Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam ha már eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam ha már eddig nem volt párkapcsolatom, így már nem is lesz?

Figyelt kérdés

A szociális életem elég szegényes. Nem voltam sikeres a nőknél eddig, hiába. Bár voltak próbálkozásaim, de csak a sikertelenséget, visszautasítást kaptam. Már ez megy több éve, unom. Nem tudom miért, nem is értem de már kezd elfogyni a türelmem. Szerintem reménytelen vagyok. Fogadjam el a tényt, törődjek bele, hogy nem mindenkinek lesz párja az életben, vannak akik magányosak maradnak?

A legtöbb ember már túl van a sokadik párján már rég túl van az első lefekvésen. Én meg semmit sem tudok felmutatni, és nagyon irigy vagyok azokra az emberekre akik csak úgy simán váltogatják a párjaikat. Hogyan csinálják?! Mitől többek egy magamfajtánál? Valahogy rám úgy néznek mint egy vesztesre, nem is törődnek velem. Mi lehet a kisugárzásomban ami eltaszítja tőlem a nőket?

Rengetegszer gondoltam arra, hogy na jó majd újrapróbálom és hátha sikerül. Azonban minél többször gondolok újra erre annál valószínűtlenebb. Szerintem feladom, felesleges időtöltés.

22/F


2022. aug. 16. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Törődj bele, aki eddig ilyen pancser volt annak nem is lesz soha, kár tovább erőlködni.
Lesz párod, én tudom.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb amit csinálhatsz, hogy feladod. Mert alapvetően ez olyan csak nyerhetsz szituáció. Mi van akkor, ha elutasítanak? Semmi. Nem megalázó az elutasítás és nem is kell magadra venni. Meg kell próbálni másnál. Nem úgy működik a való élet, hogy kinézünk magunknak valakit és elképzeljük vele az életünket majd bepróbálkozunk, pofára esünk és kesergünk, hogy ennyi volt és soha többet. Legalábbi nem így kellene.


Ne foglalkozz azzal, hogy ki min van túl és ne irigykedj másokra. Önbecsülésed pedig ne add le azért, hogy szóba álljon veled egy nő vagy egy nő előtt, hogy jaj bármit megtennék, hogy szólj hozzám vagy el gyere velem randira.



Valószínűtlen csak akkor lesz, ha meg sem próbálod.

2022. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt semmi és mindent ugyan úgy csinálsz, mint eddig akkor nem lesz párod.


Ha rájössz, hogy mi a gond és változtatsz rajta, akkor lehet párod simán.

2022. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova adnád fel? 22 éves vagy, még semmi sincs veszve!
2022. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A szociális életem elég szegényes" ennék nem kell tovább olvasni.

Járjál társaságba, haverkodj minél több emberrel és lesz majd kapcsolatod

2022. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Tudtad, hogy a székrekedéses nem tud fosni, hiába akar?

Ez vagy te is:DDD

Lazulj el és úgy fogsz fosni-csajozni, hogy papnak kell állnod a nyugalomért:DDD

2022. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!