Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom erőlteti a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erőlteti a szexet, de én nem szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, minden nagyon jól megy a kapcsolatunkban, nem szakítottunk egyszer sem, nem tartottunk szünetett és nagyon ritkán veszekszünk. Mindketten nagyon szeretjük egymást, de én egy jó ideje nem kívánom a vele való szexet. Ő mindig erőlteti, hiába mondom el neki számtalanszor, hogy nem szeretném, mindig rávesz valahogy, amíg igen nem mondok. Volt már, hogy a síráson voltam és megfogadtam, hogy soha nem fogom csinálni, hogyha nem akarom, de ő a dominánsabb fél a kapcsolatunkban és mindig rá tud venni, mégha nem is akarom. Sokszor tetettem, hogy elélvezem, miközben nem, míg ő tényleg elment. Néhányszor aktus közben akaratlanul is elképzelem, hogy mással csinálom, amit nagyon szégyelnek, mert tényleg szeretem a barátom. Mit tehetnék?

(Elmúltam 18 éves!)



2022. aug. 25. 18:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Minden nagyon jól megy, kivéve a kommunikációt, a bizalmat, az őszinteséget, a szexet. De amúgy minden fas2a, mert amíg hagyod magad használni, és azt hazudod, hogy élvezed, addig a pasid nem dob ki.

Csodálatos, példa értékű kapcsolat! Remélem, örökké fog tartani! Megérdemled!

2022. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Szóval vele nem de mással elképzeled a szexet. Akkor miért is hazudod azt hogy szereted a barátod? Ha szeretnéd 1 év után még mindig csak a szex menne meg a rózsaszín köd.
2022. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%

Tudni kéne az erőszakoskodas okait.

Vannak akik megcsalástol tartanak azért akarják allandóan hogy a nő ne akarjon félremenni.


Nalunk ez miatt volt. És én tudtam hogy azért erőszakoskodik mert féltekenység van a háttérben, hogy gyakorta akkor is akarta a szexet, amikor neki alig ment, és erőltette, de én nem mondhattam nemet soha.


Igy elkezdtem azt mantrázni neki hogy lehet csak a szex miatt van velem, szinte nincs is olyan alkalom hogy ne lenne szex, es ha nagy ritkán kimaradt, mindig dicsérgettem hogy olyan biztonságérzetet ad amikor szex nélkul van velem, ebbol tudom mennyire szeret, és ha nem akarom ugy örülök hogy tiszteletben tartja es nem csal meg, olyan felemelők ezek a pillanatok.


(Van egy ilyen pszichologiai elv hogy ha hiányzik vmi a párodból tegyél ugy mintha meglenne benne és meglesz)


Egy idő múlva nyíltan vállalta hogy ma nem szexelunk, másnap sem terrorizalt, hanem tudott aludni simán mellettem.


Nem tudom parodnál mirol lehet szó. Miert erőszakoskodik.

2022. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
nevezzük nevén a dolgokat, ezt szexuális erőszaknak nevezik. k*rva gyorsan hajítsd ki a f*szba
2022. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Soha ne hagyd magad irányítani!
2022. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem szereted a barátodat, ha mást képzelsz oda, hátha attól jobb lenne, ideje lenne elfogadni. Az meg, hogy nem fogadja el a nemet, az alapból szakító ok.
2022. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

a pasi hány éves?

te gondolom már 18 éves korod előtt vele vagy.

ez szexuális erőszak.

hívd fel a NANE szervezetet, neten találsz hozzájuk telószámot.


szakíts a csávóval, ő nem szeret téged, nem is tisztel, csak használ.

2022. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem szereted ezt a srácot csak félsz h nem vagy őszinte ezért hazudsz magadnak is. Szakítani kell.
2022. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Mathus ***** válasza:
63%

a kérdésre: ne legyél vele együtt, hanem vegyél könnyes búcsút, evvan. még most az elején, ne éljetek úgy x+n évet, hogy mindkettőtöknek szar a szexuális élete.

ilyenkor jön majd az, hogy befigyel a gyerek, és elcseszitek egymás életét, mert eltérő a libidótok.

és ha már nem vagy együtt vele, akkor ugyanolyan félimpotens pasit keress, mint amilyen nőben te vagy.

2022. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%

El kell neki mondanod.

És sajnos ha neki ekkora igénye van neked meg semmi akkor ez hosszútávon csak akkor fog működni ha rendszeresen szexeltek. Mert neki biológiailag szüksege van rá. A libidóját kiéli vagy masztival vagy más lánnyal nélküled is. Sajnos.

2022. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!