Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadnátok a boldogságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadnátok a boldogságotokat azért, hogy jó emberek legyetek?

Figyelt kérdés

Két hónapja alakult egy párkapcsolatom, egy olyan emberrel, aki házas volt, de elvált. Sosem firtattam a válás okát.

Nemrégiben elmondta, hogy az vezetett a váláshoz, hogy nem lehetett közös gyerek, mert ő egészségügyileg alkalmatlan rá.

Mi még csak pár hónapja vagyunk együtt, de ha emiatt szakítanék úgy érzném, hogy rossz ember vagyok, viszont ha együtt maradunk, akkor tudom, hogy sohasem lehet közös gyerekünk, amire én nagyon vágyok.

Sem műtéti sem más úton nem lehetséges, illetve nem szeretnék gyereket.

Nem haragszom azért, mert ezt nem mondta el az elején, hiszen nem ezzel kell indítani egy párkapcsolatot, de már most kezdem őt megszeretni és ez most sokkolóan hatott.



2022. aug. 23. 12:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem az ilyen miert nem olyanokkal kezd eleve akik nem akarnak gyereket!


Egy atverős kam az egész ember.

2022. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkerdes nem az osszekoltozes elott kel megbeszelni, hanem joval korabban. Raadasul ha neki ilyen problemaja van, akkor mar eleve szemetseg volt tole, hogy ennyit vart vele. Szerintem nem ez a jo ember definicioja, csak te most maskepp latsz mindent.
2022. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ha feláldozod magad nem lesz jó. Lehet lesz pár évetek amikor boldogok lesztek, de neked végig ott lesz az a hiányérzet, a lemondas fájdalma, főleg ha majd a baratnőidnek is jönnek a gyerekek. Aztán 40 körül elkezdesz kétségbeesetten kapálózni, es megállsz az első férfinek aki nem húzza ki időben és még termékeny is. Aztán meg azt bánod.


Szóval jobb ha most kilépsz. Sajnálom az illetőt, de a gyerekkérdés az egyik legfontosabb egy pár életében.

2022. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha. inkább leszek egy boldog, de aljas ember.
2022. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Már ott baj van, hogy házas emberrel kezdesz ki...
2022. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy családtagom, akinél szintén ez volt, csak ők évek óta együtt voltak, mikor kiderült, esküvő előtt álltak. A srác bátyjánál találtak genetikai eredetű sterilitást, ezért megnézette magát, és hát nála is fennáll sajnos. A lány ennek ellenére hozzáment, és lombikkal, donor spermából lett gyerekük, most boldogan babáznak, az apa is nagyon szereti a picit annak ellenére, hogy biológiailag nem az övé, sok vér szerinti apukát leköröz törődésben. Csak mondom, hogy ez is egy opció.
2022. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!