Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadnátok a boldogságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadnátok a boldogságotokat azért, hogy jó emberek legyetek?

Figyelt kérdés

Két hónapja alakult egy párkapcsolatom, egy olyan emberrel, aki házas volt, de elvált. Sosem firtattam a válás okát.

Nemrégiben elmondta, hogy az vezetett a váláshoz, hogy nem lehetett közös gyerek, mert ő egészségügyileg alkalmatlan rá.

Mi még csak pár hónapja vagyunk együtt, de ha emiatt szakítanék úgy érzném, hogy rossz ember vagyok, viszont ha együtt maradunk, akkor tudom, hogy sohasem lehet közös gyerekünk, amire én nagyon vágyok.

Sem műtéti sem más úton nem lehetséges, illetve nem szeretnék gyereket.

Nem haragszom azért, mert ezt nem mondta el az elején, hiszen nem ezzel kell indítani egy párkapcsolatot, de már most kezdem őt megszeretni és ez most sokkolóan hatott.



2022. aug. 23. 12:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, valami komoly filozófiai kérdés lesz :D

Nem hiszem, hogy morális probléma lenne szakítani olyannal, akivel nem egyezik az életutatok... Akkor sem, ha a másik jóember, szeret téged, stb.

2022. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, egyáltalán nem leszel ettől rossz ember. Hidd el, ha pár év múlva jönne ki ez a dolog, akkor sokkal fájdalmasabb lenne a szakítás...
2022. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és tudom, hogy nekem ez lenne a jó, de nagyon nehéz megtenni, mert úgy érzem, ha én is cserben hagyom őt, akkor őt megint egy nagy csalódás éri. Bár nem ismerem régóta, de egy nagyon jószívű jó embernek tartom, akinek van egy egészségügyi problémája, amiről nem tehet és ez miatt őt mindenki csak eldobja. Lelkileg ez nagyon megviselő nekem.
2022. aug. 23. 12:30
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél ezért rossz ember?

Viszont még most az elején szállj ki ebből.

2022. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha most kiszállsz, megmondod neki, hogy sajnos ez neked így nem megy, még mindig jobban jártok mindketten, mintha húzódik a dolog évekig és akkor jut eszedbe, hogy nem tudod bevállalni ezt a lemondást.
2022. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja mindenki “eldobni”, csak olyan nőt kell keresnie aki nem akar szülni. Sajnálatból lemondanál a vágyadról hogy anya legyél?
2022. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

#13

Miért dobná el mindenki? Nem akar ám mindenki gyereket...

2022. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem akarok gyereket, se sajátot, se másét, ez nem vita tárgya, nem lehet meggyőzni. Pont ezért soha nem várnék 2 hónapot azzal, hogy ezt elmondjam a másik félnek. Ha ő családot akar, akkor hadd tudja már a legelején, hogy nem engem keres! Ez egy akkora kardinális és hatalmas dolog, amiben nincs kompromisszum.

Nem látok kifogást arra, hogy ezt miért csak most közölte.. És nem, nem leszel szar ember, ha ezért szakítasz. Inkább most, mielőtt még annyira mély érzelmek lennének, mint 2 év múlva..

2022. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy elmondta, megbeszélitek, és elválnak útjaitok.

"ez miatt őt mindenki csak eldobja" - Ki az a mindenki?

Ő is meg fogja találni a párját, és te is.

2022. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 harebell ***** válasza:
100%
Vele sem teszel jót ha vele maradsz. Az ember akkor tud jó társ lenni egy kapcsolatban, ha ő maga is boldog és megkapja a párkapcsolattól, amire vágyik. Te szeretnél gyereket, ez olyan dolog, amit ideig-óráig el tudnál nyomni az ő kedvéért, de idővel megkeserítené, megmérgezné a kapcsolatot. Pont az ő érdeke is az, hogy elengedjétek egymást és így találhat olyat, aki szintén nem szeretne gyereket vagy nyitott más megoldásokra. Két hónap azért nem olyan, amit ne lehetne lezárni, ha nem egyezik egy ilyen fontos dolog.
2022. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!