Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudtátok (belül), hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok (belül), hogy vége? Mennyi idő volt, míg ténylegesen szakítani is tudtatok ezután?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
8 év...
2022. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Voltam olyan helyzetben, hogy nagyon szakítani akartam, de pont 3 ünnep is volt egy héten belül és ezt nem akartam elrontani (karácsony, évforduló, szilveszter). Karácsonykor átmentem hozzá és tudtam, hogy akkor megyek utoljára. Valami képeket akart mutatni az anyukája, de elmaradt, amikor mentem haza mondta, hogy majd legközelebb. Én tudtam, hogy nem lesz legközelebb. Ő átjött hozzám az évfordulónkon, tudtam, hogy utoljára fogok vele szexelni. Kicsit sírtam is közben. Egyben tudtam, hogy ez volt az utolsó együtt alvás is. Szilveszterkor együtt buliztunk, tudtam, hogy talán még egyszer fogom látni, aztán soha többet. Ott is összevesztünk amúgy, mert semennyit nem foglalkoztunk egymással, mindenki mással töltöttünk időt, de együtt nem (ezt mások is észrevették). Aztán végül tényleg szakítottunk is január elején. Elég rossz időszak volt ez, hogy tudtam előre, hogy vége, de még várnom kellett. Vagyis nem kellett, de akkor egyszerűbb volt így. Amúgy ő is számított rá, meg ő is szakítani akart már. Az évforduló sem volt túl jó, elmentünk vonattal egy másik városba egy napra, este vissza, ő végig telefonozta, nagyon nem volt kedve semmihez, amit hangoztatott is. Egy évet voltunk együtt.
2022. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rajottem arra hogy nem az a gond, hogy nem akar megváltozni, hanem az, hogy nem tud, nem képes akkor sem, ha belehalna is.

Személyiségszerkezetbe kövesedett jellemoroblémája van amit egy pszichologus sem tudna onnan kiverni.

Egyszoval menthetetlen.

Egyedul fog meghalni is.

2022. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem hosszú folyamat volt (kétszer szakítottam). Először ki kellett szeretnem, mert szerelmesen túl ostoba és naiv voltam.

Érlelődött a gondolat, aztán mikor rászántam magam, végre felszabadultan éreztem magam.

Több hónap volt, de nem olyasmi miatt, mint megcsalás, hanem passzív-agresszív viszony, kihasználás, amire kellett idő rájönni.

2022. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most a tavasszal hasított belém, hogy nincs közös utunk tovább. Eltávolodtunk egymástól, és tulajdonképpen nem illünk össze, nem vagyunk jó hatással egymásra. 6 év van mögöttünk. Számomra még nagyon ijesztő a gondolata annak, hogy minden közöst fel kell számolni, háziállatokon osztozni stb.

Szóval tudom már, hogy ennek nincs jövője, de még nem állok készen a továbblépésre. A következő tavaszt jelöltem ki magamnak határidőnek, hogy addig döntsek. Nagyon félek attól, hogy rosszul választok a menni és a maradni között, de belül már érzem hogy nem lesz ebből semmi.

2022. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kapcsolat végleges lezárulása előtt olyan 3/4 évvel kezdtem tudatosan érezni, hogy ez így nem oké... de mivel nem tudtam pontosan, hogy most csak unom a szürke hétköznapok harmóniáját, vagy jódolgomban nem tudom, mit csináljak, vagy tényleg a vége felé halad a kapcsolat. Volt egy nagy vitánk 1-2 hónappal a végleges szakítás előtt, akkor mindketten próbáltunk kompromisszumot kötni, de ahol nem egyezett még mindig a nézetünk, ott még puskaporosabb volt a hangulat. Nálam a végső pont, amikor azt mondtam, hogy ebből biztos szakítás lesz belátható időn belül, az volt, amikor már nem kívántam szex közben (pedig én voltam a nagyobb étvágyú kettőnk közül ilyen téren, és korábban zavart is, hogy milyen ritkán csináljuk).
2022. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!