Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben megerőszakolták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben megerőszakolták a barátnőmet, a mai napig molesztálják,mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja vagyok együtt a párommal és az utóbbi időben kiderült pár dolog a múltjából, meg a jelenéből is.

Nemrég tudtam meg tőle, hogy közel 1 éve megerőszakolták. Egy olyan ember tette ezt vele, aki nála sokkal idősebb, kihasználta a fiatalságát,naivságát, meg azt,hogy a párom kiszolgáltatott volt testileg és lelkileg is. Egy szolgáltatást nyújtott neki ez az ember, kezelésre járt hozzá mindig. Teljes lelki terrorban és sokkban tartotta a férfi, dicsérte is,de sokszor beszólt neki, nem tudott és nem mert mit csinálni a párom ezekben a helyzetekben. Nem tudott mit csinálni...mondta,hogy nem akarja,de nem tudott ellenkezni, nem engedte. Lényegében akarata ellenére történt meg a dolog,élete első szexuális tevékenysége egy pedofillal volt. És szenvedett benne,fájt neki...én ezt nem tudom feldolgozni.. Ez egyszer történt meg,viszont a probléma az,hogy a párom továbbra is ehhez az emberhez jár pár havonta kezelésre,mert rá van kényszerülve!!!!

Kiderült,hogy az összes kezelésen molesztálja, fogdossa, hozzá nyomja magát, megjegyzéseket tesz rá, teljes terrorban tartva a szerelmemet :( A párom nem engedi neki, hogy fogdossa,de mindig, újra és újra oda csúszik a keze...mindenhová... A legutóbbi eset,amikor megtudtam ezt az egészet,pár napja történt. Itt a kezelés végén el sem akarta engedni őt ez az ember, puszilgatta, nem engedte...végül nagynehezen eljött a párom. Nem tudom,hogy hogyan éli meg és dolgozza fel a történteket, nagyon nehezen nyílt meg és mondta el ezeket nekem, teljesen elnyomta magában az egészet... nagyon nehéz élete van, az egész gyerekkora egy katasztrófa volt, szóval sajnos ez a dolog csak "1 a sok közül"....

Amint ezt megtudtam, közöltem a párommal, hogy nem mehet oda többet. Nem engedem meg. Nem engedem,hogy bántsák. Mióta megtörtént régebben az erőszak, ő sem akart menni, ahogy írtam, kényszerből, muszájból tette. Még mondhatni gyerek, nem tud mit kezdeni a helyzettel,teljes sakkban és terrorban tartja őt ez az ember. Egyedül nem mert lépni... és hiába érte őt mindig bántás,zaklatás,molesztálás, pár havonta akkor is elment, mert kellett és annyira erőszakoskodott vele ez az ember is..

Mondtam,hogy nem mehet többet, megszakította a kapcsolatot ezzel a pedofillal, ketten megoldjuk máshogy,máshol,mással. Szóval nem áll fent többé a veszély, nem fogja bántani. A kérdésem az,hogy mit tegyek most? Ti mit tennétek??

A párom arra kért,hogy ne tegyek semmit, felejtsük el egy életre, zárjuk le, ő lezárta magában, már vége.

Én viszont nem tudom,hogy mi a helyes döntés. Amit régebben tett vele, megúszta, utólag nem lehet feljelenteni, nem lehet mit tenni... viszont pár napja történt,hogy fogdosta és bántani akarta,erőszakoskodott vele...Én, mint a párja,mit tegyek???? Én azt érzem,hogy meg kell védenem, hogy el kell mennem ehhez az emberhez és nem tudom... bármit,de nem hagyhatom szó nélkül. Az erőszak nem megoldás,tudom, de egy életre megrontotta a páromat, én teljesen komolyan gondolom, hogy akár egyedül,akár másokkal, de megleckéztetem. A múlton nem javít,sajnos az már helyrehozhatatlan... de legalább a mostani molesztálás miatt úgy gondolom,hogy ki kell állnom a páromért. Milyen férfi vagyok,ha egy szó nélkül hagyom,hogy ezt csinálják a szerelmemmel??? Milyen? De a páromnak ez a kívánsága,hogy felejtsük el egy életre...de nem megy,nem tudom.

Te mit tennél,Ti mit tennétek? Teljesen összezavarodtam. 1: elégtételt vennétek az erőszakolón, elintéznétek saját kezűleg,hogyha már az erőszakot így megúszta, legalább ennyi járjon neki...pár napja molesztálta a barátnőmet.. ezt nem hagyhatom annyiban...viszont ezzel szembe mennék a párom kérésével.

