Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mellett is kan*os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellett is kan*os vagyok?

Figyelt kérdés

20/F

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel..a szexuális étvágyunk elég eltérő..vagyis én kevésnek gondolom a heti egy alkalmat..(igazából maga a szex sem a legjobb vele..és igen, mondtam neki, de kicsit érdektelenül áll az egészhez, szerinte jó minden..ezek mellett igazából sokat is veszekedünk..nem is bízunk maximálisan egymásban..de mégis azt mondanám hogy szeretem 😔 és nem tudnék vele szakítani..)

Viszont érzem sajnos nagyon hogy ez így kevés nekem..nem csaltam meg soha sem, viszont néha már úgy érzem hogy egyre nehezebb megállni hogy ne nézzek másfelé..

Más is volt ilyen helyzetben?


2022. aug. 28. 09:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

"és nem tudnék vele szakítani.."


Pedig sajnos ennek a kapcsolatnak így nem lesz jövője!

2022. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a szex egy kapcsolatba, ha nem egyezik a kettőtök szexuális étvágya, az nem fog változni az ő részéről. Lehet ő se élvezi veled és ezért sem kívánja annyira veled. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Kár erőltetni. Mindig is ennyi volt amúgy? Heti 1?
2022. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudnál szakítani? Hát majd fogsz tudni... nincs bizalom, nincs együttlét, viszont van sok veszekedés. Ezt te is beláthatod, hogy nem tartható

próbálj vele többet beszélni ezekről, hátha menthető még

2022. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
A heti 1 tényleg kevés!
2022. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

#4

20 Évesen még a napi egy is kevés néha! :D

2022. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az szakítóok, hogy leszarja a problémádat, vagy nem tekinti problémának.


A nem teljes bizalom is szakítóok


Sajnálom.

2022. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem olyan mint volt..én látom rajta..abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán szeret-e még minden..

Sajnos sokat veszekedtünk.. és már volt is szó róla hogy külön kéne folytatni, de azt mondta hogy ő nem tud nélkülem élni, én vagyok a mindene...

Igazából egyébként sokat ront a kapcsolaton az hogy az anyukája egy kicsit harpias..és 20 éves létére még szabad teret nem enged neki..

Hát én érzem is hogy nem vonzódik úgy..sajnos feljött egy 10kg rám tavaly óta 😬

2022. aug. 28. 10:16
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne kevés a heti egy? Mindenkinek más az elég, ha a két félnek közel megegyező az étvágya, akkor mindegy, hogy napi öt vagy havi egy.
2022. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..nekem napi 1 inkább..

Igazából már nekem is egy kicsit elvan menve a kedvem az egésztől...

Állítólag visszatérő problémák vannak neki odalent, amit igazából én konkrétan nagyon nem tapasztalok de folyton leállit hogy fáj neki stb...ez már most jó pár hónapja van..meg amúgy sem támad le úgy mint régen..bár ez gondolom normális így másfél év múlva, csak nem biztos hogy 20 évesen..

2022. aug. 28. 10:32
 10/20 Mathus ***** válasza:
21%

a kérdésre: nem szexmániás vagy, hanem szexhiányos. NE maradj benne egy olyan kapcsolatban, ahol ennyire eltérő a libidótok, mert ez később sem fog javulni. esélytelen. az, hogy ki-mennyi szexet akar, az is szexuális preferencia, és a legtöbbször determináns (vagy kisebb eséllyel lehet szexuális diszfunkciója, de még messze nincsen abban a korban).

a lány tudja magáról, hogy aszex, de azt is tudja, hogy az idő előrehaladtával egyre kisebb eséllyel fogja tudni magát rávenni a szexre, így az újabb és újabb tartós kapcsolatokra is egyre kisebb lesz az esélye.

2022. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!