Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan sertodtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sertodtem meg? A páromnak már van gyereke, nem akart közöset mert neki elég 1, én megkérdeztem tőle hogy szerinte én jó anya lettem volna-e? Erre azt mondta nem tudja, jólesett volna ha azt mondja hogy igen.

Figyelt kérdés
Én 42 éves ő 57, a gyerek már nagy, de amikor kicsi volt akkor is sokat játszottam vele, sütöttem neki sütit, mostam a ruháit, mindig próbáltam kedves lenni a gyerekkel, és törődni vele, és a párom mindig mondta hogy ennek mennyire örül hogy így gondoskodok a fiáról, és hogy így szeretem,

2022. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
De ha gyereket nem is akarta megadni nekem, legalább ezt a kegyes hazugságot megtehette volna értem, ha úgy is mindegy, ennyit megérdemlek nem?
2022. aug. 25. 14:42
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

#11: ezt komolyan így hiszed? Egyrészt ezek szerint ő hétvégi apuka, így róla sem derülhetett ki, hogy milyen apa. Aki folyamtosan neveli a gyereket, csak róla lehet ezt megmondani és akkor is a gyerek fiatalkori, felnőttkori viselkedése alapján csak.

Egyébként meg, ha megkapod a "kegyes hazugságot", ott helyben depresszióba esel, hogy "nem lett gyereked, pedig jó anya lettél volna"

2022. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan, még az apuka is csak részt vállal ezek szerint…Sokféle szituáció adódhat az életbrn ahol aztán mi szülők próbára vagyunk tève…

Sztem ne sértődj ezen meg! Nem bántani akart!

2022. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Te nem öreg, hanem hülye vagy már ne is haragudj meg. Mi az, hogy te öreg vagy??? Ember 42 éves vagy, nem vagy öreg. A pasid meg önző,neki van gyereke...ha tényleg szeretne vagy csinált volna neked,vagy hagyta volna, hogy mással légy boldog és anya lehessen belőled.Banni fogod , hogy nem lesz gyereked,erre emlékezz majd évek múlva.
2022. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

21-es Világos, hogy neked nem ez a mondat a bajod!

Te egész egyszerűen vágytál, és még mindig nagyon vágysz anya lenni. Nem is szabadott volna belemenned ebbe a kapcsolatba, ez az a kérdés, amiben nincs kompromisszum, és te vagy a példa, hogy örök keserűséget okoz, ha valaki belekényszeríti magát olyanba, amit nem akar.

42 évesen még fiatal vagy, én a helyedben leülnék vele, és megmondanám, hogy márpedig gyereket akarok, szeretne -e az apja lenni. Ha nem, akkor meg keresnék mást, akivel lehet gyerekem, még bőven van időd, nekem is van ismerősöm, aki 45 évesen szült.

2022. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kihagyott anyaszerep miatt faj ez neked annyira. Lemondtal rola, de kozben meg tudatalatt tudod, hogy rosszul dontottel. Ezert varsz kamubokot, es ezert sertodsz meg rajta, hogy meg ezt sem kapod meg.
2022. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%

Én a másik tábort erősítem, szerintem öreg vagy ahhoz, hogy gyereket vállalj.


És ezt nem ellened írom, kedves kérdező a saját bőrömön tapasztalom, és sajnos a példám sem nem egyedi sem nem rendhagyó.


Apukám 45 anyukám 41 éves volt amikor születtem. Van már testvérem, akik akkor 20as éveikben voltak,2 is.


A szüleimmel az utóbbi pár évben nagyon rossz a viszonyom, túl nagy a korkülönbség nem értik mit miért csinálok, hogy mások az értékrendjeink és nem a lázadó korszakomat élem, most vagyok 28. Nem az beszél belőlem.


Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a vonat már elment.

2022. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, nem szeretnék gyereket, mint mondtam öreg vagyok hozzá, nem akarom a baba egészségét kockáztatni, csak na jólesett volna a párom válasza, már túl vagyok rajta, ettem sok csokit és próbálom nem magamra venni a dolgot.
2022. aug. 25. 20:37
 29/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem attól félt, hogy most jöttél rá, hogy mégis akarsz gyereket és félt, ha azt mondja, jó, akkor "bekattansz" és gyötörni fogod, hogy legyen közös. Ilyen kapuzárási pániktól félt. A "nem tudom" olyan, fogalmam sincs, de tök mindegy, ez már sose derül ki, lépj túl rajta, "biztonsági válasz".
2022. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha szeretnél gyereket, akkor vállalj amíg nem késő…

Tudod nem véletlen alakult ki az a mondás hogy egy kétféle nő van, egyik mindent megtesz hogy legyen gyereke, másik pedig mindent megtesz hogy ne legyen gyermeke..

2022. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!