2: azt csinálnátok,amit kér tőlem a párom,hogy ne tegyek semmit. Felejtsem el,fogadjam el, fogadjam el,hogy vége, nem lesz több ilyen, mert nem fog találkozni ezzel az emberrel (szerencsére nem tudja azt sem,hogy hol lakik) , nem éri el őt semelyik közösségi oldalon, lényegében a barátnőm felszívódott. Fogadjam el? Megerőszakolták,utána fél évig molesztálták,fogdosták,majdnem megint olyan dolgokra kényszerítették, én pedig fordítsam el a fejem és felejtsem el? Ez a barátnőm kérése.

Nem tudom,hogy mit tegyek...köszönöm,ha elolvastátok és köszönöm a segítséget... minden van bennem...sokat sírok...fájdalom,hogy mit élt át régen és most is a szerelmem ...és harag, azzal a pedofillal szemben,aki tönkretette az életét.

Köszönöm nektek!


2022. aug. 18. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
69%
Vége a kamusztorinak?
2022. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
79%

Mi az hogy kényszerből ment? Pisztolyt szorítottak a fejéhez?

Nem kell elfeljeteni, tegyen feljelentést, mert mással is meg fogja tenni ez a rohadék. Az a baj, hogy ilyen esetben sok áldozat nem mer lépni, pedig muszáj lenne!

2022. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
22%
van egy bizonyos szindróma,csak sehogy sem akar a neve eszembe jutni. pl mikor elrabolnak valakit,és az áldozat vonzódni kezd az elkövetőhöz/erőszaktevőhöz. nem lehet hogy ez áll a háttérben? hogy a lány azért nem lép mert beteg? ha egyátalán igaz a sztori
2022. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
91%
Stockholm-szindróma a neve
2022. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
81%

33: igen, létezik. De ez az eset tuti nem ilyen!


Nem véletlenül tűnt el a kérdező.....

2022. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
22%

Ez kb olyan, mint a viccbeli nő aki kiabál, hogy "itt van egy pedofil".

A sok öregasszony meg begerjedve visszakiabál, hogy "hol?...hol?..."

2022. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
77%

"Még mondhatni gyerek"


Ezek szerint csak féltékeny vagy a másik pedofilre?!!

2022. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, megvolt a tankönyvosztás, holnap hétvége, mikor halljuk a folytatást?
2022. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
91%
#38: 👍👍👍😂
2022. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a sok választ. Sajnálom,hogy nem írtam eddig, sajnos túlságosan is zajlottak az események az életemben. Párommal jól vagyunk,boldogok vagyunk, őt már nem nyomasztja ez a dolog,én viszont nem tudom feledni,nagyon sokszor eszembe jut és teljes letargiába kerülök,nem tudom feldolgozni.Nem,sajnos nem kamu volt,de azóta tisztázódtak a dolgok. A kezelés masszázs volt, erőszak pedig fizikailag lényegében nem történt. Párom a rossz háttere miatt mindig lelkileg gyenge volt,depressziós..ezt használták ki, manipulálták. Lelki támaszt adott neki ez az ember, úgy tett,mintha érdekelné a párom fájdalma, lényegében törődést játszott, amit csak tőle kapott a párom. Visszaélt a kezeléseken a fölényével, gondolhatjátok,hogy így,meg úgy kezdett járni a keze,nyomult,fogdosta...idővel megcsókolta,elhitette vele,hogy érzéseket táplál felé...

Egyik alkalommal felkapta a páromat, bevitte a szobába,az ágyra dobta és megtörtént a dolog...menekülni nem tudott,ellenkezni nem tudott,ereje sem volt hozzá lélekben,meg nem is tudott volna mit tenni egy lakásban, lényegében pár próbálkozás után már meg sem próbált felkelni,hagyta magát. Mondta,hogy nem szeretné,mondta,hogy nem volt még férfival és szűz,de ez csak jobban beindította az embert...Fájdalmasan megtörtént az első, ekkor még csak pár hete lett 17 éves a barátnőm. Utána ürességet, megaláztatást érzett,így ment haza.

A fordulat most jön,amit nagyon nehezen értek meg,nem tudom magam abba a helyzetbe képzelni, de úgy tűnik, hogy tényleg ez az igazság.

Szülőnek nem szólt,rendőrségnek nem szólt...hanem ismét visszament hozzá...

és ezt nem értettem meg valami könnyen,hogy miért.

