Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket ez nem bosszantana, de marhára?

Figyelt kérdés
A barátnőm most ilyen “én időre” elment két barátnőjével wellnessezni. Nem igazán örültem neki, de meg tudott sajnos győzni. Mondtam neki, hogy néhány óránként írjon, küldjön helyzetjelentést. Reggel óta ilyen direkt szexi képeket küld a fürdőruhájában, meg olyanokat írogat, hogy felhevült a teste, meg stb. Lehet neki vicces, de engem csak szőrnyen bosszant, hogy direkt szexizik, és biztos vannak abban a fürdőben más pasik is. Emiatt fel is hívtam, és azt mondta, hogy szerinte megérdemli, hogy szexinek érezze magát, és hogy egyik képre se írtam még annyit sem, hogy csinos vagy jó ez a fürdőruha. És közölte, hogy szerinte kihasználhatnánk ezt az izgi helyzetet, és egymás fantáziáját táplálhatnánk hogyha majd hazaér akkor elmondta miket csinálhatnánk, ami nagyon kórhatáros, de akkor is mérges vagyok hogy ilyenekre gondol fürdőgatyás pasik között. Ti nem lennének ettől tiszta ideg? El sem kellett volna engednem…

2022. szept. 10. 12:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmegyek a barátaimmal néha. Ebben mi a rossz ?
2022. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%

Jesszus, hogy te mekkora marha vagy... A barátnőd elmegy "énidőzni", ami egyébként minden kapcsolatnak nagyon jót tud tenni, eközben folyamatosan arról biztosít, hogy rólad fantáziál. Te meg úgy reagálsz, mint egy betegesen féltékeny pszichopata.

Szegény csaj, jobbat érdemelne...

2022. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Bzeg bátya, más pároknál ez tudod, hogy néz ki? A nő elmegy a csajbulira, este ír neked egy rövid szöveges üzenetet hogy "puszi", ha meg szexi fotókat akarsz, maximum instamodellek galériáit böngészheted. Inkább becsüld meg, hogy egy szexi, magabiztos nő a párod.
2022. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Keress valami uncsi, szégyellős kis szürke egeret, a barátnőd meg hagy találjon egy jó pasit.
2022. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy! Fordulj orvoshoz!

Szereted egyáltalán azt a nőt vagy csak birtoklást gyakorolsz?????

2022. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Persze, mindenki aki a barátaival elmegy kikapcsolódni, az csak csalhatja a másikat, nem? Te magadból indulsz ki? Nem mindenki olyan mint te!
2022. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez az elmeroggyant gondolkodás????? 🤦‍♀️😄 Orvoshoz de gyorsan, kezeltesd magad!
2022. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
#16 Nem mindig, de sajnos qrva sokszor igen, megcsalják a másikat ilyenkor. És nem magamból indulok ki, hanem a tapasztalataimból.
2022. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igaza van a hölgynek! Ahelyett h dicsérnéd, gyanusítgatod! Az ilyen pasit azonnal ott kell hagyni. Ez nem szerelem, hanem vagy pszihopata, vagy nárcisztikus kiélés! Szégyeld magad
2022. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Most anyapótlék kell vagy nő? 😃
2022. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!