Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha el sem tudod képzelni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el sem tudod képzelni hogy mast ölelj stb olyan szerelmes vagy, akkor hogy lehet az hogy a masik viszont ezt el tudja rolad képzelni? Magárol beszél?

Figyelt kérdés

Főleg az elején, a nagy szerelemben szerintem mindenkiben van egy ilyen erzés, amikor szerelmes hogy más nem is kéne, mert más az nem Ő.

Ha egy szebbel jobbal is vagy egy légtérben, mégis a párodon agyalsz mikor találkoztok már.


És az, akinek ebben a szerelmes időszakban megjelenik az hogy a párja esetleg mással van a háa mögött, azaz el tudja képzeoni azt hogy MÁST ölelni mással szexelni, akkor valojában ezt saját magárol is el tudja képzelni? Es valójában azért féltékeny, mert neki ez egy lehetséges opció hogy MÁSSAL LENNI? es saját magában nem bízik?


Azaz ilyenkor a másik félben már nincs az a köd? Mert már egy fantom is 3.van a képzeletében?



#féltékenység #szerelmesen
2022. aug. 20. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Azért az bennem van, önbizalom ide vagy oda, hogy aki el tudja képzelni, az akkor megtenni is megtudná. Ugyanis az Ő fejében jelenik meg egy 3., az ő gondolata hogy mással lenni, neki egy 3.az egy lehetséges opció a kapcsolatba, ezek nem az én gondolataim elképzeléseim hanem a párom gondolatai a féltékenysége által.


Ergo ő már egy 3.ra gondol és rám vetíti ki a saját gondolatait, mintha én hoznék be a kapcsolatba egy 3.felet.


Az önbizalom megint azzal egyenlo hogy saját magában nem bízik azaz akkor abban nem bízik ő maga hű e.

2022. aug. 20. 11:31
 12/62 A kérdező kommentje:

Tudatalatt persze

De az onbizalom szerintem kiterjed a saját hűségre is.

2022. aug. 20. 11:33
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem, nem jelenti azt, hogy megtenné. Pont azt jelenti, hogy súlyos önértékelési zavara és a leborult rózsaszín köd miatt betegesen fél tőle, hogy elveszít. Szó sincs itt kivetítésről, inkább más pszichés problémái vannak, de ezeket szakember tudná feltárni, nem mi. Mi max a felszínt tudjuk kapargatni. Voltam együtt ilyen emberrel, szó szerint MINDIG MINDENKIRE féltékeny volt akivel csak szóba mertem állni. MErt biztos ettől akarok többet, vagy talán attól, vagy a harmadiktól, csak mert beszéltünk 2 szót...

2022. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
A féltékenyek lépnek félre leghanarabb mert instabil jellemek.
2022. aug. 20. 12:34
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Hú de ostoba vagy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány vagy előző kapcsolatból hozott rossz tapasztalat. Azért más, ha átsuhan a fején és egy szerencsétlen fél mondatban kibukik évente egyszer, hogy és jóképű-e a Józsi, meg más, ha nyomkövetőt rak rád.
2022. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Ő a nyomkövetős típus.
2022. aug. 20. 13:09
 18/62 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szép életed volt előtte. Sok kapcsolat, sok férfi és ettől bizonytalan?
2022. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez a szerelem hiányát jelzi, hiszen az birtoklási vágy. Viszont a bizalom hiányát biztosan, és a rózsaszín köd után az fog kelleni. Ezt neked kell mérlegelni, bevállalod-e. Igen, okozhatja rossz tapasztalat, önbizalomhiány - de ezekkel neki van feladata, hogy ne rád rakja, és ehhez meg érettség kell, hogy belássa és akarjon változtatni.
2022. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
Biztos van ott valami a reszedről ami arra utalna, hogy így van esteleg. Régi rossz tapaztalatokból is kiindul a dolog persze és rátetéz ha esteleg valami olyanra bukkan a másik fél amiből erre következtet, főleg ha rosszul vagy nem eléggé kommunikálod felé a biztonságot nyújtó önmagad.
2022. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!