Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen kivagyok csak sírni tudok

Figyelt kérdés

A párommal 5éve vagyunk együtt és 25 évesek vagyunk. Együtt élünk, neki nem élnek már a szülei.

A legnagyobb gond az, hogy minden héten minimum 1x berúgva jön haza a munkából és az elmúlt 3 napban szintén be van rúgva. Ezt már hónapok óta csinálja, hazaér és kiabál, kötözködik velem, hogy miattam iszik mert elköltöm a pénzt, mindig én vagyok neki a rossz. És ezeket a kollegáinak elmondja, hogy elköltöm a pénzét meg miattam iszik, azok meg azt mondják dobjon ki.

Ő reggel 4kor elmegy dolgozni, este 5 mire hazaér és az összes házimunka, vásárlás, az állataink és a főzés is rám marad. Hazaérek munkából, vásárolok és főzök mire kész vagyok már itthon is van. A pénz pedig nem megy el, csak a felét elfüstöli ezt észre sem veszi. Most itthon vagyok 4 napot meg ő is, gondoltam elmegyünk valamerre de itthon fogok tengődni már előre látom. Anyumékhoz csak szeptemberbe tudok hazaköltözni. Mit tegyek? Teljesen kivagyok.

Augusztus elején mondtam neki, hogy elhagyom erre azt mondta velem akar lenni, meg hogy szeret stb, de ez nem igaz látszik rajta.


2022. aug. 18. 18:49
 1/9 A kérdező kommentje:
És mindig azt mondja lek**váz, pedig sose csaltam meg
2022. aug. 18. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"azok meg azt mondják dobjon ki."


Így járnál a legjobban.


De ezek szerint lényegében akkor már megvan, hogy mi lesz. Elköltözöl és szakítás. Tehát csak addig kell kibírnod. Szeptember pedig nincs messze. Két hétig kell csak kibírnod. Ignorált, ha inzultálni próbál.

2022. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Pedig ilyen nagyon melegben nem ártana sok folyadékot fogyasztanod, elég nagy a hőség-.
2022. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ennek mar vége, o megzakkant es a te mentalis egeszsegedet is kockaztatja, 5ev ide oda te is látod h ennek vége. Megszegyenit leepit szemetkent viselkedik veled. Te probaltal vele beszélni, megoldani a dolgot. De ha ez neki nem jelent semmit ne tudsz mit tenni... Majd lesz aki szeretni fog ugy ahkgy szeretned es megerdemled. Nem jo dolog meg varni, mert csak ana roszabb lesz :(. Es meg a vegen csinal valami meg nagyobb hulyeseget, vagy leepit annyira h bogarat ultet a fejedbe es magahoz lancol valahogy. Mert ez a következő szint. Sajnos ez benne va a pakliba h ez bekovetkezik. Kotartas, tul fogod elni aztan utana jobb lesz akárhogyan is. F/28

2022. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amint lehet patkolj. Nekem a gyerekkorom pokol volt. Apám mindig mondta anyának hogy elveri a pénzt. Te nem edd ilyen hibába. Ő költ el csomó pénzt piára, de ez soha nem fogja beismerni. Költözz amint tudsz, jobbat érdemelsz és lesz is. 40f
2022. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!

Ez csak rosszabb lesz.

2022. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberbe költözés.

N 30

2022. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És te ezzel a primitív barommal még együtt vagy??
2022. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!