Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja párom hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja párom hogy soha nincs rá időm és elhanyagolom ha telefonon bármikor felhivhat?

Figyelt kérdés

Munkahely miatt mostanában keveset vagyok otthon meg van hogy vidékre kell utaznom hetekre és ilyenkor barátom mindig besértődik hogy nekem a munka fontosabb mint ő és ő nem a messengeren akar látni a telefon kijelzőjén hanem élőben.

De szerintem igazságtalan mert telefonon bármikor felhivhat és ha hív mindig szakitok időt hogy beszéljek vele. Akkor mi a probléma?


2022. aug. 11. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha így gondolkodsz, neked nem való párkapcsolat. Hetekre elutazni? Egy ekkora országon belül miért nem lehet legalább hétvégére hazamenni a párodhoz?
2022. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A problémája, hogy neki nem kielégítő egy telefonos beszélgetés. Telefonban nem tudod őt megérinteni és ő sem téged, nem látja az arcodat, a reakcióidat, konkrétan semmit. Nem önzőség, mert én sem feltétlenül tolerálnám. Viszont megértelek téged is, hogy neked is nehéz, nyilván nem akarsz lemondani a párkapcsolatodról. Nekem is gyakran vannak külföldi útjaim, a jövőben rosszabb lesz és emiatt aggódok én is.. Hiszen magamból kiindulva feltehetem azt a kérdést, hogy ezt ki fogja elfogadni? A te eseted egy élő példa az aggodalmamra, ami reális és valós...
2022. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi az igazi baj? Hogy a problémát sem érted. Te tipikusan az az ember vagy akit csak az érdekli, hogy ő jól érezze magát.
2022. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Milyen munka miatt kell hetekre mindig elutaznod országon belül?
2022. aug. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja hogy nem tud megölelni,megcsókolni, megdugni meg minden ilyen.

Jogosan kér számon téged, egy komoly kapcsolatban nem normális hogy hetekre eltűnik az egyik fél.A komoly kapcsolat azért komoly kapcsolat,mert rendszeres a kapcsolattartás.És ha döntés előtt áll egyik fél, akkor figyelembe veszi a párkapcsolatát is.Egyszer nyilván megérti az ember meg kibírja, de hogy rendszeresen eltűnjön valamelyik fél hetekre...az nem kapcsolat!

2022. aug. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz azon, hogy ÉLŐBEN szeretne látni?
2022. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Neki van igaza. De a legnagyobb gond, hogy még te vagy felháborodva és nem érted mi a gond. Ez amúgy nagyon mérgező viselkedés, hatalmas red flag.
2022. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nincs kepben egy fix beosztasoddal.

Random akar talalkozni valszeg.

Vezesd le neki a heted hogy mikor ersz ra.

Senki nem szeret bizonytalansagban lenni

2022. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez a telefonon felhívhat bármikor nem elég. Mert ez olyan, hogy te nem keresed, nem foglalkozol vele, de végül is nem annyira zavar, ha ő keres, neked mindegy, hogy él e vagy hal, ha akar hívjon nyugodtan, de az sem baj, ha nem.


Tervezés kell ide. Tudod előre, hogy mikor vagy szabad? Mert akkor azt úgy kéne intézni, hogy azokon a napokon vele vagy. És írsz is neki rendszeresen. Ha nem is egybefüggően, akkor szaggatottan beszélsz vele, aztán amikor vége a munkaidődnek, akkor többet.


De ha nem szereted és nem akarsz vele lenni nem kell, de akkor szakítsatok.

2022. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Fordított esetben meg az lenne a válasz, örüljön, hogy a pali dolgozik, valamiből élni kell, bezzeg a pénze biztos jó, mikor költenek a pic$ájára, dehát a nőknek semmi se jó...


Ugye?😏

2022. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!