Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha el sem tudod képzelni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el sem tudod képzelni hogy mast ölelj stb olyan szerelmes vagy, akkor hogy lehet az hogy a masik viszont ezt el tudja rolad képzelni? Magárol beszél?

Figyelt kérdés

Főleg az elején, a nagy szerelemben szerintem mindenkiben van egy ilyen erzés, amikor szerelmes hogy más nem is kéne, mert más az nem Ő.

Ha egy szebbel jobbal is vagy egy légtérben, mégis a párodon agyalsz mikor találkoztok már.


És az, akinek ebben a szerelmes időszakban megjelenik az hogy a párja esetleg mással van a háa mögött, azaz el tudja képzeoni azt hogy MÁST ölelni mással szexelni, akkor valojában ezt saját magárol is el tudja képzelni? Es valójában azért féltékeny, mert neki ez egy lehetséges opció hogy MÁSSAL LENNI? es saját magában nem bízik?


Azaz ilyenkor a másik félben már nincs az a köd? Mert már egy fantom is 3.van a képzeletében?



#féltékenység #szerelmesen
2022. aug. 20. 10:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
35%
29 vagyok. Akkor kérdezd meg őt! Ne mást ilyen kérdésekkel. Erre csak Ő tud neked válszólni. Az önismeretet cifrázod itt akkor tudnod kellene, ha nem jó neki akkor bátorítani kell és nem lehülyezni érte. Kisebbsegi koplexusa van másokkal szemben. Nem egyenlő a megcsalással akkor sem. Egyenlőre.
2022. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
3szor irtam le azt hogy nincs önismerete? szted nem beszéltem már vele errol?
2022. aug. 21. 15:45
 33/62 A kérdező kommentje:
Es egy (ön)bizalmatlan ember nem vált ki belőlem bizalmat. Es fel tudom azt tételezni sajnos hogy hamarabb lépne ő félre mint en(illetve én még csak nem is akarnám. En ha szeretek vkit akkor nekem más nem is tud kelleni. De ez en vagyok csak)
2022. aug. 21. 15:46
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem beszélgesz vele többet?
2022. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Akinek nincs önismerete a beszednek ertelme nincs.

Nem is tudom milyen pelda lenne erre jo a hiaba valo beszelgetesre.


Nézzunk pl egy örökös panaszkodot. Nincs munkaja.


Rakerdezel a vegzettsegere arra miket dolgozott eddig melyik teruletet miert erzi gyengének melyikben voltak sikerei azt az iranyt miert nem folytatta stb.


Es mindenbol kihozza azt hogy mit miert nem lehett hogy ez se jo az se amaz se sőt semmi nem jo el van lehetetlenitve mert a politika meg a rendszer meg minden.


Mégis hányszor beszelgetnél barkivel ezen a szinten?

2022. aug. 21. 15:53
 36/62 anonim ***** válasza:
És mi van ha a Te feltételezésed rossz? Nem féltékeny csak kérdez. Nem azért mert azt hiszi, hogy megcsalod hanem csupán az átlag pasokból indul ki. Sokat lát, hall. Nincs önbizalma akkor adj neki! Támogasd és kezeld úgy, hogy jó legyen minden!
2022. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

A bizalmatlansága eredhet gyerekkori traumabol anya gyerek kotodesi zavarokbol parkapcsolati kudarcokbol birtoklasi vágybol. Mindegy mibol ered.

Rám vetíti ki igazságtalanul a benne lakozo sz.rságait.


En nem tudom feldolgozni helyette a gyerdkkori traumait kotodesi zavarait korabbi kudarcait


Es nem is feladatom szerintem ráadásul ugy hogy saját maga sem tudja azt hogy ez belole ered! Hogy ennek benne van az oka hogy neki mentalis bajai vannak. Ezt tagadja. Ninvs onismerete abszolut.


Engem csak az erdekel hogy megbizhato jellem e az aki azt vetiti ki rám MAGÁBÓL hogy én nem lennék megbizhato. Mert a megbizhatatlansag bizalmatlanság onbizalom es masok felé a bizalomhiány, mindennemű instabilitás BENNE VAN.


Es aki instabil, érted..fel vet nekem ezt azt..

2022. aug. 21. 15:57
 38/62 A kérdező kommentje:

36 de féltékeny. Igazságtalanul.alaptalanul. nagyon keményen vádol.


Ha fejen állok is. Ha lemegyek hídba is. Ha nem tud mibe belekotni keres valamit amibe belekothet.

2022. aug. 21. 15:59
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el! Egyszerübb. Ha meg keresed a megoldasokat akkor benne keresd! Kérdések tömkelege a világ. Párbeszéd.
2022. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

Engem csak az erdekel az ilyen megbizható e egyáltalán.

Ugyanis bármelyik másik pasival is ha ismerkedem vagy kezdeti köd van es neki állnak féltékenykedni nekem az red flag hogy ők maguk nem e hűtlenek.


Nem az a lényeg hogy melyik pasirol van szo cserelm nem cserelem stb


Hanem a féltekenység jelenségéről szerelmes ködben!

2022. aug. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!