Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik rokonom hibát követ el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik rokonom hibát követ el. Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés

Egy rossz családi háttérrel rendelkező 27 éves lány (igen, lány, mert sajnos elég éretlen). Önértékelési bajokkal küzd, értsd: ha egy pasi egy szép szót mond neki, már kb azonnal lefekszik vele -.- hajszolja a pasikat..szíve joga lenne..de már ott van neki egy 5 éves gyereke, aki lassan felfogja mi folyik körülötte, mit csinál az anyja..őt is gyakran elhanyagolja, ha épp viszket neki, és lepasszolja a nagyszülőkhöz..ez a gyerek is egy bántalmazó kapcsolatból van..az apa le se tojja őket. Na már most a lány kb havonta összeszed vmi új manust.. most is sikerült neki egy elég beteg srácot kifogni..a srác már az első pár nap alatt kimutatta a foga fehérjét, megfélemlítette, szóban bántalmazta, és testi bántalmazással fenyegette..undorító ahogy viselkedik vele, még a srác barátai is megmondták, hogy hagyja a francba ezt a gyereket, mert beteg. Külföldön lakik, de ilyeneket mondd neki, hogy ha bármi hülyeséget csinál a lány, akkor tudja a címét és megkeresi.. állítólag alvilági barátai vannak..na most iszonyat dühös lettem, de a lány azt mondta, hogy lefeküdtek és nem védekeztek -.- mert hogy a srác mondta h apa akar lenni..ez a **** meg hagyta, hogy beleélvezzen..késik is neki…mondta neki a srác hogy ha megtudja h terhes és elveteti, akkor megöli. Mindenhogy próbáltam elmagyarázni, hogy úristen, menekülj, amíg nem késő, hagyd ott azonnal ezt a szemét férget..de nem..ő megmondta neki h lehet terhes -.- komolyan ekkora az isten állatkertje?! Panaszkodni jött nekem, és és segíteni akarok rajta, de ha ő ezt nem akarja, mit tegyek? Most a napokban kiakar hozzá utazni külföldre, mondom te nem vagy normális..ma is mondtam, hogy aggódok érte. Erre küldi hogy milyen szerelmes levelet írt neki a srác -.- hogy hassak rá, ha sehogy sem megy?

A gyerekével is példálóztam, de az sem hatott ezek szerint…



2022. aug. 10. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Az áldozatiság olyan mint a drog. Rászoknak a másik emberre. Teljesen máshogy kell kezelni mint a normalis parkapcsolatokat.


A gyerekmentésen kellene csak agyalni minel kevesebbet legyen a ferfivel egy fedel alatt.

A nő sorsa meg úgyis magátol ki fogja forrni magát. Az csak idő kerdese.

2022. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

másik ember életét nem tudod megoldani. Legjobb lesz, ha elhatárolódsz tőle, mert csak belebetegszel a tehetetlenségbe

mond meg neki, hogy, ha bajba kerül, segítségre szorul (nem anyagi értelemben), akkor keressen. Ez sokat számít.

2022. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, önmagától nem tudod megmenteni!
2022. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülei vannak vagy testvére? Ha igen akkor szólni kéne nekik!
2022. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vedd fel a NANE szervezetével a kapcsolatot és kérj tanácsot és segítséget tőlük, szülőkkel és testvérrel együtt, ha nagyon necces, akkor a családsegítőket is be kéne vonni, akik meg majd bevonják a rendőrséget.
2022. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondta az anyukájának is, aki szintén mondta neki, hogy hagyja ott azonnal...Igen, félő, hogy önmagától nem lehet megmenteni...


Az a baj amúgy, hogy az anyukája tette tönkre őt egész gyerekkora óta, az a nő egy elmebeteg, aki folyton idegrohamot kapott, szóban bántalmazta, és az apjával is folyton veszekedtek, így a lány ez elől menekült már kb 10 éves kora óta, és rossz társaságokba keveredett..


A rossz anyagi körülmények miatt a mai napig velük él, azt gondolom emiatt is akarna minden áron menekülni otthonról..ezért is áll össze kb bárkivel, aki az útjába kerül :(


Köszönöm a hasznos válaszokat!

2022. aug. 10. 15:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma még egyszer megpróbáltam..írtam neki. Látta, de nem reagál. Egyáltalán semmi sértőt nem írtam neki, csak az aggodalmamat fejeztem ki..de valószínűleg megsértődött..vagy csak tudja, hogy igazam van. Remélem nem fog hülyeséget csinálni :( de én megtettem amit tudtam, a kezét nem foghatom meg, hogy ne menjen ki..:(
2022. aug. 11. 23:31
 8/8 A kérdező kommentje:
A srác el is jegyezte 1 hónap után, és októberben esküvő lesz, elvileg..
2022. aug. 31. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!