Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kezelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A vőlegényem, ha hazaérkezünk a meunkából egyből a számítógép elé ül le, bloggozik a nap hátralevő részében, velem meg nem foglalkozik úgy, mint régen..
2010. szept. 24. 10:36
 1/9 anonim válasza:
100%
Jól gondold meg, hogy hozzá menjél feleségül.A helyzet később sem lesz jobb.
2010. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A számítógépezés már sok párkapcsolatot tönkretett. Mindig tudni kéne időben abbahagyni. Az én férjem is szeret számítógépezni, de csak egy bizonyos ideig, például egy órácskát, azután lepattan onnan. Nehéz eset, legfeljebb annyit tehetel, szabjál meg neki egy időt, és ha folyamatosan nem tartja be, mond meg neki kössön házasságot a számítógéppel.
2010. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is vele beszélném meg - de gondolom próbáltad, és semmi eredmény... Aztán fognám magam és élnm az életem, miután otthon elvégeztem, biztosan nem űlnék és lesném ahogy az idióta blogjaiba írogat - fognám magam elmennék barátnőzni, edzeni... mindemellett jelezném neki, hogy ez nagyon kevés amit tőle kapok, és nem érzem így jól magam... Amennyiben semmi változás, nem zsaroló hangnemben, de megmondanám, hogy eígy valószínű vége lesz szép lassan a kapcsolatnak, amit nem akarok, mert szeretem őt, és vele képzelem a jövőt... ha ez sem használ, akkor bizony már nem érdekled eléggé, és el kell gondolkoznod, hogy ilyen életre vágysz-e?
2010. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak a vőlegényed és már ez van? Szerintem ne legyen esküvő. Az is más, ha 10perc alatt megnéz valamit a neten és az is, ha végig a gép előtt bambul és a barátnőjét le sem sz@rja, már elnézést. Ha én szerelmes vagyok, akkor a szerelmemre szánom a legtöbb időt. Nem tudom mióta vagytok együtt, de még esküvő előtt sikerült kialudnia a tűznek.
2010. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kihúzzuk a falból a dugót!Ok nálunk nem nincs ilyen gond ha szolok befejezi.
2010. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az esküvőre keres anyagot:))

Na jó a viccet félretéve...szép kedvesen fejezd ki nemtetszésedet,vagyis add a tudomására, hogy ez mostan itten nem a legjobb neked és figyelemre, törődésre vágysz!

A blogozást hagyja későbbre és ersze ne órákra.

Lehet, hogy úgy van vele, hogy mivel már ő vőlegény, vagyis a kapcsolatotokat illetően megnyugodhat,azt teszi, ami neki jó és elkényelmesedik.

Persze ez még idejében orvosolható:)

De csakis kellő türelemmel, kedvességgel,ahogy írtam...

Az esküvőt meg ne kapkodjátok el, mielőtt alaposan ki nem ismeritek egymást!Igaz a mondás: lakva ismerik meg egymást az emberek..és Te is a párodat.

2010. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet. hazaér a melóból, ad egy puszit, aztán egyből bekapcsolja a gépet és már megy is az internetre. egészen estig fent van. engem meg le se szar, hiába mondom, hogy ez így nem lesz jó.... 1 éves házasok vagyunk.
2010. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én meg nézem a sorozataimat a tv-ben

ha nagyon erőszakos vagyok, kikapcsolja a gépet, ha azt mondom nyomás vásárolni, kajázni ilyesmik, akkor szo nélkül kikapcsolja..

2010. szept. 24. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Hah nálunk elég már ha csúnyán nézek..elég nagy szám van és ő nem akarja hallani úgyhogy...nincs gond.:D
2010. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!