Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben megerőszakolták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben megerőszakolták a barátnőmet, a mai napig molesztálják,mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja vagyok együtt a párommal és az utóbbi időben kiderült pár dolog a múltjából, meg a jelenéből is.

Nemrég tudtam meg tőle, hogy közel 1 éve megerőszakolták. Egy olyan ember tette ezt vele, aki nála sokkal idősebb, kihasználta a fiatalságát,naivságát, meg azt,hogy a párom kiszolgáltatott volt testileg és lelkileg is. Egy szolgáltatást nyújtott neki ez az ember, kezelésre járt hozzá mindig. Teljes lelki terrorban és sokkban tartotta a férfi, dicsérte is,de sokszor beszólt neki, nem tudott és nem mert mit csinálni a párom ezekben a helyzetekben. Nem tudott mit csinálni...mondta,hogy nem akarja,de nem tudott ellenkezni, nem engedte. Lényegében akarata ellenére történt meg a dolog,élete első szexuális tevékenysége egy pedofillal volt. És szenvedett benne,fájt neki...én ezt nem tudom feldolgozni.. Ez egyszer történt meg,viszont a probléma az,hogy a párom továbbra is ehhez az emberhez jár pár havonta kezelésre,mert rá van kényszerülve!!!!

Kiderült,hogy az összes kezelésen molesztálja, fogdossa, hozzá nyomja magát, megjegyzéseket tesz rá, teljes terrorban tartva a szerelmemet :( A párom nem engedi neki, hogy fogdossa,de mindig, újra és újra oda csúszik a keze...mindenhová... A legutóbbi eset,amikor megtudtam ezt az egészet,pár napja történt. Itt a kezelés végén el sem akarta engedni őt ez az ember, puszilgatta, nem engedte...végül nagynehezen eljött a párom. Nem tudom,hogy hogyan éli meg és dolgozza fel a történteket, nagyon nehezen nyílt meg és mondta el ezeket nekem, teljesen elnyomta magában az egészet... nagyon nehéz élete van, az egész gyerekkora egy katasztrófa volt, szóval sajnos ez a dolog csak "1 a sok közül"....

Amint ezt megtudtam, közöltem a párommal, hogy nem mehet oda többet. Nem engedem meg. Nem engedem,hogy bántsák. Mióta megtörtént régebben az erőszak, ő sem akart menni, ahogy írtam, kényszerből, muszájból tette. Még mondhatni gyerek, nem tud mit kezdeni a helyzettel,teljes sakkban és terrorban tartja őt ez az ember. Egyedül nem mert lépni... és hiába érte őt mindig bántás,zaklatás,molesztálás, pár havonta akkor is elment, mert kellett és annyira erőszakoskodott vele ez az ember is..

Mondtam,hogy nem mehet többet, megszakította a kapcsolatot ezzel a pedofillal, ketten megoldjuk máshogy,máshol,mással. Szóval nem áll fent többé a veszély, nem fogja bántani. A kérdésem az,hogy mit tegyek most? Ti mit tennétek??

A párom arra kért,hogy ne tegyek semmit, felejtsük el egy életre, zárjuk le, ő lezárta magában, már vége.

Én viszont nem tudom,hogy mi a helyes döntés. Amit régebben tett vele, megúszta, utólag nem lehet feljelenteni, nem lehet mit tenni... viszont pár napja történt,hogy fogdosta és bántani akarta,erőszakoskodott vele...Én, mint a párja,mit tegyek???? Én azt érzem,hogy meg kell védenem, hogy el kell mennem ehhez az emberhez és nem tudom... bármit,de nem hagyhatom szó nélkül. Az erőszak nem megoldás,tudom, de egy életre megrontotta a páromat, én teljesen komolyan gondolom, hogy akár egyedül,akár másokkal, de megleckéztetem. A múlton nem javít,sajnos az már helyrehozhatatlan... de legalább a mostani molesztálás miatt úgy gondolom,hogy ki kell állnom a páromért. Milyen férfi vagyok,ha egy szó nélkül hagyom,hogy ezt csinálják a szerelmemmel??? Milyen? De a páromnak ez a kívánsága,hogy felejtsük el egy életre...de nem megy,nem tudom.

