Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas/párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas/párkapcsolatban élő férfiak, a legjobb barátotoknak mertek arról beszélni, ha beleszerettetek valakibe?

Figyelt kérdés

Elmondjátok a legjobb barátnak, vagy nem? Mi alapján hoztok döntést erről? Ha például a legjobb barátotok ismeri a párotokat, felmerül az a sejtelem, hogy nehogy visszamondja neki?

Itt nem szeretői viszony áll fenn, hanem belezúgtatok valakibe, és most őrlődtök, kínlódtok, szerelmesek vagytok, titokban. De valakinek jólesne beszélni talán róla...


2022. aug. 31. 19:08
 1/10 Hellmano ***** válasza:
52%
Figyeld annak olyan barátságnak kell lennie, ami nem felszínes barátság, hanem igazi. Ott el lehet mondani bármit, mert úgysem mondja vissza az illető, mert megbízik a barátjában. Nos nekem 1 ilyen ember van az életemben, akit igazi barátnak tekintek van még barátszerű, de neki nem mondanék el olyan dolgokat és rengeteg a haver, akiknek meg olyan mély dolgot abszolút nem...egyébként nálam ilyen helyzet nincs viszont ez a barátom elmond nekem a házasságáról az asszonyról stb. olyan dolgokat, hogy jajj :D Tudja soha nem mondanám vissza az asszonyának :)
2022. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Most bocs, hogy nőként válaszolok, de ismerem a férjem legjobb barátját, rajta keresztül ismerkedtünk meg, szóval nekem is barátom, függetlenül a férjemtől, de nyilván nem olyan közeli. Nagyon jól tudom, hogy ha a férjem ilyet elmondana neki, az hozzám SOHA nem jutna vissza. De ő ilyen ember, egyrészt nem pletykál, de ha esetleg pletykálna is, akkor is távol tartaná magát a kettőnk kapcsolatától, és legfeljebb a férjemnek adna tanácsot, hogy hogyan járjon el, de nekem egészen biztosan nem adná tovább az infót, hiába vagyunk régebb óta barátok, minthogy egyáltalán a férjem ismerném. De szerintem egy igazi barát az ilyen is. Még akkor is, ha amúgy feleségként nyilván tudni szeretnék róla, ha a férjemnek ilyen jellegű problémái vannak és ezt a fajta beszélgetést az én privát véleményem szerint velem kéne megbeszélnie, nem a barátjával, de megértem, hogy a barátjával előbb beszélne erről, mint velem, mert ez tényleg nem egy olyan dolog, amivel csak úgy az asszony elé áll az ember, ez tény.
2022. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én igen.

ha beleszerelmesedik az ember másba, az már önmagában olyan felforgató érzés, hogy nehéz egyedül megküzdeni vele, pláne, ha tiltott.

2022. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Legjobb barátjának? Párom országvilágnak a képébe tolja ha ő szerelmes, nemhogy csak a legjobb barátjának.
2022. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy más házas kapcsolatban levők titkolják?😳
2022. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Beszélj róla szerelmed tárgyának. Dupla "haszon".
2022. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

A kérdésem férfiaknak szólt. Te nőként ne add itt az erkölcscsőszt!

2022. aug. 31. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Nő vagyok valóban, de amit írtam, komolyan írtam, nem erkölcscsőszködés lett volna. Nem szoktam. Nem érdekel ki mit csinál, amíg az engem nem érint.
2022. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Meg nem is értem mi ebben az erkölcscsőszködés. Nem a feleségedet mondtam, hanem a megszeretett nőt.
2022. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Azt is elmondtam, amikor az ő szerelmébe voltam szerelmes. Sőt poly volt a párja, és ő is vonzódott hozzám.


Alap, hogy elmondom. Nem a legalkalmasabb barát de ha már nem tudsz mindent elmondani a legjobb barátodnak, akkor kb barátod sincs, nem hogy legjobb

2022. szept. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!