Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szorongok ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szorongok ennyire a párom miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy párom akivel a hét nagyobb részét együtt töltjük,minden rendben van mikor együtt vagyunk. Programokra megyünk,élvezzük egymás társaságát. Azonban mikor elmegy pár napra a barátaival vagy családjával programra akkor van hogy 1 egész nap nem beszélünk semmit. Egyébként ilyenkor telefonálunk valamelyik másik nap. Valamiért mégis szorongok amiért képes egy egész napot anélkül létezni hogy tudna rólam. Velem van a baj? Csak én keresem a problémát az amúgy normális kapcsolatomban? Ilyenkor úgy érzem mintha nem lennék olyan fontos pedig sok időt szán rám



2022. aug. 13. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, veled van a baj ennyi infó alapján. Nyilván nem vagy rendben magaddal, nem értékeled eléggé magad, ezért folyton a másik visszaigazolása kell.
2022. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

Nem vagyok nagy chatelős de olyan nagy dolog lenne megkérdezni hogy mi volt velem aznap?

2022. aug. 13. 20:48
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Annyira szereted hogy alig bírsz ki egy napot nélküle. Én is ilyen voltam. Ilyenkor próbáld elfoglalni magad. Sétálj.
2022. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Néhány embernél ez normális hogy ha másokkal van akkor úgy veszi hogy ilyenkor a párját oké ignorálni?

De persze megint megjegyzem hogy fordít rám időt a hete nagyobb részében

2022. aug. 13. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorolnod kell a turelmet. Ne legyel ragacs mert az rosszul mutat
2022. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd már abba. Nem ignorál, más dolga van, máshogy működik. Beszéld meg vele amúgy és nézd meg a reakcióját. Ha szeret, majd jobban törődik veled. Ezek nem olyan hatalmas gondok hogy ne lehetne megbeszélni. Ha meg nem érdekli akkor gondolkozz el! De ne hisztizz, meg nem feltételezgesd, hogy IGNORÁL.
2022. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem ezt a “ragacsosságot” felé nem mutatni. Pont ezért a hívás mellé nem szeretném még ezt is felhánytorgatni. Érdekelt hogy külső szemszögből/tapasztalattal ez mennyire gáz. De akkor csak én vagyok a gáz
2022. aug. 13. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyel ragacs. Foglald el magad
2022. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talán csak a több napnyi boldogság után túl meredek lejtő a távolság
2022. aug. 13. 21:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod kezelni ezt a frusztrációt mert ezzel magadnak ártasz legfőképp meg a kapcsolatodnak is fogsz!


Eleinte sok lány ilyen, én is ilyen voltam az exemnél,meg is bántam, így vsszagondolva egy felesleges idegtépés az egész!


Majd rájössz !

Nyilván ha elment a családjával vagy haverokkal,akkor nem a telefont akarja nyomkodni. Tudom,nem lenne sok idő megkérdezni hogy hogy vagy,de biztos ugy van vele ,hogy ha baj van amúgy is hívod!

2022. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!