Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kiakadt, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kiakadt, hogy szerinte szánalmas pénzért vállalok munkát és feltételeket szabott, hogy mi lesz, ha elmegyek ennyiért?

Figyelt kérdés
Egy konkrét órabért nem akar "megengedni", azt mondta, hogy ennyiért ciki és ha elmegyek akkor következményei lesznek. Ő nem mondaná el senkinek, hogy ennyiért dolgozok, stb. Szerintem ez beteg, én soha nem mondanék neki ilyeneket, szerintem a munka egyáltalán nem ciki. Őt alapból az is kiborította, hogy diplomásként kétkezi munkát vállalok, de nem értem, hogy miért... Ilyennel normális fenyegetőzni? Tudom, hogy nem, de azt mondta, hogy reggel mondjam le a munkát... Ha nem mondom le, kiakad, ha lemondom, az nagyon nagy negatívum lenne. Hozzáteszem, nekem se tetszik ez az órabér, de sajnos ez tetszik/nem tetszik kérdése.
2022. szept. 5. 22:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
42%
Akkor lehet csak neked akar jót, de balfz a kommunikációban?
2022. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem rosszindulatból teszi, mert akkor elhajtana aprópénzért mindenhova robotolni, csak keressek többet. De attól még nem esik jól, felnőtt ember vagyok én is. Szerintem reggel felhívom és megmondom, hogy az eddigi órabért szeretném kapni... Aztán kiderül, hogy mit mond. Most csökkentett amúgy, és ez nem tetszett a páromnak. De emelkedik minden ára emellett... Persze azért nem azon a pár száz forinton múlna a főnöknek sem. Nem is értem...
2022. szept. 5. 23:29
 13/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a baja, hogy amíg ezt csinálod, addig csak vesztegeted az időd (ha nem vagytok a pénzre rászorulva) ahelyett, hogy valami értelmes dolgot tanulnál, képeznéd magad vagy végzettségnek megfelelő melót keresnél. És fél, hogy beragadsz ebbe a helyzetbe, márpedig ő nem egy takarítót képzelt el maga mellé.


Ahogy viszont lekommunikálja és még fenyeget, büntet az nagyon nincs rendben, sőt kifejezetten paraszt hozzáállás. Nem tekint egyenrangú félnek...


34F

2022. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért, mert ő alsó hangon 700-800 ezer körül keres, múlt hónapban 900+ is megvolt neki, én meg 7-8 ezerért járok takarítani alkalmanként... Pedig ő se keresett mindig jól, én még emlékszem rá, ő már nem...
2022. szept. 5. 23:58
 15/37 anonim ***** válasza:

Azt hittem én írtam ki a kérdést, csak elfelejtettem.

Nekem az volt a baja, hogy nem éri meg a családtól és az otthoni házimunkától elvegyem az időt minimális fizetésért.

2022. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nekem is mondott olyat, hogy a főtt étel este neki többet ér, mint amit ezzel a beugrós munkával keresek... Azóta előre főzök ilyen napokon, és most még ebből is lefaragott a főnök...

Nálatok mi lett a megoldás?

2022. szept. 6. 00:13
 17/37 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, ha a párod tényleg ilyen sokat keres, te meg kb ezzel így semmit sem, akkor a közösen félretett pénzetek inkább az ő pénze, és valójában az zavarja, hogy te valószínűleg negyed annyit sem teszel hozzá.

Ez pedig az ő szemszögéből tényleg gáz. Rád nézve. Van a takarításnál jobb is, ami többet fizet. Az neked miért nem opció?

2022. szept. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonló , mint az utolsó ír. Hogy miért lenne közös az ő fizetése, miért mondanám meg,lenne beleszólásom, hogy mik a családi tervek ( hova menjünk nyaralni pld), ha az én gyedem meg a minimálisan fizető kis fizetésem olyan, mintha nem is lenne, fagyipénz.


Nem lett még megoldás, mindenre azt mondja, hogy túl kevés a fizetés vagy home office ne legyen, olyan legyen, hogy hozzam-vigyem mellette a suli-ovi utaztatást mellette, hétvégén ne, túlóra ne, több napos tréning ne, tanulmányi szerződés ne, de legyen jóval átlag felett nettó/hó. Ilyet még nem tudtam produkálni.

2022. szept. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani kell
2022. szept. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem élsz a lehetőséggel és tanulsz? Ha már fel akar téged emelni akkor engedd neki és végezz el valami normális sulit.
2022. szept. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!