Te mit tennél,Ti mit tennétek? Teljesen összezavarodtam. 1: elégtételt vennétek az erőszakolón, elintéznétek saját kezűleg,hogyha már az erőszakot így megúszta, legalább ennyi járjon neki...pár napja molesztálta a barátnőmet.. ezt nem hagyhatom annyiban...viszont ezzel szembe mennék a párom kérésével.

2: azt csinálnátok,amit kér tőlem a párom,hogy ne tegyek semmit. Felejtsem el,fogadjam el, fogadjam el,hogy vége, nem lesz több ilyen, mert nem fog találkozni ezzel az emberrel (szerencsére nem tudja azt sem,hogy hol lakik) , nem éri el őt semelyik közösségi oldalon, lényegében a barátnőm felszívódott. Fogadjam el? Megerőszakolták,utána fél évig molesztálták,fogdosták,majdnem megint olyan dolgokra kényszerítették, én pedig fordítsam el a fejem és felejtsem el? Ez a barátnőm kérése.

Nem tudom,hogy mit tegyek...köszönöm,ha elolvastátok és köszönöm a segítséget... minden van bennem...sokat sírok...fájdalom,hogy mit élt át régen és most is a szerelmem ...és harag, azzal a pedofillal szemben,aki tönkretette az életét.

Köszönöm nektek!


2022. aug. 18. 20:59
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kezelésről van szó?
2022. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen mocskos fèrget nem szabad hagyni büntetlenül hagyni,szívem szerint félholtra kéne verni,de mivel ez bűncselekmény fel kell jelenteni
2022. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Én is ebben gondolkodom, meg kell verni, ha egyedül kevés vagyok hozzá, másokkal. Ilyen piti dolgokra is gondoltam már fájdalmamban, hogy megrongálom a gépjárművét..nyilván nem fogok ilyet csinálni, nem vagyok gyerek, csak nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel. A feljelentés sajnos nem jöhet szóba, a családja így is elfordul tőle, minden csak rosszabb lenne. Saját kezűleg akarom intézni. De nem tudom,hogy szembe menjek -e a barátnőm kérésével és legyek férfi,álljak ki érte, vagy nézzem tétlenül,hogy egy pedofil 4 napja molesztálta őt..nem tudom
2022. aug. 18. 21:10
 4/60 anonim ***** válasza:
96%

Szuloknek azonnal szolni, hiszen ha jol ertem kiskoru, a csavot meg fel kell jelenteni.

Ez nem maradhat kovetkezmenyek nelkul. Komolyan fogjak venni a rendorsegen is,nem kell toluk felni. Ja es pszichologushoz is kene jarnia.


Az onbiraskodas nem segit, nehogy odamenj “elintezni” a dolgot, mert a vegen te is eleg nagy bajba kerulsz sajnos, meg akkor is, ha megerdemelne a verest. Sajnos ez nem old meg semmit.

2022. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
95%
Szép családja lehet,mi az hogy elfordul tőle ???
2022. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
94%
Miértcvan rákenyszerülve? Nincs más orvos a várisban?
2022. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
35%

A parod azt lerte ne csinalj semmit. Ha nem akarod elveszwtni es a bizalmat sem akkor tedd azt akit kert vagyis semmit.


Teny h megerdemelne de ezt a parod donti el mivel az o serelme!

2022. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
80%

Ki húzta be ahhoz az emberhez a karjánál fogva? ha senki, akkor ő miért ment újra és újra és újra vissza?

Ez az egész kamu.

2022. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
86%
Az egész hsz. stílusa patetikus, habos, eltúlzott, nem természetes, nem életszerű, mint egy giccses irodalmi mű.
2022. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
68%

Feljelenteni kifejezetten rossz ötlet, mert lehetetlen bizonyítani, de legalább a barátnőd arra kényszerülne, hogy hónapokig mászkáljon a rendőrségre, kelljen ugyanazt elmondania többször, jegyzőkönyveket aláírnia, vizsgálgassák nőgyógyászok és pszichiáterek és szembesítsék az alakkal. Mindezt a szülő jelenlétében, ha még nem nagykorú. Egyébként nem pedofil, mert a barátnőd elmúlt 14.

Te se intézd el saját kezűleg, mert börtönbe kerülsz. Vagyis marad a semmit nem csinálás azon kívül persze, hogy többet oda nem megy. De arról a szülőknek is tudniuk kell. Hány éves? Mért nem panaszkodott a szülőknek? És főleg: miféle kezelés?

2022. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!