Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kiakadt, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kiakadt, hogy szerinte szánalmas pénzért vállalok munkát és feltételeket szabott, hogy mi lesz, ha elmegyek ennyiért?

Figyelt kérdés
Egy konkrét órabért nem akar "megengedni", azt mondta, hogy ennyiért ciki és ha elmegyek akkor következményei lesznek. Ő nem mondaná el senkinek, hogy ennyiért dolgozok, stb. Szerintem ez beteg, én soha nem mondanék neki ilyeneket, szerintem a munka egyáltalán nem ciki. Őt alapból az is kiborította, hogy diplomásként kétkezi munkát vállalok, de nem értem, hogy miért... Ilyennel normális fenyegetőzni? Tudom, hogy nem, de azt mondta, hogy reggel mondjam le a munkát... Ha nem mondom le, kiakad, ha lemondom, az nagyon nagy negatívum lenne. Hozzáteszem, nekem se tetszik ez az órabér, de sajnos ez tetszik/nem tetszik kérdése.
2022. szept. 5. 22:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el egyedül, ne engedd, hogy beleszóljon.
2022. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
81%

mintha valami hülye gyerek lennék, akinek megszabják, hogy mit csináljon.


Ezért nem kell vele élni. Szabályozza az anyukáját.

2022. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%
Ha fizetné, akkor még szép, hogy ne menj takarítani.
2022. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%
Tehát ilyen infláció mellett csökkentik a fizetésedet, diplomásként alja munkát végzel éhbérért és csodálkozol hogy a párod beszól.
2022. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Nem csökkentett végül a fizetésen mert mondtam, hogy annyiért nem vállalom többé és aznap sem mentem el annyiért.
2022. dec. 4. 10:46
 37/37 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2022. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!