Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen védekezés az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezés az, hogy “kiprovokáltad” a csúnya szavakat, a fizikai bántalmazást?!

Figyelt kérdés

Azt gondolom, nincs olyan, hogy valaki kiprovokálja a másik félből az erőszakos viselkedést. Az gyávaság, a felelősség hárítása.

Egy nálam kétszer akkora férfiről beszélünk, aki nem tudja kezelni a problémás-konfliktusos helyzeteket a párkapcsolatunkban.

Mintha állandóan feszült lenne és csak idő kérdése, mikor tölti ki rajtam. Az utóbbi időben ez már hetente előfordul. Kezdek arra gondolni, szed valamit, esetleg kokszolhat régóta. De a lényeg, mindig én vagyok a hibás. Ő soha.


2021. márc. 6. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori, bántalmazó kapcsolatban.

Miért hagyod?

2021. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus, felelossegharito, gyerekes. Azonnal otthagyni
2021. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Lehet vannak frusztrációi, amit nem így kell kezelni, ez tény, de tedd a szívedre a kezed: te sosem játszmáztál vele és mindig mindent megtettél azért, hogy ne zaklasd őt fel?
2021. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez lehet személyiség torzulás?

2021. márc. 6. 20:42
 5/29 A kérdező kommentje:

#3

Szívemre téve a kezemet írom:

Annyit kértem legutóbb, ehessek normálisan az asztalnál, ott volt felnyitva a laptop-ja, nem fértem el. Ezt követően rádobta azt a sofa-ra, majd nekiállt puffogni. Mikor rászóltam, ezt miért kellett így, elkezdte a fejemet rángatni ...

2021. márc. 6. 20:45
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi leírás alapján gond van a pasassal. A kérdés szempontjából viszont nem értek egyet...100%-ig biztos vagyok abban, hogy ki tudnám belőled provokálni, hogy beszólj nekem vagy megüss, szóval kiprovokálni te is ki tudod. Te sem gondolod komolyan, hogy nem lehet embereket provokálni. Az igazság az, hogy minél neveletlenebb valaki, annál gyakrabban provokál illetve annál jobban provokálható.
2021. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi, akár egy rossz minta, vagy komolyabb defekt, de neked nem ezzel kellene foglalkoznod, hanem önismerettel, hogy miért maradsz benne egy ilyen kapcsolatban.
2021. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#6

Soha nem ütnék meg senkit, kivéve a jogos önvédelmet.

Elsétálok a szituációból inkább.

2021. márc. 6. 20:48
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A provokáció lényege, hogy nem hagynak elsétálni vagy mennek utánad a szituációval. Gyakorlatilag kényszerpálya.


Szakítani kéne, ha ez már napirendi pont.

2021. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9

És az indokolja a bántalmazást?!

2021. márc. 6. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!