Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat ez miért zavarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat ez miért zavarja? Az öcsemnek született gyereke, nekünk nem lett közös gyerek a párommal mert neki van, és nem akart közöset, öcsém az egyetlen akinek lett gyereke 2-en vagyunk tesók ,mióta van a baba azóta sokat járok oda segíteni

Figyelt kérdés
persze csak ha hívnak, azért nem akarom zavarni őket, de sokszor viszek oda több szatyor ételt pelenkát, és felajánlottam a testvéremnek hogy veszek neki egy családi autót egy újat hogy biztonságos legyen vinni a picit ide oda, a tesóm ezt el is fogadta, az autó 4mft szerintem arra költok amire akarok, a párom szerint ezt nem kellett volna és emiatt haragszik, jogos?

2022. aug. 24. 12:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Összedobjuk, ő is fizeti a gyerektartást, viszi a gyerekét programokra, vesz neki ruhát, amire szüksége van, én ezt a saját számlámon lévő pénzből fizettem, házasok se vagyunk, mert ő már elvált és nem akart elvenni, itt csak közösek a költségek, úgy van közös kassza
2022. aug. 24. 13:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel se elvenni nem akar, se közös gyereket, nem is értem, milyen alapon szól bele, hogy mit veszel az öcsédéknek. Még ha közös házban élnétek, házasságot és gyereket tervezve,akkor megérteném, hogy inkább a leendő közös gyereketeknek akarja, hogy félretegyél és ne a tesódra költs annyit. De igy nem. A közös költségeitek felezitek, ezen túlmenően egyikőtöknek sincs joga beleszólni, hogy a saját magatok által megkeresett pénzt mire költitek. Ő a gyerekére költi meg kocsikra, te meg az öcsédre. Egyikőtök se szóljon bele ebbe oda-vissza.
2022. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én az utolsóval értek egyet
2022. aug. 24. 13:43
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kapcsolat mélységétől is függ. Ha csak összejártok dugni, vagy együtt lézengtek, amíg nem jön jobb, akkor tényleg semmi közötök ahhoz, hogy mire költ a másik. Ha viszont közös jövőt terveztek, közös célokkal, együtt akarjátok leélni az életeteket, akkor azért illene egyezségre jutni, ki mire menyit költ.
2022. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Együtt élünk évek óta, de gyerek meg házasság nem lesz, nem akar, és van külön házam is, úgyhogy, megvan mindenünk, szerintem jogos hogy veszek a tesómnak egy autót.
2022. aug. 24. 14:01
 16/20 anonim ***** válasza:
És Te nem is vágysz arra, hogy egy férfi elköteleződjön melletted?
2022. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De szeretnék de ő nem akar, együtt élünk évek óta, nem tudok mit csinálni, az autóra a pénzt átutaltam, majd megbékél vele
2022. aug. 24. 14:11
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért tűnik nekem úgy, hogy ez az autóügy csak a jéghegy csúcsa? Én azt javaslom, hogy gondold át ennek a kapcsolatnak a jövőjét. Nem tudom, hány éves vagy. De biztosan le akarsz mondani a vágyaidról a jelenlegi pasid kedvéért? Biztosan ilyen társat képzeltél el magadnak?
2022. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Vele képzelem el az életem.

Nem szoktunk veszekedni, már szerencsére ebből sincs vita hogy kifizettem az autót, a héten megveszzük és nagyon várom már

2022. aug. 24. 14:37
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem vagytok közös kasszán, úgyhogy semmi köze hozzá.

Amit csinálsz, az viszont nekem is fura, mintha az öcséd életében akarnád magadat kiteljesíteni, és tőle is az, hogy te kitalálsz valamit, és megveszed neki akár milliós értékben, és szó nélkül elfogadja, ezt nála kihasználásnak érzem.

Nem lenne célszerűbb szakítani, és keresni olyat, akivel boldog leszel, lesznek gyerekeitek, és magatokra költeni a pénzed?

2022. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!