Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen miért akadt ki annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért akadt ki annyira a párom? Nem olyan nagy cucc azért…

Figyelt kérdés
A párom és én is most szabin vagyunk. Éppen főzött, én meg tv-ztem, de a telefonját a nappaliban hagyta. Hívták, megnéztem ki az, valami ismeretlen név volt, nem a húga, nem a barátnői, hát kinyomtam, akkor újra hívta, megint kinyomtam, zavart, meg nem akartam, hogy most elvonuljon telefonálni, hanem hogy legyünk együtt. Ebédnél így ültünk és mondta nekem hogy várt egy munkatelefont délelőtt, és fura mert a csaj nem hívta. Akkor még nem gondoltam, hogy az a csaj volt az, erre ebéd után megnézte a telóját, és látta hogy hívta, és nem értette hogy ő hogy nem vette észre. Akkor elmondtam hogy én nyomtam ki mert zavart, és teljessen kiakadt hogy ez egy fontos telefon volt, mert egy új ügyfél kért vele egyeztetést, és hogy hogyan képzelem meg stb. Mondtam neki hogy hívja vissza, holnap, most 1 nap nem tökmindegy? Erre elkezdett puffogni és elment. Még egy csókot sem adott, vagy valami…

2022. aug. 18. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát erre én is nagyon berágnék. Milyen jogon nyomod ki a telefonján a hívást? Akkor vagy vedd fel és ha fontos akkor add át a telefont vagy vidd neki oda. Örülj hogy nem ordította le a fejed. Tudod milyen kellemetlen helyzetbe hoztad?
2022. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Rohadt nagy suttyó vagy. Azért is, hogy kinyomtad, de hogy még nem is szóltál neki, sőt neked áll följebb. Igaza van.
2022. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
És ha ne adj isten azért hívják, mert valamelyik családtagja kórházba került vagy ilyesmi? Ember, normális vagy?
2022. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy felvesz még egy telefont, együtt tudtok lenni... de ő éppen főzött, te meg tv-ztél... Az ebédért aggódtál, v. miért lett volna olyan nagy cucc szólni neki?
2022. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van párodnak, ez ritka nagy parasztság volt részedről. Attól, hogy szabin vagytok még fogadhat hívásokat, szóltál volna neki, hogy telefon, lezavarta volna pár perc alatt, de inkábn elrontottad mindkettőtök napján. Meg egyébként is milyen jogon kezeled az ő hívásait? Eszembe nem jutna barátom hívásait kinyomni és nem szólni róla, egy sima otthon döglős napban meg mi olyan fontos? Nem az esküvőtökön telefonált.
2022. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Neki van igaza.


Van hogy én is kinyomom a párom telefonján a bejövőt, de csak akkor ha pl fürdik, tehát semmiképp nem tudná épp felvenni, és ALAP hogy amint visszajön, azonnal szólok neki hogy kereste valaki.


Ez hogy kinyomod aztán eltitkolod nagyon gáz.

2022. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát kérdező, ezt kár volt kiírnod, látod mekkora baromságot csináltál és nem a te javadra írták a válaszokat. Most vagy viseled a bűntudatot vagy bocsánatot kérsz, de nagyon adj bele mindent mert én nem engednék ilyet még egyszer az is biztos...
2022. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem semmi milyen történeteket lehet itt olvasni. 😄

Te mit szólnál, ha a baratnőd a te hívásaidat nyomkodná ki?

Persze, mondhatta volna, hogy vár egy fontos hívást. De attól még téged semmi nem hatalmazott fel arra hogy ezt tedd. Mi a rejtett számú hívásokat nem szeretjük, azt fel sem vesszük inkább. De ha látom hogy ismeretlen szám hívja a páromat, akkor szólok, vagy oda viszem neki a telót, ha nincs közelben. Helyedben nem kikérném magamnak a dolgot, hanem elnézést kérnék, hogy hülye voltam .többet nem csinálok ilyet

2022. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Személy szerint én kidobnálak, ha ennyire gyengék az értelmi képességeid.
2022. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Karácsonykor ne várjál bundát a fűtetlen lakásba, mert te is ki leszel nyomva az eltartottságból:DDD
2022. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!