Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/ fiúk! Képesek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/ fiúk! Képesek lennétek megutni a barátnőket vagy esetleg az exeteket, ha ő kiprovokálna titeket?

Figyelt kérdés

Az exem ezt probalta meg, mármint megütni. Nem ütött meg, mert valaki leállította és igen kiprovokaltam de megérdemelte.

O miatta lett vége a kapcsolatunknak másodjára is. Megcsalt. Kétszer. És nem képes elfogadni az egoja hogy én szakítottam vele, és hogy egy lány szakított vele, aki egyébként mindvégig szerelmes volt bele halálosan is, és 2 megcsalas kellett hozzá, hogy rajojjon hogy jobbat érdemel ennél.


Azota folyamatosan megjelenik az életemben és mikor kiprovokaltam kissé ittasan (de azért teljesen tudtam mit beszélek, pár meggysor volt csak benne meg pár vodka) akkor próbált megutni. Teljesen kétségbeestem. Sose volt egy erőszakos pasi, bár tudtam hogy egy másik pasinak simán behuzna, de a volt barátnőjének...


Ha nem jelenik ott meg valaki, akkor meg is ut.



2022. aug. 16. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Exet simán!
2022. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi. Mint írtam nem en leptem félre. Akkor is, ha a te hibádból mentek szét? Adtam neki második esélyt, de azzal se élt
2022. aug. 16. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Eltudok képzelni olyan helyzetet, amikor igen.
2022. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, hogy mindenkinek behúzna aki ellent mond neki vagy akivel konfliktusba keveredik. Ami pedig a kapcsolatot illető ő egyáltalán nem szeretett már, ha képes volt megcsalni kétszer is.


Én egyébként nem hiszem, hogy eljutnék oda, hogy meg akarjak ütni egy nőt még akkor sem, ha nagyon durván megbánt vagy valami szándékos rosszakarás történik a részéről. Nagyon régen, kb 5 éve volt egy olyan eset amikor kb kaptam egy durvább árulásnak mondható dolgot, de akkor sem akartam megütni, mert nem éreztem rá affinitást.


"megjelenik az életemben"


Ennek pedig nem kellene, hogy teret adj.

2022. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max. ha csak önvédelmi oktatáson vennénk részt.
2022. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Van az a személy aki tényleg mindent megtesz, hogy kiprovokálja. Az az alapfeltevés, hogy nőt nem ütünk meg, az önmagában addig létezik míg a másik nem viselkedik undorító módon. Ezzel nem lehet visszaélni úgy, hogy mivel a férfi nem üt meg egy nőt akkor a nő bármit csinálhat.


Mi az, hogy megérdemelte a kiprovokálást? Nem is értem. Akkor én erre azt tudom mondani, te meg megérdemelted volna ha megüt.

2022. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Remélem büszke vagy magadra hogy sikerült alulmúlnod erkölcsileg az exedet.
2022. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
6# mi az hogy jogos bizonyos esetekben a férfinak??? Ha a nő meghülyül és elkezdi ütni elsősorban nagyja meg sem érzi, vagyis minimálisan, maximum akkor ha erőemelő a csaj… na azt megérzik. Az alap testfelépítésünk, nő/férfi izomzata is más. Egy férfi ha behülyül a csaj, fogja le. Akár hívjon mentőt hogy vigyék be lenyugtatni. De soha ne üssön vissza!
2022. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

8, Szerintem én nem azt írtam, hogy verje csak. Hanem levezettem neked valamit. Úgy gondolom egy normális nő simán el tudja fogadni, azt egy ilyen kifejtés után, hogy persze, hát ő sem engedhet meg mindent magának. Ha viszont szeretne mindent megengedni magának én azt mondom lesz aki oda fog b.szni. És azon lehet lamellálni, hogy jogos volt vagy sem, de sokkal érdekesebb, hogy elkerülhető lett volna.

Még egyszer ne fussunk ennek neki, hogy én pártolom az erőszakot, köszi.

2022. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6#

Szerinted az normális hogy több mint 2 hónapja szakítottam vele, azóta megszakitottam vele minden kapcsolatot, mert nyilván csak fájna és szeretnék tovább lépni mostmar tényleg. És akkor megjelenik egy buliban amiben nyilvqn én is ott vagyok azt sem tudom honnan tudta hogy én is ott leszek, meg hogy minek van otthon (Németországban tanul, az volt a szakitasunk első oka a megcsalas a tavkapcsolat miatt jött létre) de gondolom nyaral. Es mindent megtesz hogy visszakeruljon az eletembe és nem hagy teret egyszerűen, meg mindent megprobal ellenem felhasznalni hogy csökkentse azt hogy amugy o 2x is megcsalt, 2 másik emberrel, de bocsánatot kérni nem tudná. Nyilván ez mem olyan szituáció ahol egy bocsánat elég, de erre se volt képes önmagában. Nyilván mikor már nem bírtam ezt tovább és mikor vissza akartam menni (ez a teraszon volt, nem otkert, hazibuli szeruseg de igazabol barki johetett) nem hagy elmenni akkor már Nyilván nekem is kinyilt a szám. Nem akarom nagyon részletezni, de nem én vagyok az aki mindent megtesz hogy megusson magyarán.

2022. aug. 16. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!