Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan sertodtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sertodtem meg? A páromnak már van gyereke, nem akart közöset mert neki elég 1, én megkérdeztem tőle hogy szerinte én jó anya lettem volna-e? Erre azt mondta nem tudja, jólesett volna ha azt mondja hogy igen.

Figyelt kérdés
Én 42 éves ő 57, a gyerek már nagy, de amikor kicsi volt akkor is sokat játszottam vele, sütöttem neki sütit, mostam a ruháit, mindig próbáltam kedves lenni a gyerekkel, és törődni vele, és a párom mindig mondta hogy ennek mennyire örül hogy így gondoskodok a fiáról, és hogy így szeretem,

2022. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%

Neked ugyan ugy jár a gyerek mint a párodnak.

Szerintem jogos volt,nekem se esne jól.


Megfogod báni hogy nem lett gyereked, keress más Férfit aki még normális is!

2022. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy hasonlo koru pasit, es ha nem mersz mar szulni, fogadjatok orokbe egy gyereket. Legalabb annak jora fordul a sorsa es te is megtalalod a boldogsagod.
2022. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Ha anyagilag megengedheted magadnak, sürgősen csináltasd fel magad egy normális férfival. Később bánni fogod, ha nem teszed meg.
2022. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 mmatyika ***** válasza:
41%
Attól függ hogy mikor történt az eset. Ennyi idősen szerintem felelőtlen dolog gyereket vállalni, rettentően nagy a korkülönbség a gyerek és a szülő között. Nem is nálad, de a férfi részéről még 10 éve is késő lett volna. Szerintem inkább ez állhatott a háttérben. Illetve vannak emberek akik pontosan tudják hogy hány gyereket szeretnének/tudnának felnevelni. Hogyha neki ez 1 fő, akkor ezt tartsd is tiszteletben. Összegzésül szerintem nagy eséllyel nem azért nem akar több gyereket mert nem tart alkalmasnak rá(hiszen a sajátját is rád bízza, ez nagyon fontos!), hanem már nem érzi úgy hogy képes lenne felnevelni még egy gyereket.
2022. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon nagyon gyorsan keress egy normális pasit, akitől lehet gyermeked.
2022. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 mmatyika ***** válasza:
0%
#4 vagyok. Igen, azt kihagytam, ha mindenképpen szeretnél gyereket akkor érdemes lenne otthagyni a mostanit, és esetleg 1-2 éven belül gyereket vállalni egy másik férfival, aki korod beli vagy fiatalabb picit. Persze benne van a kockázat hogy nem találsz mást aki ugyanúgy tetszik, de biztos vagyok benne hogy sok férfi van hasonló helyzetben, szóval nagy eséllyel happy end lehet a vége.
2022. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg nem tudhatja, a válasz korrekt, de nagyon érzéketlen.

Valahogy azt érzem, hogy te vágytál arra a gyerekre, és csak megalkudtál ezzel a helyzettel, lehet nem kellett volna.

2022. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
nem volt jogos - az, hogy heti 1-2 alkalommal figyeltél a gyerekre még nem mond semmit arról, hogy milyen anya lennél. 24/7 óvni, nevelni teljesen más. Igaza van, nem tudhatja. Nincs ebben semmi sértő
2022. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Keress sürgősen egy fiatalabb férfit.
2022. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a válaszokat: honnan tudná, ha nem volt vagy nincs saját gyereke. Szerintem tök normális válasz. Csak fájdalmas, mert nem ferdíti a helyzetet.
2022. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!