akarjátok nyűgözni a másikat. Lelombozó pillanat lehetett, nálam ez az önzőség off.
2022. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!