Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérni kell a szeretést? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérni kell a szeretést? Ha a saját tetteiből nézve nem számitasz neki semmit, csak amiket kérsz teszi meg, akkor számítasz vagy nem?

Figyelt kérdés

Saját tettei önmagátol:

Teljesen elhanyagoló lesz.ró nemtörődő típus a párjával, nem kötődik, azaz szakítást is lazán tudomásul venne csak, lazán elvan a párja nélkül. Semmiféle olyan nincs, hogy hiányzik a párom, ha nincsenek együtt, vagy szakitas után is el lenne, feltalálná magát. Vagy már nem bújik alvásnál oda.

Mondhatni kötődése egyszerűen nincs párkapcsolatban


De ha beszélsz vele az miatt hogy szeretnéd az érezni, hogy számitasz neki es fontos vagy:

Mindent megtesz érted, amit csak mondasz, csillagokat lehoz, ha akarod nonstop van veled, nincs kérés amibe ne ugirna fejest akár azonnal, ha baromságokat mondasz pl hőlégballonozni akarsz még teriszonnyal is bevállalja, ha akarod elvesz, ha akarod gyereket csinal, bizonygatja hogy szeret, képes térdepelni könyörögni minden sz.r, megvesz neked bármit a világon, egyszerűen bele sem lehetne kötni. Kérésre bújik alvásnál.

Az igényeidet, amibol azt érzed hogy számitasz neki, kérésekre kielégíti.


Ez az ember egy manipulatív álca csak?Kérés nélkül miért nem jön belőle semmi?


(Bocsi hogy átmentem e/2-be)



#kommunikáció #kérni kell
2022. aug. 20. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a valaszt magad is
2022. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor azoknak akiknek baja van egy kapcsolatban, minek irják azt, hogy de kommunikálj a pároddal, szóljál neki, beszéld meg vele? És mondjuk az KÉRÉSRE változtat? Mi értelme ennek?
2022. aug. 20. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem számítasz neki. Ha neked így jó, ez egy teljesen működő dolog lehet. De megértem ha nem jó
2022. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ez a 2 válasz ami egyenesen ellentmondó?
2022. aug. 20. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt kommunikáld felé, hogy miért csinálja ezt. Kényszer vagy mert tényleg szeret és jót akar?

Valószínűleg teljesen más az igényetek. Derítsétek ki, melyikőtöknek mi a szeretetnyelve és figyeljetek oda a másikra.

2022. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neki nem kenyszer.

Irtam a holegballont is. Ha extra baromsagokat mondok szárnyalva megteszi még tériszonya ellenére is. Ő ezt élvezi is ha egy nő vele "rendelkezik",beleviszi bármibe. Olyan szinten hogy még szenvedelyekbe, káros dolgokba is bele tudnám vinni.

De ha azt kérem uljunj otthon egesz nap. Jobban bírja mint en. Képes erre is. Egy cellába is bezarva lenni velem akár. Mikozben en kaparom már a falat.



Az igenyeirol

Megannyiszor kerdeztem már azt ő mit akar mivel vagyok en neki plusz az életében, azt valaszolta szerényen hogy ahol te vagy ott nekem minden jó.

És tenyleg. Voltunk a pokolban is(rockzene pub mindkettonk utalja a rockot metalt stb)mégis meg tudtuk élni boldogan nevetve oll jokedvvel a poklot is egyutt, ahova amugy egyikunk se menne véletlen csöppentünk ilyenbe, de nem kellett hanyatt homlok menekulnunk a pokolbol sem.


De ha nem letezem az eletében magas ívben lesz.rja. annyira elvan nelkulem is mint ahogy velem.

Amennyire boldog tud lenni velem ugyanugy boldog nelkulem is.


Itt jon képbe az hogy a kapcsolatunk mozgatorugoja csak en vagyok.


Ha mozgatom a vizet egyutt hajozik velem, ha nem mozgatom akkor ha rajta mulik áll a to.

2022. aug. 20. 14:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen kötődésmentes ember.
2022. aug. 20. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ohh ne.

Felismerem... Meg mindig vele vagy? Régebben is írtál kérdést, és nem voltál boldog ebben a kapcsolatban.

2022. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem "még mindig".
2022. aug. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!