Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom úgy beszél velem mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom úgy beszél velem mint az utolsó rühes kutyával?

Figyelt kérdés

Évekig minden rendben volt, a tenyeremen hordoztam, szépen lépcsőről lépcsőre mindent megvalósítottam amit akart, akartunk. Lett jó munkahely, jó autó, szép lakás, majd szép ház, nyaraló, házasság, gyerek, gyerekek. Mindvégig a nagybetűs férjként kezelt. Aztán miután ez mind meglett, átváltozott! Szó szerint! Hónapok alatt egy új ember lett. Minden segítséget és törődést megkapott. Megkérdeztem sok ismerőst és idegeneket is, mindenki azt mondta, hogy kevés férfi segít annyit otthon meg a gyerekekkel mint én. Én is így gondoltam. Randevúk, nyaralások, hétköznapi udvarlások, ajándékok, meglepetések. Például volt hogy szabadnapra alakítottam az egyik napomat és amíg a feleségem a gyerekekkel a nagyinál voltak, én minden házimunkát megcsináltam, wc pucolást is, majd a testvéremmel egyeztettem, hogy náluk alszanak a gyerekek. Romantikus vacsorára vittem a feleségemet, stb. Többször csináltam hasonlót. De amúgy is minden nap takarítok, csak nem mindent én csinálok.

Sajnos a feleségem teljesen kifordult. A megszólításom mára hülye gci, idióta, barom, kretén, stb lett. Minden miatt! Pl régen nem volt gond ha dolgozni mentem, most már az is baj. Ő otthon van, ezt akarta! Neki a gyerekek a munkája, ezt szereti, nem fér bele neki, hogy dolgozzon mert úgy szerinte nem tudna róluk 100% gondoskodni. Kérdezem mi a baj igazából de nem mondja meg, azt mondja én vagyok, a puszta jelenlétem is idegesítő. És hogy mindig is idegesítettem őt, de kitartott mellettem és elviselt de már nem fog többet. Azt is eljátsza amúgy hogy neki nincs ideje zuhanyozni, hajat mosni, van hogy 3 napig nem zuhanyzik. Úgy hogy reggel elviszi iskolába és oviba a gyerekeket és utána otthon van! Valami alternatív univerzumot talált ki az agyában, ahol ő egy elfoglalt nő aki ki se látszik a munkából. Amikor mondom neki, hogy más nők egyedülállóként 3 gyerekkel, 8 órás munkahely mellett csinálják, akkor azzal védekezik, hogy “fogd be a pofádat te kbaszott gci mert beverem”. Ilyeneket mond nekem! Nem is értem, mint aki elmebeteggé vált. Az anyóst meg hagyjuk is, mert a lánya nevében válással fenyeget meg azzal, hogy elviszik mindenem felét és ügyvéddel megoldják, hogy az én részem nagyrészét a gyerekekre “kelljen” költenem lakásvásárlásra, stb. Állítólag valami celebnek megoldotta ezt egy ügyvéd, van erre mód, ha valaki módosabb, akkor lehet tőle több százezres gyerektartást meg lakásokat követelni a láthatásért.


Nem tudom mi a francot csináljak. Annak örülnék ha visszaváltozna, de nem látok rá esélyt. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen egész családja a gyerekeimnek. Én már évekre elképzeltem a boldog nyaralásokat, stb. Nem tudom mire jó ez az egész! Olvastam itt már vagy 5 kisértetiesen hasonló sztorit! Ez valami kór lehet amit egymásnak adnak a nők? Vagy a játszótéren, facebookon hergelik fel egymást a férjek ellen ennyire? Még ha lenne rossz szokásom, de az sincs. Érthetetlen! Nagybetűvel.


2022. szept. 1. 20:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Plusz infó: a szüleivel évek óta így beszél, de velem előtte sose tette. Ők elnézik mert Micike (csak írtam valamit) ideges. Nekem mindig szidta a szüleit, hogy utálja őket, azért beszél így velük. Most már nekik szíd engem.
2022. szept. 1. 20:16
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Túlnyaltad a hátsóját....

Talán legyél férfi és tedd helyre.Ha ocsmánykodik, akkor beteszed a kádba egy hideg zuhanyra.

Miféle ember vagy te, hogy így beszéljen veled, meleg mamuszka???

Aztán meg zavard el dolgozni!

2022. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Keress egy ügyvédet, már holnap.

Beszéljétek át az anyagi részét rohanvást, készülj fel maximálisan egy esetleges válásra.

...csak hogy legyen mozgástered.

2022. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

3

Mentsd a vagyont!


Egy megjegyzés:

"Amikor mondom neki, hogy más nők egyedülállóként 3 gyerekkel, 8 órás munkahely mellett csinálják"

- Rosszup tudod! Vagy házimunka 100% és no melo, VAGY melózik asszony is, és akkor 50-50%

Sose ertettrm, miert a nő dolga a házimunka, ha én kiveszem a részemet a penzkeresesből, egy pasi, miert nem akarja kivenni a reszet a házimunkábol?

2022. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

#4

Inkább azt mondanám, hogy tartsd szárazon a puskaport.


Ha valaki így beszél veled, attól nem sok jóra számíthatsz.

2022. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Pedig roppant egyszerű, és teljesen világos. Elmúlt a szerelem. Nem szeret már téged, ezért elviselni is nehéz neki.

Esetleg másba szerelmes erre is nagy esély van.


Mondjuk pár apróság azért böki a szemem. "Ez valami kór lehet amit egymásnak adnak a nők?" - Nem, ez nem női dolog, olvasgass itt kicsit, és rájössz.

A másik meg, hogy ne azért várj elismerést, hogy te "segítesz" a gyerekek körül, mert az kötelesség, nem segítség. Mondjuk ha a feleséged nem dolgozik, házimunkát jóval többet végzel az elvártnál. Azért viszont elismerést érdemelsz, hogy nem vágtad még pofán.

Hagyd a fenébe szerintem, hadd menjen. Neked se kellhet egy olyan nő, aki így bánik veled.

2022. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

5

Nyilván!

De azért ezen a mondaton kiakadtam picit!


Tényleg mentsd a vagyonodat.

2022. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ügyvéd. A feleséged verbálisan bántalmaz téged, nem szabad eltűrnöd, csak mert férfi vagy.
2022. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

És az milyen kór lehet a férfiaknál, hogy ilyen nőkhöz ragaszkodnak ennyire?

A, Te is elmebeteg vagy.

B, Pár dolgot nem mondasz el, ami alapján kiderülne, hogy csak te vagy elmebeteg.

Nyilván tudod, hogy amivel fenyeget, nem tudná megcsinálni. Ha meg "módosabb" vagy, akkor főleg nem, mert fogsz egy jó ügyvédet. Te nem tudod elképzelni, hogy ne teljes családban nőjenek fel a gyerekek. Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy ilyen Mónika-show szintű családban nőjenek fel a gyerekeim. Summa summarum, ha neked nem egyértelmű, hogy ilyen nőtől válni kell, akkor valami nagy baj van fejben, és nem az asszonynál.

2022. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó modjában meghülyült, az a baja. Persze mindig az olyan nőknek jut a kiszolgálás, a gondoskodás, akik nem érdemlik, nem becsülik meg. Pakold össze a holmiját, egyből behúzza a farkát. Ebből már normális kapcsolat nem lesz. Valószínű kezdettől csak az a célja, hogy kihasználjon és megkopasszon.
2022. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!