Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok tényleg a rossz ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok tényleg a rossz ?

Figyelt kérdés

Szerintetek velem van a gond ?

Van egy párom 43 éves férfi.

A párommal van egy báttya akivel most együtt élnünk, ők mindig is együtt éltek akivel nincs is semmi gond testvérek :)

Viszont a báttya állandóan beszologat nekem, és mindig mindennap elmennek együtt valahová, kaja stb.

Én nem mindig megyek mert ma megjött és rosszul vagyok, ezért én vagyok a hibás, hogy nem megyek velük, mert biztos én utálom a testvérét, ami nem így van csak nincs mindig kedvem, ez olyan nagy baj ?

Sajnos a párom több időt tőlt a báttyával mint velem, amivel semmi bajom hisz testvérek, de kettesbe sose tudtunk elmenni sehova.

Mondtam neki, múlt héten menjünk el strandra csak mi ketten, de jött a testvére is mondom jó rendben

Kajálni is együtt megyünk hárman.

Az van amit a báttya mond!

Szerintetek tényleg velem van a gond ?:(



2022. aug. 14. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem veled van a gond.
2022. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak ilyenkor én érzem magam házisárkánynak
2022. aug. 14. 16:05
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez így elég fárasztó lehet. Miért él veletek? Igen, igaza van az elsőnek.
2022. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Dobd ki. Ennek a pasinak a testvére jelenti a párkapcsolatot, nem te. Téged hülyére vesz, kihasznál
2022. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

#4

Már hogy dobhatná ki a Kérdező, amikor ő költözött a testvérekhez?

(...ők mindig is együtt éltek akivel nincs is semmi gond testvérek :)


Kérdező!

Te viszont elköltözhetsz onnan és a párod vagy megy utánad, vagy nem.

Ha nem, akkor levonod a tanulságot és olyan pasit keresel, akinek nem kell a rokonságával hárman-párban élned!

2022. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megörültem volna,az hogy együtt éltek rendben, mondjuk jobb külön,de az hogy minden hova veletek megy az már nem normális,
2022. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
Titeket sem lopnak el az eszetekért.
2022. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha nincs hol laknod, akkor ajándék lónak sajnos sokszor visszaélnek a fogával :P Te egy párocska jól bejáratott életébe és rigolyáiba érkeztél harmadiknak. 43 évesen amúgy se nagyon hajlandóak vadi új életet és szokásokat kezdeni az emberek. Nem tudom, mennyire van/lenne tervben költözés vagy csak álmodozás szintjén. De nem is biztos, hogy érdemes lenne. Ez inkább olyan megszoksz vagy megszöksz-nek tűnik ennyiből. HA nem vagy kiszolgáltatva, inkább szöknék a helyedben, ha jön utánad, te vagy a fontosabb, ha nem, akkor a bátyja.


De + Jaj ez a mondat..., az exférjem is ilyen volt, mindig valami hátsó szándékot sejtett és tipikus volt ez, hogy ha beteg voltam, hogy biztos őt nem szeretem (vagy a szüleit, vagy testvérét vagy... stb.), ha nem megyek ide-oda vagy csinálok meg bármit, ami keresztbe húzta a terveit (persze nem így mondta). Bezzeg ha ő volt beteg vagy rosszkedvű, akkor mindenki legyen gyászba és ugrálja körbe, de ha én merészeltem, akkor csak manipulatíve szimulálok és szegény őt akarom megint szívatni. Mindenből játszmát tudott csinálni és állandó bűntudatot keltett bennem, amitől valahogy ott találtam magam, hogy már megint magyarázkodnom kell, hogy nem őt akarom bántani a menzeszemmel vagy a lumbágómmal :D

2022. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Inkább hülye vagy. Én biztos nem élnék így felnőtt nőként.
2022. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Ötös, a dobd ki nem csak azt jelenti, hogy dobd ki a lakásból, hanem SZAKÍTÁST is jelent. Lapozz fel egy szótárt a kötözködés helyett
2022. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!