Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen miért akadt ki annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért akadt ki annyira a párom? Nem olyan nagy cucc azért…

Figyelt kérdés
A párom és én is most szabin vagyunk. Éppen főzött, én meg tv-ztem, de a telefonját a nappaliban hagyta. Hívták, megnéztem ki az, valami ismeretlen név volt, nem a húga, nem a barátnői, hát kinyomtam, akkor újra hívta, megint kinyomtam, zavart, meg nem akartam, hogy most elvonuljon telefonálni, hanem hogy legyünk együtt. Ebédnél így ültünk és mondta nekem hogy várt egy munkatelefont délelőtt, és fura mert a csaj nem hívta. Akkor még nem gondoltam, hogy az a csaj volt az, erre ebéd után megnézte a telóját, és látta hogy hívta, és nem értette hogy ő hogy nem vette észre. Akkor elmondtam hogy én nyomtam ki mert zavart, és teljessen kiakadt hogy ez egy fontos telefon volt, mert egy új ügyfél kért vele egyeztetést, és hogy hogyan képzelem meg stb. Mondtam neki hogy hívja vissza, holnap, most 1 nap nem tökmindegy? Erre elkezdett puffogni és elment. Még egy csókot sem adott, vagy valami…

2022. aug. 18. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Igaza volt. Ne nyomkodd ki más telefonját. Ha zavar, vidd oda neki.


N

2022. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Milyen jogon nyomkodod ki a telefonját? Utána én is kinyomkodnálak az utcára és bezárnám mögötted az ajtót az biztos.
2022. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
#napikamu
2022. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, végül is csak a privát dolgaiba avatkoztál be...
2022. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Szabadnapon én se veszem fel a munkahelyi hívásokat és az ismeretleneket, ha nem várok hívást le is vagyok némítva általában, de más telefonját hagyom szépen csörögni, csak a hagyd ott azt a barmot fb üzenetekre szoktam válaszolni helyette.
2022. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Én kidobnálak, mert egy önző frok vagy.
2022. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7%
Úgy bírom, hogy gyakorikérdéseken annyiból tudják hogy ki milyen ember, hogy ejt egy helyesírási hibát, vagy kinyom egy telefont, valamiért mégis itt van a szinglik hada és ez nem véletlen xd
2022. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

17

Az én párom nem is nyomkodja ki a telefonom. Mondjuk én sem az övét. Egyszer próbálná csak meg.

Gondolom te is ez a másik sggébe mászós típus vagy, aki mellett nincs semmi magánszférája az embernek. És gondolom, nő is vagy, az ellenőrzős, kontrollálós fajtából. Részvétem a párodnak, márha valaki képes elviselni.


N

2022. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
18. Atya ég, hogy te szingli vagy az biztos xd
2022. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%
Törném is le a kezét annak, aki hozzányúl a telefonomhoz... Nem is lenne onnantól a párom.
2022. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!