Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadnátok a boldogságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadnátok a boldogságotokat azért, hogy jó emberek legyetek?

Figyelt kérdés

Két hónapja alakult egy párkapcsolatom, egy olyan emberrel, aki házas volt, de elvált. Sosem firtattam a válás okát.

Nemrégiben elmondta, hogy az vezetett a váláshoz, hogy nem lehetett közös gyerek, mert ő egészségügyileg alkalmatlan rá.

Mi még csak pár hónapja vagyunk együtt, de ha emiatt szakítanék úgy érzném, hogy rossz ember vagyok, viszont ha együtt maradunk, akkor tudom, hogy sohasem lehet közös gyerekünk, amire én nagyon vágyok.

Sem műtéti sem más úton nem lehetséges, illetve nem szeretnék gyereket.

Nem haragszom azért, mert ezt nem mondta el az elején, hiszen nem ezzel kell indítani egy párkapcsolatot, de már most kezdem őt megszeretni és ez most sokkolóan hatott.



2022. aug. 23. 12:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Senki sem rossz ember , hogyha szakít valakivel akivel nem egyezik a jövőképük..
2022. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szeretnél, mi a baj?
2022. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Más úton nem szeretnék gyereket. Ez alatt azt értettem, hogy nem szeretnék örökbefogadni pl.
2022. aug. 23. 12:19
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig jó nagy bunkó, hogy ezt eddig nem nyögte be, nem szép arra apellálni, hogy hátha beletörődsz, amikor másképp gondolod. A lényeg, hogy neki jó legyen, de az le van szarva, hogy neked milyen.
2022. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább 2 hónapot dobnék el, mint az egész életem. Ha vágysz a gyerekre, az nem fog megszűnni attól, mert nem akarod megbántani a pasit, hogy te is azért szakítasz vele, mert nem lehet közös gyereketek. Hosszú távon kb annyit érnél el azzal, hogy most a "lelkiismeretedre" hallgatsz, hogy x év múlva ti is elváltok emiatt, csak addigra elpazaroltad azt az x évet.

Amúgy ettől nem tudom, miért lennél rossz ember? Szerintem teljesen korrekt elmondani, hogy te márpedig gyerekkel együtt képzeled el az életed, és ha ez vele nem tud megvalósulni, akkor nagyon sajnálod, de inkább ne húzzátok egymás idejét. Van egy rakás nő, aki nem akar gyereket vagy nem lehet neki, meg fogja találni a fickó a párját.

2022. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll.

Kérdező, te együtt lennél valakivel, aki igazából másként képzeli a jövőt és szakítana veled, csak nem akarja magát szar embernek érezni, így hát szánalomból mégiscsak veled marad???

2022. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez a népi döntés. Csak félsz magadtól kimondani...
2022. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek nőket akiknek a parjuk soha nem akar gyereket.

10 éve is harmonikus a kapcsolatuk igy is.

Nem egy nő ezt bevállalja de gondolom van is olyan komoly es biutonsagos a kapcsolata párja, hogy nem 40 evesen fog újat keresni gy.vállalásra.

2022. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél rossz ember? Teljesen alap dolog, hogy ilyen esetben a kapcsolatot le kell zárni.
2022. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A két hónap alatt kb. 10-12x találkoztunk. Bár mindketten egyedül élünk, de még az összeköltözés téma is csak mostanában jött föl és annak keretében közölte, hogy mielőtt nagyon komoly kapcsolattá válna a dolog ezt mindenképp tudnom kell.

Szerintem korrekt és ezért is fájna, ha ez miatt ő is engem és én is magamat rossz embernek tartana/tartanám.

2022. aug. 23. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!