Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/ fiúk! Képesek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/ fiúk! Képesek lennétek megutni a barátnőket vagy esetleg az exeteket, ha ő kiprovokálna titeket?

Figyelt kérdés

Az exem ezt probalta meg, mármint megütni. Nem ütött meg, mert valaki leállította és igen kiprovokaltam de megérdemelte.

O miatta lett vége a kapcsolatunknak másodjára is. Megcsalt. Kétszer. És nem képes elfogadni az egoja hogy én szakítottam vele, és hogy egy lány szakított vele, aki egyébként mindvégig szerelmes volt bele halálosan is, és 2 megcsalas kellett hozzá, hogy rajojjon hogy jobbat érdemel ennél.


Azota folyamatosan megjelenik az életemben és mikor kiprovokaltam kissé ittasan (de azért teljesen tudtam mit beszélek, pár meggysor volt csak benne meg pár vodka) akkor próbált megutni. Teljesen kétségbeestem. Sose volt egy erőszakos pasi, bár tudtam hogy egy másik pasinak simán behuzna, de a volt barátnőjének...


Ha nem jelenik ott meg valaki, akkor meg is ut.



2022. aug. 16. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor ne érezd magad megszólítva. Más téma, ha bocsánatot kérne megbocsájtanál?
2022. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Marmint azert mert megakart utni vagy mert megcsalt? Elsőre talan igen, de nem vagyok benne biztos, a masodikra pedig mar nem, mert nem vagyok már annyira hülye. De először meg túl szerelmes voltam bele

O volt az első komoly kapcsolatom és benne tényleg megvolt minden, egyszerűen nem tudtam racionálisan gondolkodni.:( szomorú


De egyébként értem a válaszodat, a nők tudnak nagyon gonoszak lenni és sokszor tényleg aljas módon provokaljak a pasit, a pasik meg sokszor ilyenekre lesznek még aggreszivabbak

2022. aug. 16. 23:32
 13/13 BeefEater ***** válasza:
30%
Nem, mert vannak elveim.
2022. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!