Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennyire nem lehet logikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire nem lehet logikusan gondolkodni?

Figyelt kérdés

Most ennyire nem látja át??


Akármilyen rövid egyszerű dolgot kérek tőle mindig csak a körülményeskedés megy minthogy ravagta volna h oké megcsinálom.

Ha ő tőlem kér vlmit akkor megcsinálom és kész nem agonizálok felette h de így de úgy..


Például:


Ő otthon van ma és rendet tesz a szobába, én reggel jöttem haza meg most is dolgozok. Kaptunk pólót amire megkértem h szedje ki a papírt belőle és a maival együtt egy rövid programmal mossa ki h legalább holnapra egy megszáradjon.

Mintha 5órás munkát kértem volna tőle! De már azt is mondtam h ha rendet szinten tartaná a cuccainál nem fél meg egy nap lenne a pakolás.


( Amikor 2helyiséget arrébb megy kiveszi a papírt beteszi a gépbe és amíg mos simán haladhat a dolgával és ha lejar kb 3perc míg kiveszi és kiteríti és máris folytathatja a pakolást. )


Erre ő felháborodott h ő takarít meg míg kiveszi a papírt az sok idő. És csak a mait dobja be és a másik kettőt majd este bedobja.


Mondtam neki h egy pólóval ne indítsd el a gépet mert pazarlás azért mondtam h akkor a másik két pólót is tedd bele ( jó több férne bele de céges pólóm csak a mai volt amit kaptunk régebben és tegnap kaptunk újat így mindenképp kell holnapra egy céges tiszta póló tehát ha van egy adagra Való vagy se, muszáj elindítani).



Szóval nem tudom ezt hogy értethetném meg barátnőmmel h mi is az amivel " bajom van".


Még csak nem is olyat kértem amiért el kell mennie, vagy több óra és már ezen megy a problémázás..


2022. aug. 17. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire logikus ember vagy, azt derítsd ki, mi a baja veled. Mert ezt direkt csinálja.
2022. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálod meg te?
2022. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Ezt olvasva sokáig azt hittem, hogy te vagy a nő... Azt megérteném, ha egy pasi ilyen trehány, na de egy nő?
2022. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
De jó, hogy szingli vagyok😅
2022. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Vele vagy, nem? Gondolom nem most lett ilyen, hanem már eddig is ilyen volt. Lehet ám mást is választani.


#3: Meglepődnél, ha tudnád, mennyi nő ilyen. Nem vagyok a legnagyobb takarítós, de amikor 1-2 egyetemista lány csoporttársamnál jártam, nekem égett a pofám. Aztán a randizós időszakomban is.

2022. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Lusta. Ennyi röviden. Vannak emberek akik pont tesznek arra hogy valami elkészüljön. Én most vendégségbe vagyok páromnál külföldön, de még a bevásárlást is elintéztem, pedig a nyelvet sem beszélem.
2022. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Azért nincs csajotok, mert szerintetek faszinál ez oké.
2022. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
#8: Van baratnom, de amugy mit szeretnel mondani?
2022. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8

Ebben az elmebeteg világban, ahol már nincsenek nemi szerepek, és a nőknek is lehet f*szuk, nyilván nem szabad ilyet mondani, de képzeld, mi pasik vagyunk trehányabbak. Nem, nem oké, de ez így van. A nők pedig hisztisebbek és gyakrabban féltékenyek. Nem, ez sem oké, de ez is így van.

2022. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
istenem szereotíp baromságok mindenhol... nyilván nem bizonyít neked semmit, de a szüleim esetében pont az apám aki mindent IS az élére állít, anyám meg sokkal inkább ,,trehány". tovább megyek! az ő baráti társaságukban (akiket én is ismerek már legalább 20 éve) a pasik azok akik állandóan nyafognak, hisztiznek valamint. kb bármin képesek megsértődni, míg a nők sokkal lazábbak, elengedik a baromságokat a fülük mellett. úgyhogy nyuszika el kellene már engedni lassan ezeket a baromságokat, mert senki életét nem könnyítik meg. és nem, nem akarnak a nők f*szt. nem kellene pejoratívnak lennie annak, ha egy nő kiáll magáért, határozott, nem csak kushad ameddig azura osztja az észt. ez fáj nektek, tudjuk ám mi is :)
2022. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!