Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell megsértődni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megsértődni, mert nem szeretem, hogy öltözködés közben fogdos?

Figyelt kérdés
Vettem fel a bugyimat és belemarkolt a fenekembe, a harisnyám felhúzása közben a lábaim közzé nyúlt. Amikor szóltam neki, hogy fejezze be, akkor megsértődött, hogy miért vagyok ilyen és hogy nem is szeretem. Hiába mondom neki, hogy én szeretem, csak nem tetszik, ha öltözködés közben tapizik elvonul duzzogni.

2022. szept. 9. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Mert egy öntelt perverz barom.

De te vagy vele, nem én...

2022. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Vélhetően nagyon kívánatos vagy számára és beindul a látványtól :)


...bár ettől tiszteletben tarthatná a kérésedet...

2022. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Tárgynak tekint és neki mindig joga van a testedhez, bem szàmit, hogyan érzed magad közben.


Más megközelítésből egy óvodás gyerek szintje, akinek ha ‘fűre lépni tilos’ táblát lát, csakazért is rálép.


Hány évesek vagytok? Az exem kb 20 éves korában még bejátszott ilyeneket. Azóta nem találkoztam ilyennel.

2022. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ő 24 én 19
2022. szept. 9. 13:00
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Úgy gondolom, ez már nem fog meg áltozni. Egy utolsó komolyabb kérés az irányába,ahol elmondod, hogy ez zavar és sokat jelentene, ha ezt nem tenné többet talán segíthet még. (3-as)
2022. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Még meg is sértődik, miután megkéred ne tegye. Mert ovis 24 évesen, azért. Nem kell random nyúlkálni. Van neki magán is mit fogdosni, tudom ajánlani.
2022. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%

Csak nagyon kíván. Elhiszem hogy az számodra zavaró, hogy ha öltözködés közben csinálja. Csak próbál szeretni, szeretgetni. Mond meg neki hogy hogyan lehet.


29/F

2022. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

7-es! Azért ezt lehet úgy is csinálni, hogy inkább teher a nőnek, mintsem mókás és izgató vagy éppen bókként felfogható cselekvés.

Főleg, ha utána megsértődik, akkor nem úgy tudom elképzelni ezt a jelenetet, amin mindketten nevetnek mégha közben a kérdező jelzi is neki, hogy őt ez zavarja.

37/F

2022. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 NTBS ***** válasza:
94%
Mert éretlen.
2022. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolom, hogy egyetlen esetből messzemenő következtetést kellene levonni, de ha a pasid következetesen nem tartja tiszteletben a privát szférádat, a testi önrendelkezésedet és a méltóságodat, akkor elmehet a bánatba.
2022. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!