Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy a páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy a páromnak van iagaz? Jogos a "hisztije"?

Figyelt kérdés

Folyton úgy pakol el mindent (PET palack, fűszeres, befőttes üveg, stb, bármi ami lezárható) hogy nem rakja rá rendesen a tetejét. Sokáig tűrtem, annak ellenére hogy párszor majdnem kiborítottam ezt-azt, de nem szóltam. Aztán egyik nap sikerült elérnem hogy valami kiömlött szanaszét, ekkor viszont kicsit megelégeltem és kérdőre vontam, illetve megkértem hogy legyen szíves odafigyelni ezekre. Nem is kellett több neki, rámmordult és 1 órás vitatkozas lett belőle ahol minden egyes hibámat felsorolta, de persze ő nem kért elnézést amiatt ami miatt elkezdődött a veszekedés, s nem is mondta hogy ezután odafigyel majd, pedig nekem ennyi elég lett volna.

Hozzáteszem, tudom hogy én sem vagyok tökéletes de ezt el is ismerem. Vannak hibáim mint mindenkinek. Csakhogy ő ugyanezt nem hajlandó belátni saját magáról, azt gondolja sokszor, ő szharrta a spanyol viaszt. Illetve, a kiadásainkat az utóbbi időben egyedül fizettem, pedig ő is dolgozik és tudna bele adni, de nem kértem. Azt mondtam neki, akkor ő is szálljon bele a lakbérbe, rezsibe, amire azt felelte: biztos nem.

Namost én vagyok a hülye aki nem ért meg egy nőt vagy nála van valami gond?

F


2022. aug. 18. 00:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem könnyű az életünk mostanában, vannak különféle gondjaink, de én igyekszek felülkerekedni ezeket és nem engedem hogy magukkal rántsanak, erről beszéltünk is, és azt tanácsoltam neki, ő is próbálja meg úgy ahogy én. De lehet hogy neki nem megy könnyen. Elképzelhető hogy a vitánk is ennek a következménye?

Őszintén mondom, össze vagyok zavarodva.

2022. aug. 18. 00:40
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy állás lehetne foglalni, ha tele vagytok gondokkal, feszültséggel, lehet épp ott akkor neki ez sok volt.

Az is fura, hogy ha eddig nem kérted, hogy szálljon bele a költségekbe (pedig így lenne fair), akkor ezt épp egy veszekedés kellős közepén dobod be, mire az a válasza, hogy biztos nem.

Valahol elcsúszott már régen köztetek a kommunikáció, de lehet, hogy ez már mindennek a vége, ezt csak ti tudhatjátok, hogy javítható -e.

2022. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Még jó, hogy eltartod. Te vagy a férfi, a te dolgod.
2022. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az jön le, hogy az éppen aktuális vitátok oka másodlagos, alapból gond van ezzel a kapcsolattal, csak nem látod.

Nem gondolod komolyan ugye, hogy egy egy órás veszekedés ilyen piti dologból fakad valójában?

Azért sorolja a hibáidat, mert elege van belőled, lehet megfordult a fejében a szakítás. A rezsis dologban is ez lehet, mert ha komolyan tervezne veled, akkor nem viselkedne úgy, mint aki ki akarna használni.

Ez nem arról szól, hogy be akarja-e látni a hibákat, hanem csak nem érdekli őt egyszerűen. Nem fontos neki, hogy odafigyeljen legalább a kedvedért. Ez nem jelenti azt, hogy nem tudja mik a hibái.

Kicsit gondolkozz el mélyebben a kapcsolatodról, ne csak a felszínen agyalj, amiket a kérdésedben felsoroltál az bőven a felszín.

Egyébként más téren rendben vagytok? Van romantika, szex, közös programok, beszélgetések stb?

2022. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tudom, én simán vitatkoznék olyan idiótával, aki nem tud rendesen csavarni.
2022. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

1, ez egy halott kapcsolat, szakíts


2, elég gerinctelen amiket csinál, hulladék egy ember


3, a magad szempontjából nem lenne rossz, ha megtanulnál kiállni magadért és nem engedni hogy lehúzzanak, kihasználjanak, hülyét csináljanak belőled

2022. aug. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Akkor közlöd vele, hogy el lehet húzni a belét.

Az oké, hogy mindenki hibázik. Még a viták is megesnek olykor-olykor, akár apróságokon is. De az viszont már durva, hogy nem hajlandó maga után fizetni a kiadásait. Mondjuk kérdező téged sem értelek. Minek neked egy ilyen nő?

2022. aug. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Tehát eltartod és még egy kupakot sem képes normálisan rácsavarni? Hát, ennél csak értelmesebb társat találhatsz. Szóval, szerintem ezt zárd le.
2022. aug. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

"Namost én vagyok a hülye aki nem ért meg egy nőt vagy nála van valami gond?"


Te vagy a hülye, de nem ezért. Lehetne egy normális, életképes nőd, ehelyett meg egy darab szarral vagy, akinek a seggét nyalod és ingyen lakhatást biztosítasz. Komolyan nem tudom, mi visz rá felnőtt férfiakat arra, hogy szánalmas csicskaként éljenek a párjuk árnyékában, mindenesetre furcsa fétis. Hihetetlenül fel tud bosszantani, mikor valaki ennyire nem képes kiállni magáért, miközben fordított esetben nő létemre elküldtem volna már a vérbe, de valószínűleg bele sem mentem volna, hogy valaki rajtam élősködjön.


26n

2022. aug. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon úgy érzem, hogy ennek az érelmnek két oldala van, és most csak az egyiket látni.

A kérdező azt mondta, neki is vannak hibái, amelyek a veszekedés során elő is jöttek.

Tehát a kapcsolat megromlott amiben jó eséllyel mind a két félnek szerepe volt/van.

Ez okozhatta, hogy egy ilyen apróság ekkora vitát generált. Valójában - ahogyan azt többen is írták fent - nem a kupakcsavargatásról volt szó, az csak szikra volt, a benzint még jóval előtte locsoltátok körbe. És jókorát robbant is.

Talán ha vagytok elég érettek és higgadtak, akkor egy jobb pillanatban leülhetnétek és megpróbálhatnátok megbeszélni a problémáitokat - már ha ér számotokra ennyit ez a kapcsolat.

2022. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!