Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mellett is kan*os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellett is kan*os vagyok?

Figyelt kérdés

20/F

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel..a szexuális étvágyunk elég eltérő..vagyis én kevésnek gondolom a heti egy alkalmat..(igazából maga a szex sem a legjobb vele..és igen, mondtam neki, de kicsit érdektelenül áll az egészhez, szerinte jó minden..ezek mellett igazából sokat is veszekedünk..nem is bízunk maximálisan egymásban..de mégis azt mondanám hogy szeretem 😔 és nem tudnék vele szakítani..)

Viszont érzem sajnos nagyon hogy ez így kevés nekem..nem csaltam meg soha sem, viszont néha már úgy érzem hogy egyre nehezebb megállni hogy ne nézzek másfelé..

Más is volt ilyen helyzetben?


2022. aug. 28. 09:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

Mi 2éve nem szexeltunk. Hiába mondtam h a régi alakja jobban beinditott..


Nem tett semmit, de azt is mondta h keres olyat akinek így is tetszik..

Más jellegű gondjaink is vannak de itt törött el bennem vlmi kicsit..

2022. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Heti egy? Napi 1 alap ha nem egyezik a libidonk szakitanék.f
2022. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy te tudsz úgy szexelni, hogy fáj neki..

Gratulálok kis hímribi, hogy erre áll a farkad

2022. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
na de hát azt írod, hogy fáj neki, akkor jó hogy nem akar szexelni basszus. lehet nem is tudod felizgatni, megteszel mindent azért, hogy neki is jó legyen? és sajnálom, de a közhiedelemmel ellentétben egy nőnek is akkor jó, ha van orgazmusa, méghozzá minden egyes alkalommal. ha ez nekem nem lenne, rövi időn belül nekem sem lenne semmi kedvem hozzá.+ alapos nőgyógyászati kivizsgálás is javallott, ha fáj neki. lehet fertőzés, elváltozás akármi a háttérben
2022. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem, én sem szeretném hogy fájjon neki...de hogy már vagy féléve van ez állítása szerint, volt orvosnál, de nem lett jobb a helyzet.

Visszatérő gomba lehet..ami azért elég érdekes..

Most például nem volt semmi 2 hónapig, most megint.

És igen, én megteszek mindent, van hogy elmegyünk vacsorázni, hazaérünk, elkezdem csókolgatni a nyakát, mindenét, mint előjáték, ami régebben bevált, benyúlok neki odalentre, és hát semmi érzete nincs annak hogy felizgult.. lehet hogy nem kíván már akkor...de erről nem tehetek.

2022. aug. 28. 11:57
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
mi abban az érdekes, hogy visszatérő gombás fertőzése van? esetleg a biológia könyvet forgathattad volna lelkesebben. téged kezeltek egyebként a gomba miatt? simán lehet, hogy te fertőzöd vissza folyamatosan, pedig nincsenek is tüneteid. amúgy meg vihetnél egy kis izgalmat is a dologba, ha hónapok óta az a menetrend, amit leírtál, nem csodálom, hogy nulla százalékban izgatja fel
2022. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%
Hát... könnyen lehet az is, hogy már rég van melletted valakije. Azért az, hogy állandóan van valami baja, az érdekes. Orvos se mond semmit. Biztos, hogy elment egyáltalán, vagy csak rá fogja, hogy elment?
2022. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem szakitani akarsz, csak megerősítest varsz masoktol. Szeretnél igazan vele maradni?
2022. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hát folyton csak canestent írják külsőleg belsőleg.. aztán ennyi..

És igen volt olyan hogy én is kezeltem magam bár csak a krémmel.

Egyébként páran úgy kommentelnek ide mintha valami szar alak lennék.

Nyilván nem rohantam ide kiírni a gyakorira a kérdésemet, hanem már végső elkeseredésembe.

Én törődöm vele.

De igen, néha nekem is olyan érzésem van hogy van mellettem valakije..tud meglepetéseket okozni, olyan dolgokat amik nem is az ő, általam ismert viselkedésére volt jellemző.

2022. aug. 28. 12:47
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti nem volt orvosnál, olyan nincs hogy az orvos mindig canestent ír fel, tapasztalat. Mindig mással próbálkozott nálam is a doki, vényköteles kúppal és szájon át szedhető gyógyszerrel is, míg az egyik be nem vált. A partnert is kezelni kell, a nőnek pedig a kúpok után mindig kell hüvelyflóra regeneráló.
2022. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!