Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy könyörögni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy könyörögni kell barátnőmnek azért hogy néha engedjen el sörözni haverokkal?

Figyelt kérdés
Bejelentettem megyek és erre azt mondta ki adott erre engedélyt??? Végül nem mentem, túl szexy és édes mindig az lesz amit ő akar ez mennyire normális?

2022. aug. 24. 23:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet gusztustalan vagy részegen.
2022. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Más dolgokban nem ilyen?


Nekem volt kontrollmániás barátnőm, de ő megmondta hogy mit ehetek, mit ihatok, mit csináljak szabadidőmben, mit nézzek a TV-ben, kikkel és mikor találkozhatok, és nyomkövető appot akart tenni a telefonomra.


Fél évig bírtam mellette, én nem bírom az ilyen csajokat, de tudom h valakinek bejön, mert azóta már sok éve együtt van egy sráccal, akit mindenki előtt kedvére ugráltathat.

2022. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!