Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vita esetèn okè fenyegetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita esetèn okè fenyegetni mindig?

Figyelt kérdés

Ha vitàzunk valamin mindig felhùzza magàt, ès olyankor mindig azt mondja, hogy akkor inkàbb ne legyünk, nem fogja hallgatni a hülyesègeimet, inkább egyedül lesz, hagyjam abba és ne is bezsélgessünk. Eltelik 1-2 nap, aztán jön, mintha mi sem történt volna.

Oké ezzel fenyegetni a másikat?


2022. aug. 30. 11:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2022. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Meg ezek utan mindeg vele vagy ?
2022. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy a hülye, hogy minden ilyen után visszaengeded. Egyszer eljátszani meg oké, ha valami nagy horderejű vita van, de minden kis apróságon hetente ne durcazzon már be, mint valami gyerek.
2022. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen és a legnagyobb baj az, hogy hiába próbálom elmondani, hogy mi az én problémám ami a vitát illeti, csak felhúzza magát és hogy anelem van hülye agyam… Semmi, hogy figyelj ez hülyeség ezért és ezért…hanem felháborodik és vagy be kell fejeznem vele a beszélgetést vagy otthagy és elmegy valamerre
2022. aug. 30. 12:12
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki képtelen az érdemi kommunikációra, azt ott kell hagyni.

Dugni mással is lehet. Másra meg nem alkalmas.

2022. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Elmondom ami bánt, ő erre válaszol hogy de ő nem is mondta vagy nem úgy volt bármi. Én erre elkezdem magyarázni, hogy oké de én ebből és ebből gondolom úgy hogy ezt érzem na és erre már felkapja a vizet. Tehát ha elkezdem kifejteni a dolgot azonnal robban
2022. aug. 30. 12:17
 7/26 A kérdező kommentje:
Azt várja hogy ne szóljak semmiért sem (mert szerinte minden hülyeség amit szóvá teszek olykor) ha bármi bánt, azt mindig ilyen reakció követi szinte… aztán büntet. Meg vagdalózik, hogy inkább legyünk külön. Két napig büntet azzal h nem szól hozzám majd mintha mi sem történt volna, nem gondolta komolyan azt mondja és után a világon a legjobban szeret(amit így is érzek olyankor) De ha vita van, akkor átnéz rajtam meg fenyeget… nem tudom mi ez a kettősség
2022. aug. 30. 12:22
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De neked ez miért kell?🤣🤣🤣
2022. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szeretem őt. Feltétlenül. Tudom, hogy nem jól működünk, de igyekszem javítani, próbálkozni, hogy jól működjön
2022. aug. 30. 12:36
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

9-es Te hiába próbálsz olyasmit megjavítani, amit csak ő tudna, de esze ágában sincs.

Csak az a kérdés, hogy mikor fogtok szakítani, minél tovább húzod, annál jobban fog fájni, hogy mennyi idődet pazaroltad rá.

2022. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!