Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én túlzom el? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon lerobbantam, lázas, levert, aluszékony vagyok, ráz a hideg, fáj minden ízületem. Covid kizárva. Pár napja vizelet fertőzésem volt, aminek csak vizeléssel járó tünetei voltak. Több mint valószínű hogy ez még mindig ugyanaz. A párom viszont amíg ilyen állapotban vagyok nem szeretne ide jönni, tegnap volt, elvitt orvoshoz, csak arcra puszit adott és el is ment. Azt állítja, hogy mivel vezetői pozícióban van, ő nem engedheti magának hogy betegeskedjen,(amúgy tényleg nem nagyon jár még fizetett szabadságra sem) nekem viszont ez rosszul esik, mert fordított esetben én biztos nem hagytam volna magára, főleg hogy egyértelmű hogy nem vírusról van szó, tehát nem tudom átadni neki. Nagyon rosszul vagyok, és teljesen egyedül, pont az az ember nincs itt mellettem akiért én az óceánt is át usznám. Biztos, hogy ott lennék mellette, ápolnám ameddig teljesen fel nem épül. Szerintetek én túlzom el, és önző vagyok, vagy ti is ezt tennétek az ő helyében a párotokkal? 28N

2022. szept. 10. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha en vergődöm nekem pont nem hianyzik a parom a nyakamba.


Én meg mindegyik pasival pont ugy járok, ha haldoklom is, hogy fel se tűnik nekik, veszekednek velem a semmin is, mert pont akkor jut eszukbe valami, vagy idegesiti őket hogy nem pattogok megyek sehova, legutobb halalkomolyan haza kellett menekülnöm anyához 1 hétre mert majd belepusztultam a fájdalomba de a barátom nem hagyott békén!


Mondtam is nekik ha korházban lennék nyakig gipszben is, állitom ugy jönnének be meglatogatni hozzám hogy nekem vágják a viragot és balheznának valami bajukon velem ott is!


Gyűlölöm hogy semmi emoatiájuk nincs meg jonnek ezzel is hogy ne tegyek már ugy mint aki nem tud felkelni.

2022. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Ja es mindog akkor kell mélybeszélgetni vagy akkor durran el az agyuk ha vmi bajom van, vagy épp nem érek rá!
2022. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van, lehet, hogy nálunk is ez lenne, csak hianyolom a törődését. Jól esne.
2022. szept. 10. 10:26
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudod, hogy nem tudod átadni? Csak a COvid van kizárva, ezer más fertőző nyavaja is lehet.
2022. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én nem igénylem a társaságot, ha beteg vagyok. Ha úgyis alszol, meg szenvedsz felváltva, vagy épp egyszerre, akkor azon túl, hogy teát főz, mit tudna veled kezdeni?

Én nem várnám el, hogy ott legyen és én se vagyok ott. Mert értelmetlennek tartom.

Mi mondjuk együtt élünk már, de, ha haldoklik, a párom is felvonul az emeletre aludni és legfeljebb egy tea, vagy leves az, amivel "támogatom". Én se várok ennél többet.

2022. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi az, hogy fizetett szabadság sem jár neki? Ezt baromira nem a cégvezetés dönti el, erre jogszabályok vannak. 15 nap fizetett betegszabadság neki is ugyanúgy jár, mint mindenki másnak, ezen felül a táppénz.
2022. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Minek adjuk át egymásnak a nyavalyákat? Múltkor a barátom hasmenéses vírussal jött át, ki is akadtam rá, hogy ilyenkor miért nem marad otthon, miért kell engem is megfertőzni. 2 napot bírjon már ki, utána is tudunk talizni. Ne legyél már ilyen önző, hogy őt is fertőznéd. Nekem betegen sincs igényem arra, hogy körbeugráljon valaki, magamnak is tudok teát csinálni, ehhez nem kell segítség. Ha a lábad tört volna el, az más téma lenne.
2022. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasik ezt csinálják, de a férfiak nem. Ugyan a férjem nagyon béna néha ezekben, de ha beteg vagyok, akkor mindig csinál nekem mézes teát, hoz nekem enni, ad lázcsillapítót stb. Ez a házasságunk előtt is így volt. Nekem nagyon jól esik, amikor ágynak zuhanok és tudom, hogy ő ott van. Nyilván nem marad itthon velem, ha neki semmi baja (szintén vezetői pozícióban dolgozik), de ha beteg akkor beteg. Akkor viszont táppénz és kész. Keresni kellene egy olyan partnert, akibe szorult némi empátia a másik felé, mert ha kicsit beteg vagy és nincs melletted, mi lesz akkor ha tényleg nagyobb a baj? Úgy el fog tűnni, mint tevefing a Szaharában. Ha szeretem a másikat akkor jóban, rosszban együtt vagyunk.
2022. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm szépen, igazad van. Nem vagyok önző alapból (szerintem 😅), de biztos mivel egyszerre jött a menszesszel minden, valószínűleg csak hisztis vagyok és kötekedős. Köszönöm, ez tényleg helyre pofozott és egyetértek.
2022. szept. 10. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
#8 az előtted lévő válaszoló vagyok, nálam ez nem szeretet kérdése, szeretem a páromat, de egy ilyen betegségnél úgyse tudjuk egymást annyira segíteni, hogy megérje megfertőzni a másik felet is. Azért annyira még sosem voltam beteg, hogy egy teát ne tudtam volna csinálni magamnak, nyilván jól esik a támogatás, de én tuti hazazavarnám, ha átjönne, mikor beteg vagyok. Nekem fontosabb az ő egészsége, mint az, hogy nézze, ahogy úszok a takonyban meg szenvedek. Segíteni ezen úgysem tud, ki kell feküdni a betegséget és kész.
2022. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!