Ahogy korábban írtam, a masszőr volt az egyetlen ember,aki támaszt nyújtott neki, barátai nem voltak, szülőtől nem kapott törődést,szeretetet,helyette állandó ok nélküli bántást,verést és terrort, magányos volt, összetörve. Azt hitte,hogy érzései vannak a masszőr iránt. Borzasztó lelki állapotban volt (többszöri öngyilkossági kísérlet után) ,amikor ez történt,szóval nagyon nagyon könnyen tudta manipulálni őt 17 évesen az a 45+ éves férfi.

Az eset után még kétszer megtörtént ez köztük. Ezt nem értettem. Azt mondta a párom, hogy tudja,hogy szörnyen hangzik,de "jó akart lenni valamire"...hogy legalább ennyire jó legyen valakinek,hogy valami jót kapjon,hogy valaki dicsérje,mellette legyen végre. Mindig fájt neki,erőszakosan csinálták vele...azt mondta,hogy tetszett a masszőrnek,ahogy sikít közben...de ezt a fájdalom miatt csinálta.

Konkrétan szenvedni járt oda. Addig sem otthon volt,addig sem a bántalmazást,verést kapta, szándékosan szenvedni ment oda,hogy ha már rossz,legyen igazán az.

Tudom,hihetetlennek hangzik, ő is mondta,hogy úgy sem fogom elhinni ezeket, de sajnos ennyire mélyen volt lelkileg. Ahogy írtam,nem látok bele,nem érthetem meg ezt az állapotot (én is voltam nagyon mélyen,de az öngyilkosság közelébe sem jutottam el, szóval részben megértem,amit érzett ,meg amit átélt). Hihetetlen ez az egész. Lényegében egy lelkileg teljesen összetört, szinte 16 éves kislányt manipulált és használt ki ez az ember,szörnyű kimondani,de ezek miatt könnyű dolga volt.

Most jön még egy hihetetlen fordulat. A masszőr vetett véget ennek....

Bevallotta neki,hogy csak ezt akarta tőle, de semmi komolyabbat, mert családot szeretne ,a korosztályából keres magának társat....ez a pali dobta ki a páromat. Utána továbbra is hozzá járt kezelésre,mintha mi sem történt volna....

egy idő után újra próbálkozni kezdett a pasas, de itt már nem történt komolyabb dolog,nem ment bele a párom, fél év eltelt már a régebbi dolgok óta. De sokat járt hozzá...

A legutóbbi alkalomnál molesztálta,fogdosta,hozzá nyomta magát...mióta tudok róla,minden kapcsolatot megszakított vele a párom,nem engedem,hogy oda menjen,de ő sem akar. Szerintem nem mert már kiszállni ebből,csak velem tudta megoldani ezt. Úgymond kontroll alatt tartom ezt a dolgot,tényleg nem megy a közelébe sem, közösségi oldalakon már nem éri el, már nem áll fent ez a helyzet. Mióta együtt vagyunk kétszer én vittem el oda,volt,hogy meg is vártam lent,csak nem mondta el,hogy hogyan fogdosta őt ez az ember akkor is,nem tudtam még ezeket... Biztos vagyok benne,hogy több már tényleg nem volt köztük, mindig pontosan végzett, 1 órás volt a kezelés és mindig időben jött/keresett. A megismerkedésünk előtt hónapokig magához sem nyúlt (ezt biztosan tudom,mert még az egész kezeléses téma előtt feljött ez) ,nyomot hagyott benne ez a dolog...szerencsére a mi szexuális életünkkel nincsen probléma.

Az utolsó alkalomnál történt még egy olyan,hogy a masszőr a bejárati ajtó elé állt, próbálkozott ott is, elkezdte puszilgatni a nyakát, nem engedte ki...párom leblokkolt,várta,hogy vége legyen...végül elengedte,eljött és ez volt az utolsó alkalom...lényegében félelemben tartotta.

Azóta elmúlt a veszély,mi boldogok vagyunk, benne nem hagyott olyan lelki nyomot,amitől szenvedne mostanában (jelenleg az azóta is történő otthoni,családi állapotok +egészsége miatt szenved) ,szexuálisan nincsen semmilyen probléma, ez a múlt.

Ugyanakkor valamiért én nem tudom elengedni ezt. Az a baj,hogy napi szinten felmerül ez bennem ,nagyon sokat gondolok rá,borzasztóan zavar,nem tudom,hogy miért,de nem tudom elengedni a dolgot. Teljesen felőröl ez engem belülről...

Mit tehetnék szerintetek, hogyan dolgozzam fel,hogyan engedjem el ezt?

Már a pszichológuson gondolkodom, mert totálisan megnyomorít engem lelkileg ez az egész...

Köszönöm szépen,hogy elolvastátok,köszönöm a válaszokat és még egyszer elnézést,hogy csak most írtam!

2022. szept. 25. 03:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!