Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ennyire nem lehet logikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire nem lehet logikusan gondolkodni?

Figyelt kérdés

Most ennyire nem látja át??


Akármilyen rövid egyszerű dolgot kérek tőle mindig csak a körülményeskedés megy minthogy ravagta volna h oké megcsinálom.

Ha ő tőlem kér vlmit akkor megcsinálom és kész nem agonizálok felette h de így de úgy..


Például:


Ő otthon van ma és rendet tesz a szobába, én reggel jöttem haza meg most is dolgozok. Kaptunk pólót amire megkértem h szedje ki a papírt belőle és a maival együtt egy rövid programmal mossa ki h legalább holnapra egy megszáradjon.

Mintha 5órás munkát kértem volna tőle! De már azt is mondtam h ha rendet szinten tartaná a cuccainál nem fél meg egy nap lenne a pakolás.


( Amikor 2helyiséget arrébb megy kiveszi a papírt beteszi a gépbe és amíg mos simán haladhat a dolgával és ha lejar kb 3perc míg kiveszi és kiteríti és máris folytathatja a pakolást. )


Erre ő felháborodott h ő takarít meg míg kiveszi a papírt az sok idő. És csak a mait dobja be és a másik kettőt majd este bedobja.


Mondtam neki h egy pólóval ne indítsd el a gépet mert pazarlás azért mondtam h akkor a másik két pólót is tedd bele ( jó több férne bele de céges pólóm csak a mai volt amit kaptunk régebben és tegnap kaptunk újat így mindenképp kell holnapra egy céges tiszta póló tehát ha van egy adagra Való vagy se, muszáj elindítani).



Szóval nem tudom ezt hogy értethetném meg barátnőmmel h mi is az amivel " bajom van".


Még csak nem is olyat kértem amiért el kell mennie, vagy több óra és már ezen megy a problémázás..


2022. aug. 17. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

10 Amugy a nok trehanyabbak, csak anno rajuk lett kenyszeritve, hogy nekik KELL rendet tartani. Nyilvan mert amikor anno meg nem dolgoztak, otthon voltak, ez igy volt logikus. De soha nem volt belso kenyszer meg oszton, ez mindig feladat es elvaras volt. Pont ezert van most mar ennyi trehanyabb no, mert ujabban ez mar nem kotelesseg es van helyette mas dolgunk. Ti meg pislogtok, hogy de hat a noknek rendesebbnek kene lennie, mikor valojaban soha nem elvezetbol takaritottak, csak epp nem volt jobb dolguk.

(Ha mindenkepp nemi alapon akarsz altalanositan, akkor tok logikus amit mondok, mert a ferfiak igenylik altalaban jobban a rendszert, rutint, stb. es ebbe beletartozik az is, hogy otthon minden a helyen legyen.)

Es nem vagyok extrem trehany, de minden baratomnal es egyeb ferfi ismerosomnel tapasztalom ezt a rendmaniat, itthon konkretan egy konyvet nem tudok ugy olvasni, hogy ne folyamatosan a konyvespolcrol kelljen levennem amikor folytatnam, mert a baratom visszapakolja allandoan, nekem meg az lenne a normalis, hogy a hasznalatban levo holmik azok elol vannak. Neki meg az a normalis, hogy csak az van elol, ami EPPEN akkor hasznalatban van.

2022. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

A te csodálatos logikáddal magyarázd már el kérlek: mi értelme napi öt kérdést kiírni, éveken át, ha ennyire leszarod a válaszokat?


De ha érteni akarod a női logikát: a csajod hiába mondja, hogy így szeret, meg úgy szeret. A nagy szart. Egyszerűen csak be akarja teljesíteni valakivel a menyasszonyi ruháról meg babócáról szőtt álmait. A tettei pedig azt mutatják, hogy ki nem állhat téged. Ott tesz alád, ahol tud. Pontosan tudja, hogy most nincs tiszta melós pólód. Jót röhög magában.

De téged ez ne zavarjon, szívasd csak magad még évekig ezzel a csajjal. Nagyon megérdemled.

2022. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ebbe nem kell a nemi szerepet belekeverni csak azért mert arra kértem h ha már otthon van dobja már be. Ő is megkér engem milliószor
2022. aug. 17. 19:09
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Mit nem értesz? Neked miért ennyire nehéz a felfogásod?

Nem fog neked ennyit se megtenni, inkább csak azért se mossa ki, hogy szívasson. Bármire kérheted, semmit se fog megtenni a kedvedért. Nem érdekli, hogy te minek örülsz, mert nem akar neked örömöt okozni. Ő bosszút akar állni a sérelmekért.

Azon se csodálkozz, ha mostanában véletlenül mindig a te cuccaid éri baleset.

2022. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Alapból ilyen lusta az otthoni teendőket illetően? Nem kell mindjárt a kapcsolatot elemezni arról nem tudunk semmit. Van barátnőm aki imádja a barátját, de sajnos nagyon trehány, hisztizik, ha megkérik valamire otthon. Egyből ő jutott eszembe mikor olvastam a sztorit.
2022. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%

#16

Mivel a kérdező évek óta naponta írja a barátnőjét pocskondiázó kérdéseket, így elég sokat tudunk róla.

2022. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!