Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom erőlteti a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erőlteti a szexet, de én nem szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, minden nagyon jól megy a kapcsolatunkban, nem szakítottunk egyszer sem, nem tartottunk szünetett és nagyon ritkán veszekszünk. Mindketten nagyon szeretjük egymást, de én egy jó ideje nem kívánom a vele való szexet. Ő mindig erőlteti, hiába mondom el neki számtalanszor, hogy nem szeretném, mindig rávesz valahogy, amíg igen nem mondok. Volt már, hogy a síráson voltam és megfogadtam, hogy soha nem fogom csinálni, hogyha nem akarom, de ő a dominánsabb fél a kapcsolatunkban és mindig rá tud venni, mégha nem is akarom. Sokszor tetettem, hogy elélvezem, miközben nem, míg ő tényleg elment. Néhányszor aktus közben akaratlanul is elképzelem, hogy mással csinálom, amit nagyon szégyelnek, mert tényleg szeretem a barátom. Mit tehetnék?

(Elmúltam 18 éves!)



2022. aug. 25. 18:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne szexelj vele!

De ha emiatt szakít vagy más lányt keres az sajnos lehet hogy következmény lesz :/

2022. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Mathus ***** válasza:
13%
a kérdésre, és a nemokosok kedvéért újra: ha vki tudja magáról, hogy az átlagnál alacsonyabb a libidója, és belekényszeríti magát egy ebből a szempontból egyenlőtlen kapcsolatba, az egy rossz és elitélendő dolog. olyan, mintha melegként élne benne egy hetero kapcsolatban. elcseszi a saját életét, és egy másik ember életét is, akinek hazudik, és aki neki fog hazudni, és a hazugságok hálójában fogják végigvergődni az életüket. az hogy valakinek alacsony a libidója, arról nem tehet akinek ez van, és akinek magas az meg arról nem tehet. de az, hogy valaki ennyire nem őszinte, az egy nagyon rossz dolog, mert ezzel bántja a partnerét, és bántja magát.
2022. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%

miért nem kívánod a szexet vele? ez kicsit se természetes..sztem nemv agy belé szerelmes... légy őszinte és mond el a gondokat! nem ő vele van a baj bocsi.

26/f

2022. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
* ha igazán szeretnéd nem képzelnél oda mást. komolyan mi a baj veletek nőkkel :DDD wtff.... -.-
2022. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

1. Soha nem is kívántad, akartad vele a szexet? Nem élvezted soha?

2. Mással (tippre ő az első neked) élvezted?

3. Első szexet akartad?

4. Szedsz fogamzásgátlót? Az is megölheti a libidót (feltéve, hogy előtte volt)

5. Szereted te őt egyáltalán?

6. Mással kívánnád a szexet?

7. Nem vonzódsz már hozzá testileg?

8. Amúgy mégis mi a francért vagy egy olyan kapcsolatban, ahol nem kívánod a másikat, de hagyod hogy megerőszakoljon?????

2022. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Mathus ***** válasza:
68%

#13: az ha vki nem kivánja a szexet, mert genetikájánál fogva alacsony a libidója, az ugyanúgy természetes, mint a magas libidó.

vannak olyan betegségek, amiknek az egyik tünete a szexuális diszfunkció, de akkor más baja is lenne, tulképp akkor ez lenne a legkisebb problémája.

2022. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
76%

Férfiak, ez nem libidó probléma!

Leírta, hogy azzal próbálja felizgatni magát, hogy mást képzel oda, ez szerelmes nőknél biztos nem működik, hacsak nem a képzelet tárgya iránt érzi.

2022. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
30%
nálam is volt ilyen kapcsiban voltam a bolond még el is mesélte hogy 1x -2x mást képzelt oda. Nem esett jól -.- utána meg szabadkozott hogy így szereet úgy szeret.. maradjunk annyiban a nők legalább olyan szemetek tudnak lenni mint mi.. ne higgyetek a médiának.. óriási kamu!
2022. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem illetek össze.. ő erőltet dolgokat.. te meg hazudsz neki ( ez tény) te tanuld meg mi az hogy őszinte kapcsolat ő meg tanulja meg hogyan kell a megfelelő társat kiválasztani :)

30/f

2022. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%
"minden jól megy a kapcsolatunkban" később azt írod hogy szex közben mást képzelsz oda :DDD a kérdésem az... voltál már orvosnál elmebajjal?
2022. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!