Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora baj a kapcsolatban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora baj a kapcsolatban ha én nem szeretek túrázni?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat. Én döglős típus vagyok, de szívesen megyek el egy múzeumba külföldön vagy sétálgatni, beülni kávézóba aztán menni tovább a többi látványossághoz. A párom ugyanilyen volt. Pár hónapja kitalálta, hogy ő túrázni akar a hegyekben a semmi közepén. 2x elmentem vele, de nekem nem fekszik, hogy kimerülve felcaplatunk egy hegyre, ott lenézünk, aztán visszabaktatunk. Nekem ez nem ad semmit, a térdem is műtve volt. Most is túrázni akar menni a Mátrába. Már mást nem akar, csak a túrázást. Bármit ajánlok, nem akar jönni. Kilátásba helyezte, hogy szakítani fog mert nem egyezik a hobbink és az életritmusunk! Pedig ő változott meg egyik napról a másikra. Régen még sétálásnál is hisztizett, a tengerparton akart dögleni, most meg én vagyok a hibás amiért nem akarok olyat csinálni amit sose szerettem és együtt beszéltünk ellene, nevettünk mindig a semmi közepén baktató embereken.

Ez valami kifogás lehet csak?


30/F


2022. szept. 1. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom is utál túrázni, én imádok. Nem probléma, megyek egyedül vagy túrázni szerető barátokkal. Van elég más dolog, amit tudunk együtt csinálni. Eléggé kifogásszagúnak tűnik, ez pont nem egy áthidalhatatlan probléma.
2022. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy el a barátnőd a barátaival akkor? Veled meg lehet másfajta program.
2022. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a rendkívül kellemetlen, hogy amikor összejöttetek még ő sem ilyen volt.

Azt kéne kideríteni, hogyan, minek a hatására változott meg. Pláne, ha előtte még egy sétától is hisztizett.

Sajnos, ennek így nincs jövője. Ha toleránsabb lenne, akkor menne (hiszti nélkül) egyedül vagy barátnőivel.

Mondjuk nekem beszédes, hogy annak idején a séta miatt is hisztizett. Eszerint jellemzően hisztizik, ha a másik nem pont azt akarja, amit ő? Mert akkor azt mondom: ne sajnáld ezt a kapcsolatot! Majd akad olyan, akivel ennél nagyobb különbséget is hiszti nélkül át tudtok hidalni, mert toleránsabb lesz.

2022. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz, vagy megszöksz!

🤣 engem is párom rángat el, de már annyira nem utálok, mint régen, sőt, egész megszerettem, inkább nekem is a térdfájdalom az, mi visszatart. Mondjuk kell egy jó cipő. (Sportcipő) meg néhány turacucc, de ennyi! Közben lehet beszelgetni, nézelődni. Már alig várom a következőt. Van csomó szép hely, az én párom is nagy kirándulós, viszont, van benne annyi, hogy előtte mindig utánanéz, hogy az adott túrát birná e a térdem/én,...

2022. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum. Mivel nem százas a térded neked próbáljon kitalálni valami könnyedebb túrázást de néha meg legyen az amit te mondassz de mindkettőtöknek engedni kell és ha akarjátok ezt a kapcsolatot akkor fogtok is. Ez bagatel probléma, meg kell tudni oldani.
2022. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsen kivel elmennie, a testvérével járt párszor de ő sem akar többet menni, egyedül meg fél. Mondtam, hogy menjen idegenekkel akkor, de én vagyok a szar pár mert nem megyek vele. Kompromisszumot nem köt, durvábbnál durvább útvonalakat talál ki, mert az a kihívás. Meg ilyen 10 kilométereket. Nekem az sok, 3 a max amit elbír a térdem, az se emelkedőn. Félő az is, hogy a terepen mellélépek, megcsúszik a lábam és műthetnek megint. Ezt ő is tudja, velem volt amikor műtöttek először.
2022. szept. 1. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így nincs jövője.


Én szeretek menni, és ha a párom nem, mert inkább játszana, semmi gond, megyek egyedül vagy keresek valami random túrástársat. Nem baj, de nem is erőszakoskodok, hogy márpedig jönnöd KELL, vagy...


A térded pedig: a 10 km NEM sok, csak nem elsőre kell letolni. Nekem is gond van a térdemmel (meg az ízületeimmel), de először mentem 1 kmt. Majd 1km emelkedő. 2 km, 3, 5-10... és már simán lesétálok 10 km-t, annyi, hogy térdvédőt kell viselnem.

2022. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!