Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan sertodtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sertodtem meg? A páromnak már van gyereke, nem akart közöset mert neki elég 1, én megkérdeztem tőle hogy szerinte én jó anya lettem volna-e? Erre azt mondta nem tudja, jólesett volna ha azt mondja hogy igen.

Figyelt kérdés
Én 42 éves ő 57, a gyerek már nagy, de amikor kicsi volt akkor is sokat játszottam vele, sütöttem neki sütit, mostam a ruháit, mindig próbáltam kedves lenni a gyerekkel, és törődni vele, és a párom mindig mondta hogy ennek mennyire örül hogy így gondoskodok a fiáról, és hogy így szeretem,

2022. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8: én ugyan annyit voltam a gyerekével mint ő a sajatjaval,már nem szeretnék szülni öreg vagyok hozzá, csak jólesett volna ha az mondja "igen jó anya lettél volna szívem" én meg mosolygok egyet, most szarul esett, haragszom rá, soha nem volt és nem is lesz gyerekem akkor nem mindegy? Többet sose kérdezek tőle ilyeneket.
2022. aug. 25. 13:38
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Így van. Minek olyat kérdezni, amire sértődés lehet a válasz. Főleg olyan témában, amit nem is lehet igazolni.
2022. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 mmatyika ***** válasza:
19%
Óh, ez viszont sok mindenen változtat. Viszont nem lehet hogy úgy értette hogy nem kell bebizonyítanod semmit, már így is anyaként tekint rád?
2022. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy kegyes hazugság lett volna hogy egy picit jolerezzem magam, a családban van pici baba és emiatt kérdeztem tőle
2022. aug. 25. 13:46
 15/31 mmatyika ***** válasza:
93%
Értem. Hát, mi férfiak tudunk néha érzéketlenek lenni, ez benne van sajna, lehet hogy azóta már megbánta, lehet hogy csak szimplán nem fogta fel hogy egy bókra vágysz. Hogyha nagyon zavar a dolog akkor szerintem beszélj vele erről 2 mondat erejéig, de valószínűbbnek tartom hogy csak véletlenül alakult így.
2022. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak ra ionálisabbak sokszor, mint mi nők. Minket ez megbánt, de ő nem bántásként gondolta, hanem azt látta, hogy mivel nem napi szinten volt a közeledben a gyerkőc/nincs saját így nem tud véleményt mondani
2022. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Kérdeztem hogy miért nem tudja? Erre azt mondta mert nincs gyerekem, és nem tudom milyen amikor beteg, amikor nehéz vele, mert ha beteg volt akkor az anyukája ápolta, így beszélték, meg, én erre bármit mondok, szerinte igaza van, és amúgy se lesz gyerekem akkor nem mindegy?

Mondtam neki hogy de mindegy.

Pedig a pici baba körül is segítkezek a családban és ott mondták hogy milyen jó anya lettem volna, csak a páromtól is hallani szerettem volna.

2022. aug. 25. 13:59
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként megértelek hidd el! De azt is hidd el, hogy a párod csak racionálisan látja a dolgot, nem bántani akar.

Próbálj ezen nem rágódni, ha amúgy minden jó köztetek, hidd el pitiáner dolgon ne emészd magad!

Nem bántó szándékkal mondta a leîrásod alapján!

2022. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt gondolná, akkor azt mondta volna, hogy szerinte rossz anya lennél. De nem ezt mondta, csak nem hízelgett vagy hazudott a szemedbe. Abban pedig igaza van, hogy teljesen más babázni egy-egy órát, mint anyának lenni. Amikor te is beteg vagy, 40 fokos lázzal, és a pici is beteg, és úgy kell vigasztalni és megnyugtatni, hogy két napja nem aludtál, az azért egy kicsit más. De egy átlagos hétköznap se egyszerű, mikor már azért mész be a wc-re, hogy 5 perc nyugtod legyen, de utánad megy. 🙈

Kisgyerek mellett meg ennél több türelem kell, és megsértődni se lehet minden caron. Mikor kedvesen mosolyogva közli a három éves, hogy anya, te már öreg vagy. A 13 éves még cifrábbat is tud, és ő se szándékosan.

A nem tudom legalább egy őszinte válasz.

2022. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. aug. 25. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!